Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Leicester City (26.08.2017)
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1
PL: Manchester United 2-0 Leicester City (26.08.2017)
[Obrazek: 1zn0jye.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 25g8bur.jpg]

Manchester United vs Leicester City
Barclays Premier League
26.08.2017, 18:30
Old Trafford, Manchester

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2017 21:55 przez Intel.)
23-08-2017 16:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #2
RE: PL: Manchester United - Leicester City (26.08.2017)
No ciekawe jak to będzie. Zwłaszcza w perspektywie...
poprzedniego wyjazdowego meczu ze Swansea! Już go prawie nie pamiętam, ale było to spotkanie dość przeciętne. Co prawda nie pozwoliliśmy gospodarzom na stworzenie zbyt wielu okazji, ale nie kontrolowaliśmy tego meczu tak dobrze jak z West Hamem. Dało się odczuć mniejszą pewność w rozegraniu piłki i mniej zdecydowania w odbiorze. Matic po kapitalnym występie w pierwszej kolejce tym razem niemal w niczym się nie wyróżnił. Lukaku z kolei odcięty od piłek przez większość spotkania. Zakończyło się przekonująco, ale oczekiwałem więcej jakości.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
23-08-2017 19:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #3
RE: PL: Manchester United - Leicester City (26.08.2017)
Pozwolę sobie zacząć od podziękowań dla Intela za szybki post dotyczący meczu.

Coraz bardziej podoba mi się pomysł granie Matą i Mikim w podstawie. Przyznaję się do błędu, bo nie sądziłem, że Mou znajdzie miejsce dla nich obu w postawie, ale chyba jednak "efekt Matića" zmienia wszystko i z nim nawet Pogba może sobie trochę pohasać z przodu. Upewniam się też co do tego, że w tym ustawieniu boczni obrońcy zaczną podejmować większe ryzyko jedynie w sytuacji kiedy będziemy musieli gonić wynik, co w lidze jeszcze nie miało miejsca. W innych przypadkach ciśniemy środkiem, z Lukaku który ma siać postrach wśród obrońców, przynajmniej w teorii. Przy okazji, czy tylko ja się pod nosem uśmiechałem, jak Schemichel obronił karnego? Wink W każdym razie, siła składu jest niesamowita i zmiennicy robią różnicę kiedy trzeba, a Matić autentycznie wydaje się być tym brakującym ogniwem, albo jak ktoś woli kamieniem węgielnym pod przyszłe sukcesy i oby tak było. Do tego na pod choinkę szykuje się powrót Zlatana Smile dawno nie patrzyłem w przyszłość z takim optymizmem. Na koniec ta piąteczka Davida z Paulem = pure love!

EDIT: Żeby nie było za wesoło, na trybunach dzisiaj cisza jak makiem zasiał. W końcu przyjdzie moment gdzie takie wsparcie będzie bardzo potrzebne ZANIM strzeli się bramkę, ale to jest akurat problem od paru ładnych lat, trenerzy się zmieniają i dalej nie udaje się go rozwiązać.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2017 19:33 przez Silvan.)
27-08-2017 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości