Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakiej muzyki słuchacie?
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Muzyka
@ Anirin Nowy Down jest rewelacyjny Smile.

Reszta tu - http://www.lastfm.pl/user/Kula/

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
26-01-2008 12:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allez Offline
Member
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Muzyka
Muzyka to zdecydowanie mój nałóg i ostatnio obsesja większa niż piłka.
Moim najukochańszym zespołem jest brytyjska grupa Radiohead. Ogólnie to słucham mnóstwo muzyki z Wysp, chociaż nacjonalistką w tej kwestii nie jestem ;]. Najwięcej tak zwanego indie rocka (mniejsza o to, czy rzeczywiście independent, czy niekoniecznie), rocka, elektroniki itd. Kiedyś dużo popu, ale teraz już zupełnie nie czuję takiej potrzeby. Więc oprócz Radiogłowych: The Strokes, Interpol, Arctic Monkeys, We Are Scientists, Kasabian, Yeah Yeah Yeahs, Oasis, Blur, Muse, Klaxons, Franz Ferdinand, Foo Fighters, Goldfrapp, Massive Attack, Modest Mouse. Z polskich to Muchy i Cool Kids Of Death.
A ostatnio odkryłam dla siebie starszą muzykę, klasyków rocka. The Beatles przede wszystkim. Joy Division, Pink Floyd, The Cure, The Smiths, Rolling Stones, New Order. I zawsze byłam fanatyczką Depeche Mode Big Grin
A więcej tu, chociaż w moim przypadku last.fm kłamie, bo nowy jeszcze, z racji że stary nick mi się znudził :lol:

Manchester, so much to answer for.

last.fm
26-01-2008 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Munky Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Muzyka
a Ironów ktoś słucha? ;>
26-01-2008 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szeszu Offline
Member
***

Liczba postów: 87
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Muzyka
Naprawdę jestem pod wrażeniem.Większość słucha rocka.Podobnie jak ja.Moje ulubione kapele:

Nirvana-moja ulubiona kapela.Uwielbiam teksty Kurta, jestem uzależniony od niej.Oczywiście mam całą dyskografię, łącznie z EPkami i składankami.Moim ulubionym utworem jest Radio Friendly Unit Shifter, choć wszystkie bardzo lubię.Pierwsza płyta trafiła do mnie najmocniej, szczere teksty i ta wściekłość.Nie ma tam pięknych solówek, za to teksty bardzo mądre i przemyślane, mimo iż Nirvana debiutowała tą płytą.

Led Zeppelin-chyba nikomu nie muszę ich przedstawiać.Genialny Jimmy Page, w połączeniu z pięknym głosem Planta i genialnym Bonzo i Jonesem.Czego chcieć więcej?

Alice in Chains-bardzo spodobała mi się ta kapela.IMO odstaję od Nirvany, lecz głos i teksty Layne są naprawdę świetne.No i świetna gitara Cantrella.Warto się zapoznać z twórczością

Mad Season- projekt Layne Staleya i innych znanych grungowych wykonawców m.i.n Marka Lanegana.Możemy przekonać się jak świetnym wokalista był Layne.Nie jest to ciężka płyta, wielu nazywa ją kwintesencją grunge.IMO jest w tym wiele prawdy, piosenka "Long Gone Day" IMO najpiękniejsza.

Sex Pistols- stary dobry punk.Wielu oskarża ich o komercję.Jest w tym trochę prawdy, bo byli "zrobieni" przez marketingowców, ale ich muzyka stworzyła podwaliny dla punk-rock.Właściwie to ich płyta "Nevermind the Bollocs...here is the Sex Pistols" jest uznawana za pierwszą punkową.

Red Hot Chili Peppers- nie jestem jakimś wielkim fanatykiem.Lubię ich posłuchać dla odprężenia.Frusciante jest świetnym gitarzystą, no i magiczny Flea.Chad również dobrze "bębni", najsłabszym muzykiem z tego kwartetu jest Tony.Nie jest wielkim wokalistą, ale nie wyobrażam sobie RHCP bez niego i jego głosu.

Placebo- posiadam tylko jedną płytę.Spodobała mi się ona bardzo, podoba mi się głos Molko.Piosenka "The Bitter End" jest jedną z moich ulubionych

The Misfits- znacie ich?To stara kapela, założona przez Glenna Danizga.Ich piosenki mają mroczne teksty i z reguły są krótkie.Głos Glenna podchodzi mi trochę pod Elvisa, sam mówił że Elvis to jego wzór wokalny.Teraz o ile się nie mylę wokalista jest Michale Graves, nie jest zły, ale wolę Glenna.

Ac/Dc
-legendarna australijska kapela.To dla mnie fenomen, mimo że Bon Scott zginął, potrafili zatrudnić nowego wokalistę i nagrać świetną płytę-Back in Black.To fenomenalne, że pomimo straty trzonu zespołu, nagrali płytę jeszcze bardziej popularną od Highway to Hell.Dla mnie to fenomen.

John 5- jest to były gitarzysta Marilyna Mansona.Podoba mi się jego solowy projekt, to co ten pan wyprawia z gitarą jest godne uwagi.

Serj Tankian
- podoba mi się jego solowy projekt.Śpiewa o ważnych problemach np. wojnie.Jest dobrym wokalistą, ma cudowny głos.

Three Days Grace- ich ostatnia płyta "One X" spodobała mi się.Mam kumpla, który jest ich fanatykiem, polecił mi ją, ściągnałem ją i przesłuchałem-niezawiodnłem się.

Guns N'Roses- legendarna kapela.Jestem ciekaw czy kiedyś wkońcu wydają "Chinese Democracy", bo cały czas przekładają premierę (od 13 lat).Zakochałem się w piosence "Sweet Child o'Mine" "Welcome to the Jungle" "Paradise City" "Don't Cry" "November Rain".Szkoda, że Slash odszedł, IMO był wizytówką GnR.

Soundgarden
-legenda grunge.Płyta "Badmotorfinger" przypadła mi do gustu.



Poza tym: Iron Maiden, Metallica, Deep Purple, Coma, Kazik, The Analogs, Bullet for my Valentine.


Muzyka jest nieodłącznym elementem mego życia.Jestem od niej uzależniony, w życiu przesłuchałem wiele kapel, lecz jeszcze wiele kapel jest do przesłuchania.Myślę, że rock mi się nigdy nie znudzi, jest to wg. najmądrzejsza i najszczersza muzyka.


Nieźle się rozpisałem Smile


http://www.lastfm.pl/user/Szeszu/


Mój profil muzyczny.Jeśli ktoś z forumowiczów również swój posiada, niech się odezwie. Tongue

Hate your enemies
Save, save your friends
Find, find your place
Speak, speak the truth
26-01-2008 19:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #20
Re: Muzyka
Hmm to może założymy "Polish Man Utd Supporters Group" na Last.fm bo widzę, że już kilka osób by się uzbierało do takiej grupy ;D.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
26-01-2008 19:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Muzyka
O cholerka :oops: :oops: :oops:
Pominęłam Placebo i Gunsów, a przecież słucham ich nałogowo od lat Big Grin

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
26-01-2008 20:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
unitedgirl Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: Muzyka
ogólnie mówiąc `black music` Wink
a szczegóły :
http://www.lastfm.pl/user/unitedgirl/
26-01-2008 20:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Muzyka
Piszesz - masz Big Grin

http://www.lastfm.pl/group/Manchester+U ... Supporters

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
27-01-2008 00:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kingmike Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: Jakiej muzyki słuchacie?
Jeśli chodzę o muzykę... To 90% tego, co na codzień słucham to oczywiście Pink Floyd. Miłość do tej kapeli to już jest rodzinna tradycja, choć dość długo się przed tym broniłem aż do... pierwszego koncertu Rogera Watersa, na którym miałem okazję być. Potem się dopiero zaczęła obsesja na tym punkcie i przez 2 lata zaliczyłem jeszcze koncert Gilmoura w Gdańsku i znów Watersa, ale tym razem w Pradze.

Być może dla wielu muzyka Floydów jest nudna, ale według mnie do niej trzeba w pewnym stopniu dojrzeć. Wtedy dopiero zauważa się choćby wspaniałą linię gitarową i ścisłe powiązanie między każdym słowem i każdym dźwiękiem. Nie chodzi mi o ubóstwianie tego zespołu, ale po czasie kazdy musi docenić ich ogromne znaczenie dla rocka, a także ponadczasowość tych brzmień. No i dla mnie mają jeszcze jedno ważne znaczenie... To właśnie dzięki muzyce Floydów odnalazłem swoją wielką pasję, jaką jest gra na gitarze. Wink
27-01-2008 11:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ring0 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Jakiej muzyki słuchacie?
Majki a o Linkin Park to się nie wspomni? :?

A ja, jak wszyscy doskonale wiecie, jestem fanatykiem Linkin Park i nie zamieniłbym ich na nikogo innego 8-) Absolutnie idealnie trafiają w mój gust muzyczny i nikt, ani nic nie może się - przynajmniej dla mnie z nimi równać... Razem z m.in. Kingiem byliśmy na koncercie LP w Chorzowie w czerwcu tego roku i nie muszę mówić, że było zajebiście... Teraz podobonie, również w czerwcu, jadę na Linkin Park do Czech, do Brna :oops: LP Rocks!
27-01-2008 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TRSWS Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #26
Re: Jakiej muzyki słuchacie?
Pink Floyd, RHCP, Deep Purple, Lady Pank, Genesis, Rammstein, Siddharta... Mógłbym wymieniać i wymieniać. Słucham zasadniczo tego, czego słucha mój ojciec, plus parę innych zespołów. Dobra muzyka jest dla mnie nieodzownym elementem każdego dnia.
27-01-2008 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allez Offline
Member
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Jakiej muzyki słuchacie?
Szeszu napisał(a):Placebo- posiadam tylko jedną płytę.Spodobała mi się ona bardzo, podoba mi się głos Molko.Piosenka "The Bitter End" jest jedną z moich ulubionych
Masz Sleeping With Ghost? Więc polecam Without You I'm Nothing, naprawdę warta przesłuchania. Też zapomniałam napisać, że uwielbiam Placebo. I Pixies.

I Björk, no!

Manchester, so much to answer for.

last.fm
27-01-2008 19:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matx Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: Jakiej muzyki słuchacie?
Muzyka to dla mnie jedna z naważniejszych rzeczy mniej ważnych w życiu. Slucham szeroko pojętego rocka. Poniewaz za dlugo byloby wymieniać wszystkie zespoly, które lubię, podam tylko te najważniejsze. Kolejność przypadkowa.
Nirvana
Kult i wszelkie odslony twórczości Kazika Staszewskiego
Metallica
U2
Bardzo lubię dobre ( najchętniej duże ) koncerty rockowe, które uważam obok meczów za najlepszą formę rozrywki.
Jakiś czas temu uleglem też fascynacji muzyką Oi! - urzekla mnie swą prostotą i kontrowersyjnością.

mala próbka.. http://www.youtube.com/watch?v=qkp3geHy_IQ
27-01-2008 20:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kuchar15 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: Jakiej muzyki słuchacie?
Ja słucham różnych rodzajów muzyki a oto kilku wykonawców i zespołów :

- Bob Marley
- HIM
- Blink 182
- Sum 41
- Eminem
-Children of Bodom
- 3-6 Mafia
- Iron Maiden
- Avril Lavigne
- CKY
- Disturbed
- Korn
- Linkin Park
I to już wszystko Pozdro Big Grin
27-01-2008 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Crock Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 30
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #30
Re: Jakiej muzyki słuchacie?
Ja raczej obijam się w kręgach rocku, punka, metalu... Ulubione zespoły? Behemoth, Led Zeppelin, Pantera, Down, Eternal Oath, Mad Season, Alice in Chains, Cradle of Filth, Slayer, Tool i kilka innych. Kolejnosc bardzo różna. Więcej na <!-- w -->http://www.lastfm.pl/user/AntichristChild<!-- w --> możecie śmiało dodawać do znajomych, tylko jakieś PW żebym wiedział kim jesteście ;D

Pozdrawiam, Crock.
28-01-2008 23:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości