Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Everton 1-1 Manchester United (04.12.2016)
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #18
RE: PL: Everton 1-1 Manchester United (04.12.2016)
Cytat:Ale macie jakiś dobry przykład menago, który rozpierdalał w innej lidze, przyszedł do PL i przepadł z kretesem? Nie wiem, może nie pamiętam. Chętnie usłyszę o takim.

Andre Villas-Boas? Juande Ramos? Może być? Coś wygrałem?

Żeby nie było, że to moja jedyna aktywność to naprawdę nie wiem co myśleć o tym. Skład jest dużo mocniejszy od tego van Gaala a wyniki nawet nieco gorsze. Czy gra gorsza to już kwestia uznania. Na pewno jest nieco odważniej, ale nadal żaden zawodnik sam nam jeszcze meczu nie wygrał kiedy szło nam gorzej. Oceniając oczekiwania to ja również jestem nieco zawiedziony, bo te rezultaty są już frustrujące i mimo, że gra zapowiada wiosnę, to Mou uczy się strasznie wolno i adaptacje do potrzebnych korekt są tragicznie wolne. Ostatecznie dochodzi do przyzwoitych wniosków (odsunięcie Rooneya, teraz liczę na Fellainiego) natomiast to nie jest ten Mourinho, który potrafił zaskakiwać i przede wszystkim przewyższał taktycznie swoich rywali z ławki. A bez tego można mieć wrażenie, że niewiele z trenera, który dwukrotnie wygrywał LM zostało.
06-12-2016 22:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Everton 1-1 Manchester United (04.12.2016) - allfanmu - 06-12-2016 22:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości