Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Zbliżają się Igrzyska Olimpijskie, które odbędą się w Pekinie. Rozmawiamy o najważniejszych sytuacjach oraz o szansach Polaków na medale. Czy gospodarze mimo wszystko podołają imprezie? Zapraszam do dyskusji!
05-06-2008 19:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #2
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Bardzo istotna wiadomość odnośnie Igrzysk, niekoniecznie od strony czysto sportowej:
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,5435...torii.html
Chińczycy zarzekali się, że będzie bardzo fajnie i zdrowo, ale było do przewidzenia że nie uda im się doprowadzić do normalnego stanu czegoś co przez tyle lat zaniedbywali :roll:

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
08-07-2008 21:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Do tego sytuacja w Tybecie... Szkoda, że nikomu nie udało sięzbojkotować tych Igrzysk. Najbliżej byli w Stanach, gdzie rzucali workami z wodą do znicza. Raz prawie trafili Big Grin

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
09-07-2008 09:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
maju1309 napisał(a):Szkoda, że nikomu nie udało sięzbojkotować tych Igrzysk. Najbliżej byli w Stanach, gdzie rzucali workami z wodą do znicza. Raz prawie trafili

Przecież w Francji zgasili znicz.


A Igrzysk nie mogę się już doczekać Big Grin

Siatkarze Big Grin

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
09-07-2008 10:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Rly? Nie pamiętam, żeby trąbili o tym w jakichś wiadomościach. Poza tym Igrzyska były w dawnych czasach symbolem pokoju tak? Znicz tam gdzie się pojawiał, miał nieść pokój. Jaki pokój on zaniósł do Pekinu?
Nie będę oglądał Igrzysk. Nie chcę, żeby się odbyły. Wszystko przez sytuację w Tybecie!

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
09-07-2008 19:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Taka wielka pierwsz strona w Metrze była. Pamiętam bo kumpel na niemieckim miał Wink

Wogóle myslałem, że to pierwszy raz w histori zgasło a sie okazało, że już sporo razy Wink

http://www.pobandzie.pl/Pobandzie/1,861 ... ienia.html
Cos takiego na szybko znalazłem.

btw.
maju1309 napisał(a):Poza tym Igrzyska były w dawnych czasach symbolem pokoju tak? Znicz tam gdzie się pojawiał, miał nieść pokój. Jaki pokój on zaniósł do Pekinu?
Nie będę oglądał Igrzysk. Nie chcę, żeby się odbyły. Wszystko przez sytuację w Tybecie!
Muszę pogratulować Wink Godna podziwu inicjatywa, ja bym tak nie umiał.

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
09-07-2008 19:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
maju1309 napisał(a):Rly? Nie pamiętam, żeby trąbili o tym w jakichś wiadomościach. Poza tym Igrzyska były w dawnych czasach symbolem pokoju tak? Znicz tam gdzie się pojawiał, miał nieść pokój. Jaki pokój on zaniósł do Pekinu?
Nie będę oglądał Igrzysk. Nie chcę, żeby się odbyły. Wszystko przez sytuację w Tybecie!
Dokładnie! Bardziej interesujące i ciekawsze są Mistrzostwa Świata Juniorów w Lekkoatletyce 2008, które odbywają się na naszym nowo wybudowanym, spełniającym wszelkie wymogi wszelkich federacji, pięknym Stadionie Miejskim Zawisza im. Krzyszkowiaka w Bydgoszczy! Ha! Dumny jestem. :mrgreen:
09-07-2008 20:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Ja tez nie ogladam igrzysk, ale nie z powodu nonsensownego bojkotu spowodowanego sytuacja, ktora jeszcze dwa lata temu kazdy mial w dupie, tylko dlatego ze sa po prostu nudne. Wolalbym patrzec jak trawa rosnie niz ogladac te wszystkie biegi i skoki w dal. Moze obejrze troche pilki recznej, bo nozna jest na zalosnym poziomie w tych turniejach. Siatkowki nie trawie w ogole.

jestem barmanem na tym dancingu
10-07-2008 01:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Igrzyska są wg mnie ciekawe, a powiem szczerze, że mało co się interesuję światem i nie wiedziałem wcześniej o sytuacji w Tybecie.
Może się przełamię i obejrzę jakąś rywalizację Polaków, choć wątpię.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
10-07-2008 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #10
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Lepiej tego nie rób. To pozostawi trwały ślad na twej psychice, a Tybet może ci tego nie wybaczyć Sad

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
10-07-2008 12:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Czyli takie sprawy, jak równość praw człowieka, rasizm itp są ci obojętne? Gówno mnie obchodzi, czy ktoś se ze mnie jaja robi, czy nie.
Wyobraź sobie, że jesteś Tybetańczykiem. Dalej masz gdzieś to co wyprawiają Chiny?

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
10-07-2008 17:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
maju1309 napisał(a):Czyli takie sprawy, jak równość praw człowieka, rasizm itp są ci obojętne? Gówno mnie obchodzi, czy ktoś se ze mnie jaja robi, czy nie.
Wyobraź sobie, że jesteś Tybetańczykiem. Dalej masz gdzieś to co wyprawiają Chiny?

Wyobraz sobie, ze jestes Ukraincem, a polski psychopata zamordowal ci cala rodzine. Dalej masz szacunek do Polakow?

No wlasnie, "wyobraz sobie, ze" rzadko dziala. Nie jestem Tybetanczykiem, nie bylem nigdy w Chinach, nie znam zadnego Tybetanczyka, nie wiem jaka tam jest sytuacja. Dlaczego mialbym cos bojkotowac ze wzgledu na cos, co tak naprawde, ani mnie nie dotyczy, ani nie jest mi bliskie. Wole zajmowac sie rzeczami, ktore dzieja sie w najblizszej rzeczywistosci niz czyms, na co i tak nie mam najmniejszego wplywu. Tym bardziej, ze taki bojkot nie ma zupelnie nic na celu, olimpiada i tak bedzie miala rekordowa ogladalnosc, a sytuacja pozostanie dokladnie taka sama. Jesli cos sie zmieni, to na pewno nie ze wzgledu na nieco smieszny bojkot. Nikt nie bedzie zatrzymywal procesow, ktore trwaja od kilkudziesiat lat dlatego, ze zamiast 1.2 mld ludzi olimpiade obejrzalo o 20 milionow mniej.

jestem barmanem na tym dancingu
10-07-2008 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #13
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Jak ktoś się interesuje to niech powie czy mamy szanse choć na jedno złoto ? Jak tak to w czym i kto Tongue

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
10-07-2008 19:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #14
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Na złoto? Nie wiem za bardzo kto mógłby ten złoty medal zdobyć... Może piłkarze ręczni, może coś w siatkówce się uda (choć tu ostatnio jest sporo problemów). Może jeszcze Otylia Jędrzejczak i Paweł Korzeniowski. Moim zdaniem tu powinniśmy upartywać swoje szanse. Może jeszcze w czymś ale teraz nie za bardzo wiem w czym byśmy mogli te złoto zdobyć.

Jeśli chodzi ogólnie o medale to troszkę ich powinno być. Rzut kulą (Majewski nie wiem czy mi się coś nie pomiszało), skok w zwyż (Pyrek). W biegach? Nie wiem czy ktoś jest w stanie zdobyć medal. Ja będę trzymał kciuki za Artuta Noga - 110m przez płotki (mieszka jakieś 50 metrów przed moim blokiem w domku). Wiem że szans na medel raczej nie ma ale życze mu aby zaszedł jak najdalej.

Nie wiem ma ktoś jeszcze jakieś propozycje?



Mój Blog: Pod presją czasu
10-07-2008 20:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #15
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Tam jest tyle dyscyplin, o ktorych nikt nic nie wie, ze na pewno kilka zlotych medali sie uda zdobyc.

jestem barmanem na tym dancingu
10-07-2008 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości