Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Leicester City (26.08.2017)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #3
RE: PL: Manchester United - Leicester City (26.08.2017)
Pozwolę sobie zacząć od podziękowań dla Intela za szybki post dotyczący meczu.

Coraz bardziej podoba mi się pomysł granie Matą i Mikim w podstawie. Przyznaję się do błędu, bo nie sądziłem, że Mou znajdzie miejsce dla nich obu w postawie, ale chyba jednak "efekt Matića" zmienia wszystko i z nim nawet Pogba może sobie trochę pohasać z przodu. Upewniam się też co do tego, że w tym ustawieniu boczni obrońcy zaczną podejmować większe ryzyko jedynie w sytuacji kiedy będziemy musieli gonić wynik, co w lidze jeszcze nie miało miejsca. W innych przypadkach ciśniemy środkiem, z Lukaku który ma siać postrach wśród obrońców, przynajmniej w teorii. Przy okazji, czy tylko ja się pod nosem uśmiechałem, jak Schemichel obronił karnego? Wink W każdym razie, siła składu jest niesamowita i zmiennicy robią różnicę kiedy trzeba, a Matić autentycznie wydaje się być tym brakującym ogniwem, albo jak ktoś woli kamieniem węgielnym pod przyszłe sukcesy i oby tak było. Do tego na pod choinkę szykuje się powrót Zlatana Smile dawno nie patrzyłem w przyszłość z takim optymizmem. Na koniec ta piąteczka Davida z Paulem = pure love!

EDIT: Żeby nie było za wesoło, na trybunach dzisiaj cisza jak makiem zasiał. W końcu przyjdzie moment gdzie takie wsparcie będzie bardzo potrzebne ZANIM strzeli się bramkę, ale to jest akurat problem od paru ładnych lat, trenerzy się zmieniają i dalej nie udaje się go rozwiązać.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2017 19:33 przez Silvan.)
27-08-2017 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United - Leicester City (26.08.2017) - Silvan - 27-08-2017 19:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości