Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LC: Manchester United 3-2 Southampton (26.02.2017)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #1
LC: Manchester United 3-2 Southampton (26.02.2017)
[Obrazek: 53nupx.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 670-southampton.png]

Manchester United vs Southampton
League Cup
26.02.2017, 17:30
Wembley, Londyn

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2017 19:47 przez Ruuuuuuuuuud.)
22-02-2017 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #2
RE: LC: Manchester United 3-2 Southampton (26.02.2017)
Fajny finał, zwroty akcji, pięć goli, sporo szans na przechylenie szali na swoją stronę stworzonych przez obie drużyny. Niestety też wielbłąd sędziów i dużo niedokładności, chyba emocje chwilami przejmowały górę. Ogólnie nie podobała mi się gra United, obrona to już w ogóle jakaś katastrofa, Rojo niech sobie gra na środku obrony, bo to mu wychodzi, nie czuje za bardzo gry na lewej stronie. W środku chaos, czasem wydaje mi się, że Pogba gra sobie jak chce, on sobie, a zespół sobie. Jak na początku Mou chyba narzucał mu jakieś ramy taktyczne, tak teraz hulaj dusza, może wyjdzie jakiś magic touch, czy inny magic pass. Mou jeszcze po meczu wyjdzie i powie, że ze Zlatanem zagrali świetnie... Chyba próbuje go chronić i daje czas na lepszą aklimatyzację, czy coś, bo jeszcze sporo brakuje do tego by zaczął spełniać oczekiwania. Natomiast Zlatan to bestia! i pomyśleć, że byłem na nie, dla tego transferu! Wydawał mi się za mało mobilny i ogólnie gotowy by zjeżdżać już po równi pochyłej ku schyłkowi kariery, że zablokuje Rashforda i nie przystosuje się do premier league. Nie wiem czy zespół nie polega na nim zbyt mocno, ale z drugiej strony jak można na nim nie polegać i nie szukać go w polu karnym, czy jego pobliżu?! Co za facet! co za piłkarz! Smile fajnie, że trafił do United, jak ma tak grać, to niech pogra w United jeszcze nawet ze dwa sezony! Po tym meczu, będzie pewnie potrzebował dodatkowego wolnego, żeby się zregenerować, bo zapieprzał jak dzik Smile chciał tego pucharu bardziej niż ktokolwiek w drużynie i go wygrał. Kapitalny mecz i kolejne gole do kolekcji, a będą kolejne!

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
27-02-2017 10:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości