Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry na PC, PS, Xbox, gry sieciowe i internetowe
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #136
Re: Gry na PC, PS, Xbox, gry sieciowe i internetowe
Grałem sobie w Medieval: Total War i miałem epicką bitwę z sułtanem Almohadów. Prawie wszyscy zginęli po obu stronach, tu i ówdzie snuły się jakieś niedobitki i próbowały walczyć. Sułtan spieprzał na ostatnim koniu przed moim następcą tronu po tym jak wyrżnąłem całą jego gwardię przyboczną. Musiałem mu napędzić porządnego stracha, bo rok później umarł.

Ale już nie gram. Bo wykrzacza się podczas oblężeń. Oblegałem sobie Barcelonę, ustawiłem trebusze i zamierzałem wszystko rozpieprzyć, żeby nie było na czym postawić La Masii. No i jak tylko coś rozwalę, to gra wyskakuje do windowsa. Zdenerwowałem się i ukarałem grę odinstalowaniem.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
07-11-2011 16:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #137
Re: Gry na PC, PS, Xbox, gry sieciowe i internetowe
http://www.gry.pl/gra/Mini_Ping_Pong.html

Po paru treningach udało się wygrać 11:8. Smile

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
07-01-2012 14:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #138
Re: Gry na PC, PS, Xbox, gry sieciowe i internetowe
http://gry.onet.pl/wiadomosci/blizzard- ... tykul.html

:tuptup: :tuptup: :tuptup:
15-03-2012 17:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #139
Re: Gry na PC, PS, Xbox, gry sieciowe i internetowe
Data wydania Diablo 3 to zła data. 15.05, a ja 11.06 zaczynam sesję. Kiedy się nauczę do egzaminów? :/

Swoją drogą, to Blizzard ceni swoje dzieło. W Polsce oficjalna cena wyniesie 200zł, co jak na nasze standardy jest ceną dosyć wysoką. Jednakże można znaleźć grę na wielu serwisach za niecałe 170zł, co już wygląda o niebo (diablo?) lepiej.

No cóż. Żegnajcie przyjaciele, studia, rodzina, obowiązki... Pewien rogaty gościu chce znowu dostać po dupie. :twisted:

amor patriae nostra lex
17-03-2012 13:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lmp2 Offline
Member
***

Liczba postów: 134
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #140
Re: Gry na PC, PS, Xbox, gry sieciowe i internetowe
Ja np mając X-boxa oraz licząc że pogram z kimś przez neta też muszę liczyć 200zł za jakąś nową konkretną grę... Nieraz trzeba odpuścić i poczekać jakiś czas aż stanieją... Ale najgorsze jest to że na niektóre gry nie można dłużej czekać Wink

"Broni Van Der Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaar, Czerwone Diabły po raz trzeci. Van Der Sar Bohaterem!!!"

Dariusz Szpakowski po obronie karnego przez Edwina Van Der Sara...
17-03-2012 17:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #141
Re: Gry na PC, PS, Xbox, gry sieciowe i internetowe
15.05.2012, Diabolo Czy. Ksiądz Natanek poleca.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vH6QQMjgnzQ[/youtube]

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
19-03-2012 07:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #142
Re: Gry na PC, PS, Xbox, gry sieciowe i internetowe
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rIX1zUmUFJ4[/youtube]

Najnowszy Tomb Raider, zaprezentowany został oficjalnie na tegorocznych E3 ! Aj, aj czekam, zapowiada się bardzo dobra część, premiera zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2013 roku Wink

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
06-06-2012 15:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #143
RE: Gry na PC, PS, Xbox, gry sieciowe i internetowe
Zacząłem grać w Wiedźmina 2. Pamiętając jak banalne były walki w jedynce, ustawiłem sobie poziom trudności na "mroczny" czy jakoś tak. Bo to świat Sapkowskiego, zginąć łatwo, a żyć nieprzyjemnie. Po dziesięciu wczytaniach gry pomyślałem sobie, że to chyba przesada, nie ma się co katować, prawda? Zmniejszyłem na trudny i jest trochę lepiej, ale i tak mnie zabili. Jakieś gnojki, które pilnują balisty ustawionej tak, żeby można było strzelać w ludzi na murach. Ale ona należy do obrony zamku! Znaczy, że to oficerowie polityczni, mający napieprzać w element wątpliwy bojowo. Ewentualnie ćwoki takie, że na murach będzie z nich więcej szkody niż pożytku, więc trzeba ich trzymać przy idiotycznie ustawionej baliście, może nawet ktoś im powiedział, że mają ważne zadanie do wykonania, żeby poczuli się ważni. I ja takich debili nie potrafię usiec, a przecież mam być najbardziej srogim rębajłą jakiego nosiła ta smutna ziemia. Dam im jeszcze ze dwie-trzy szanse żeby mnie nie zabili albo zmieniam poziom na normalny. W dupie to mam.

Z lepszych wiadomości to ukończyłem Assasin Creeda II. Podobno gra dla debili, bo używa się raptem dwóch przycisków, ale w Mario było podobnie i jest ponadczasowa. Całkiem przyjemnie się skacze po dachach i zabija, nie powiem. Ale to bardziej film przygodowy niż gra, tak się czułem za rączkę prowadzony żebym przypadkiem nie przegapił cudów jakie dla mnie przygotowano.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2013 23:52 przez panopticum.)
17-02-2013 23:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
orzechch Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Post: #144
RE: Gry na PC, PS, Xbox, gry sieciowe i internetowe
Są tutaj jacyś grace CS'a? Łączmy się! Big Grin Na jakich serwerach gracie?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2013 02:28 przez Intel.)
25-02-2013 00:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #145
RE: Gry na PC, PS, Xbox, gry sieciowe i internetowe
Ciekawa gratka dla lubiących oldschoolowe gry. GOG dziś robi wyprzedaż. Na przykład Wiedźmin 2 za niecałe 20 zeta. Polecam przeglądnąć ofertę.
http://www.gog.com/

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
21-06-2013 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości