Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-0 West Ham United (13.08.2017)
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1
PL: Manchester United 4-0 West Ham United (13.08.2017)
[Obrazek: 1zn0jye.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: b8kzes.png]

Manchester United vs West Ham United
Premier League
13.08.2017, 17:00
Old Trafford, Manchester

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-08-2017 18:00 przez Intel.)
07-08-2017 23:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #2
RE: PL: Manchester United - West Ham United (13.08.2017)
A jednak da się grać od początku. A jednak da się nie odpuszczać po strzelonej bramce a zaczynać grać gdy przegrywamy. Jednak można zdominować całkowicie West Ham, który po wzmocnieniach nie powinien być pośmiewiskiem Premier League. Brawo. Ten mecz to jednocześnie obietnica udanego sezonu i ogromna odpowiedzialność, bo wiemy już jak ten zespół może grać. Szybko, agresywnie, ładnie dla oka.

Matic to absolutnie już mój jeden z ulubionych zawodników tego zespołu. Potrafi przejść z piłką, agresywny odbiór, dobre podania. Idealne uzupełnienie dla Pogby, który może zająć się rozgrywaniem i szukaniem asyst czy uderzeń z dystansu. Do tego Lukaku, który akurat w lidze potrafi strzelać. Reszta zespołu dostosowała się albo przynajmniej nie odstawała poziomem do powyższej trójki. I naprawdę dobrze się to oglądało a ostateczny wynik to niesamowita niespodzianka i wynagrodzenie tych wielu złych wspomnień chociaż sprzed kilku dni a generalnie z zeszłego sezonu. Oby tak dalej.
13-08-2017 17:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #3
RE: PL: Manchester United - West Ham United (13.08.2017)
Stylowo, ambicjonalnie, pod względem pewnych automatyzmów, schematów, dla mnie, najlepszy mecz United od odejścia Ferga.

Więcej może potem.

PS. Bardzo się zdziwię, jeśli w tym sezonie nie będziemy widzieć tego Mikiego z BVB.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
13-08-2017 17:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #4
RE: PL: Manchester United 4-0 West Ham United (13.08.2017)
Kapitalna inauguracja sezonu ligowego, takie United chcemy oglądać! Wszyscy eksperci spodziewali się, że Matic to będzie brakujący element układanki i w pełni się to sprawdza, świetny w meczu z Realem, kapitalny w spotkaniu z WHU, lider całego zespołu, świetny w odbiorze, do tego potrafi szybko zagrać, czy wyprowadzić piłkę do przodu, minąć przeciwnika, dwóch, fenomenalnie się go ogląda, a biorąc pod uwagę dzisiejsze ceny rynkowe, to wzięliśmy go za pół darmo.
Kwartet Rashford, Mata, Mkhitaryan, Martial – idealna opcja do rotowania na trzech pozycjach ofensywnych, każdy ma trochę inne zalety. Cieszy przede wszystkim bardzo dobra postawa Rashforda, świetnie, że dostał szansę i ją w pełni wykorzystuje.
Lukaku – wiadomo, sprawdzona marka w Premierleague, teraz ma znacznie lepszych zawodników za plecami niż w Evertonie, więc będzie miał łatwiejszą robotę.
Super zapowiedź nowego sezonu, już się nie mogę doczekać następnego meczu!

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
14-08-2017 07:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #5
Thumbs Up RE: PL: Manchester United 4-0 West Ham United (13.08.2017)
Oby więcej takich klarownych meczów. Jedyne co mnie zastanawia, to czy był rzeczywiście lepszy od kilku spotkań z zeszłego sezonu, także tych zremisowanych. Był z pewnością lepszy w osobie Matica, był pewnie lepszy w osobie Lukaku, ale czy całościowo? Może tak, może nie. Zdobyliśmy bramkę po okresie gry niezłej, ale nie jakiejś wyjątkowej. Potem West Ham też miał swoje okazje. Z pewnością to był mecz, w którym swoje szanse wykorzystywaliśmy, a przeciwnik nie, czyli mecz jakich w zeszłym sezonie brakowało.
Wydaje się, że Lukaku w takich właśnie meczach, gdzie nasza przewaga będzie widoczna, odnajdzie się dość swobodnie. W dalszym ciągu mam jednak wątpliwości jak sprawa będzie się miała w spotkaniach z silniejszymi rywalami.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
15-08-2017 21:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #6
RE: PL: Manchester United 4-0 West Ham United (13.08.2017)
Nie no robak, proszę Cię. Jest jedna podstawowa różnica między tym meczem, a tymi zremisowanymi z poprzedniego sezonu. Nie cofnęliśmy się po pierwszej bramce. Gdybyśmy tradycyjnie się cofnęli, to WHU by grał i grał i pewnie by w końcówce włożył i byłoby 1:1. Goście mieli swoje okazje, ale po części wynikało to też z tego, że graliśmy naprawdę ofensywnie, RYZYKOWALIŚMY, czyli robiliśmy coś czego nie robiliśmy od Ferga.

Z drugiej też strony WHU nie przyjechał tu po najniższy wymiar kary i również bardzo byli odsłonięci, szczególnie w końcówce, co na pewno także nam ułatwiło zadanie.

W ogóle, jeśli Mou pozwoli na zdrową, sportową rywalizację na lewym skrzydle, bez faworyzowania Rasha, to będzie to naprawdę pasjonujący pojedynek, bo wydaje się, że Tony podjął rękawice. Dodam jeszcze, że znów rewelacyjnie wygląda Jones, oby to zdrowie w końcu dopisało, a ani Smoła, ani Lindelof go nie dotkną.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
16-08-2017 08:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości