Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak oceniacie terminarz Premier League 2008/09?
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Jak oceniacie terminarz Premier League 2008/09?
Zakładam temat gdyż znamy już terminarz. Na początek zagramy z Newcastle. Jak widzimy 13 i 20 września czekają nas trudne pojedynki.
Oto pełny terminarz:
Sierpień:
16 Newcastle (dom)
23 Portsmouth (wyjazd)
30 Fulham (dom)

Wrzesień:.
13 Liverpool (wyjazd)
20 Chelsea (wyjazd)

27 Bolton (dom)

Październik:.
4 Blackburn (wyjazd)
18 West Brom (dom)
25 Everton (wyjazd)
28 West Ham (dom)

Listopad:.
1 Hull (dom)
8 Arsenal (wyjazd)
15 Stoke (dom)
22 Aston Villa (wyjazd)
29 Man City (wyjazd)

Grudzień:.
6 Sunderland (dom)
13 Tottenham (wyjazd)
20 Wigan (dom)
26 Stoke (wyjazd)
28 Middlesbrough (dom)

Styczeń:.
10 Chelsea (dom)
17 Bolton (wyjazd)
27 West Brom (wyjazd)
31 Everton (dom)

Luty:.
7 West Ham (wyjazd)
21 Blackburn (dom)
28 Portsmouth (dom)

Marzec:.
4 Newcastle (wyjazd)
14 Liverpool (dom)
21 Fulham (wyjazd)

Kwiecień:.
4 Aston Villa (dom)
11 Sunderland (wyjazd)
18 Wigan (wyjazd)
25 Tottenham (dom)

Maj:.
2 Middlesbrough (wyjazd)
9 Man City (dom)
16 Arsenal (dom)
24 Hull City (wyjazd)

Jak oceniacie terminarz? Zapraszam do dyskusji!
16-06-2008 16:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Terminarz Premier League 2008/09
Na pierwszy rzut oka wyglada dobrze, nawet bardzo. Poczatek bedzie ciezki, ale pozniej powinno byc juz z gorki. Niestety pewnie gdy nalozy sie na to terminarz LM i Puchar Interkontynentalny to nie bedzie juz tak rozowo. Coz, jak zwykle wszystko okaze sie w trakcie sezonu.
17-06-2008 16:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aenain Offline
Member
***

Liczba postów: 87
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Terminarz Premier League 2008/09
Terminarz jest niekorzystny dla naszych diabełków bo po każdym z sześciu spotkań grupowych w Champions League będą rozgrywać mecze wyjazdowe a chelsea i Liverpoll u siebie aż 4 razy! Arsenal tez nie ma za różowo, ale liczą sie tylko nasze Czerwone Diabły i jak sie nam trafi złe losowanie grupy w lidze mistrzów to będzie naprawdę ciężko osiągnąć "Dublet" nie mówiąc już o "The treble" bo jak przyjdzie nam grac z kimś z wschodniej europy to nasi piłkarze wrócą o 4 rano w czwartek i muszą sie przygotować na wyjazd na mecz ligowy ... ehh. Miejmy nadzieje że trochę nam ulegnie to zmianie bo już mecz z Fulham będzie przełożony na rzecz meczu z Zenitem.

Take Me Home United Road...

Maradona - good, Pele - better… GEORGE (the) BEST

Pele i Maradona mają szczęscie, że tyle chlałem, bo inaczej nikt by o nich nie słyszał" - Georg Best [*]
18-06-2008 14:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Terminarz Premier League 2008/09
Na pewno wrzesień nie jest za ciekawy. Dwa bardzo trudne mecze. Jednak sądzę, że ugramy kilka punktów(może nawet komplet). Tak po za tym terminarz dobry. Dobrze, że w maju gramy z Arsenalem u siebie, zawsze to łatwiej (chociaż chciałbym, aby był to mecz o pietruszkę, a ManUtd już wcześniej wygra Premiership).
20-06-2008 10:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marrta25 Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Terminarz Premier League 2008/09
Terminarz cudowny nie jest, zwłaszcza początek (czyt.wrzesień). No ale zawsze mogło być gorzej. Mam nadzieje ze Diabły sobie poradzą. Będzie cięzko ale ja wierze. Zresztą, od tego chyba jestedmy...(kibice) Wink

Manchester is not ordinary club..
This is belief...
This is hope...
This is love...
THIS IS MY HOME...
THIS IS MY LIFE...
THIS IS MY WORLD...

------
Only one say... Only one thing... FOOTBALL - THIS IS MY LIFE
25-06-2008 02:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #6
Re: Terminarz Premier League 2008/09
No nie jest źle, tak naprawdę to tylko wrzesień jest dość trudny i dam będzie trzeba dwa te emcze wyjazdowe przynajmniej zremisować, a najlepiej wygrać Smile
Ogólnie wszystko sie fajnie rozłozyło, wg mnie terminarz jest w dobry a napewno lepszy od tego co był w tym sezonie....



Mój Blog: Pod presją czasu
25-06-2008 07:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #7
Re: Terminarz Premier League 2008/09
Znowu wyjazd na Fratton Park już w 2. kolejce, może to i dobrze. Wrzesień już każdy wie jak jest, w październiku 2 ciężkie wyjazdy i teoretycznie 2 łatwe spotkania na OT. W listopadzie dobrze, że między meczem z Arsenalem 2 spotkania z beniaminkami. Grudzień, wiadomo najwięcej meczy w sezonie i uważam, że mamy łatwych rywali jak na przerwę świąteczną, no może poza Tottenhamem. Styczeń, może być ciężko, ale nie musi Wink Luty to jak dla mnie spacerek Big Grin Marzec średnio. Kwiecień luz, a maj, wiadomo ostatnie kolejki to na pewno dojdzie zmęczenie i takie tam, więc może być różnie. Dodając jeszcze mecze LM i prawdopodobnie pucharu interkontynentalnego dochodzę do wniosku, że potrzeba nam jeszcze szerszej kadry niż obecnie.
25-06-2008 09:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bob-sley Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Terminarz Premier League 2008/09
Mi tam się podoba terminarz bo ciężkie mecze rewanżowe gramy u siebie Big Grin

Cieszy mnie też że tak szybko gramy z Chelsea która ma nowego szkoleniowca i mogą być małe zgrzyty co do formacji i stabilizacji w drużynie Tongue bo zanim Scolari wprowadzi swoja koncepcje to trochę minie tym bardziej że bardziej tam decyduje Romek niż trener CFC Tongue ale to ich problem
25-06-2008 09:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #9
Re: Terminarz Premier League 2008/09
Mam nadzieję, że piłkarze nie zapewnią nam takich nerwów jak rok temu i obędzie się bez b.kiepskiego startu. Dobry start, a co ważniejsze dobry wrzesień może ustawić United w tak komfortowej sytuacji, że bd można się szykować do operacji: "Lidera mamy i do końca go nie oddamy" Tongue
25-06-2008 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bob-sley Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Terminarz Premier League 2008/09
Bardzo dobry mamy GRUDZIEN kiedy to będzie rtozgrywany mecz za meczem a z wymagających rywali to tylko Tottenham w tym czasie. I nawet jak wrzesień nie pójdzie po nosie to odbijemy to w grudniu. Mi sie tam terminarz bardzo podoba.

Tym bardziej ze z CFC, AFC, LFC i Man City rewanże w drugiej części sezonu gramy na OT Big Grin
25-06-2008 15:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #11
Re: Terminarz Premier League 2008/09
No rzeczywiście wszystkie mecze z ciężkimi rywalami gramy na OLD TRAFFORD, to dobrze, później juz dochodzi zmęczenie, bo wiadomo gra na kilku frontach jest męcząca.

Za każdym razem jak oglądam ten terminarz to dostrzegam kolejne plusy. Tak jak bobo wspomniał Grudzień nam sie trafi dobry, jak wiemy jest to najcięższy miesiac, rozgrywa sie wtedy najwięcej meczy. Tak naprawde to w tym miesiąc wg mnie pkt to jedynie możemy stracić z Totenhamem...
Bedzie dobrze Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
25-06-2008 15:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Terminarz Premier League 2008/09
Mnie cieszy że ostatni mecz sezonu gramy ze słabszym rywalem czyli Hull bo ten właśnie mecz może decydować o mistrzostwie tak jak to miało miejsce w poprzednim sezonie gdzie ostatni mecz wyłonił zwycięzce. I wtedy będziemy mieli lżej.
No ale pierwszy mecz też nie należy do najgorszych bo jak poprzedni sezon pokazuje Newcastle lubimy strzelać gole.
Ogólnie nie jest zły ten terminarz.
19-07-2008 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #13
Re: Terminarz Premier League 2008/09
Kurewsko ciężka jesień nas czeka. Na początek postrzelamy z Newcastle, potem trzy cholernie ciężkie wyjazdy z rzędu(!). Wszystkie mecze z tymi teoretycznie najsilniejszymi gramy na wyjazdach w rundzie jesiennej. Nie za ciekawie, ale co robić :roll: No i jak jeszcze teraz piszecie, że dojebali same wyjazdy po meczach w LM... Jak na półmetku będziemy na szczycie, to mamy mistrza.

E: Kto tu się bawi w Miodka? Napisałem specjalnie miszcza to ktoś zmienił na mistrza.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
20-07-2008 01:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #14
Re: Terminarz Premier League 2008/09
Nie dziwię się że SAF narzekał na terminarz- za kolorowo to to nie wygląda;
Aenain napisał(a):po każdym z sześciu spotkań grupowych w Champions League będą rozgrywać mecze wyjazdowe a chelsea i Liverpoll u siebie aż 4 razy! Arsenal tez nie ma za różowo, ale liczą sie tylko nasze Czerwone Diabły i jak sie nam trafi złe losowanie grupy w lidze mistrzów to będzie naprawdę ciężko osiągnąć "Dublet" nie mówiąc już o "The treble" bo jak przyjdzie nam grac z kimś z wschodniej europy to nasi piłkarze wrócą o 4 rano w czwartek i muszą sie przygotować na wyjazd na mecz ligowy ... ehh.
To jest właśnie najgorsze w tym terminarzu i faktycznie- trzeba będzie liczyć na pomyślne losowanie w LM. SAF ponadto będzie musiał odpowiednio robić rotacje w składzie, aby nie przemęczać za bardzo naszych podstawowych zawodników i by zachować szanse na potrójną koronę. Ten sezon będzie wymagał spooro wysiłku ze strony Diabełków.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
20-07-2008 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #15
Re: Terminarz Premier League 2008/09
http://www.skysports.com/calendar/club/ ... 67,00.html

Tu są trochę inne terminy kilku spotkań

Polecam zajrzeć na redlogową pocztę, tam jakaś dobra dusza zamieściła terminarz w kalendarzu, można go sobie np. wrzucić do Outlooka.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
04-08-2008 15:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości