Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FAZA PUCHAROWA
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #31
Re: FAZA PUCHAROWA
Ja nie lubię obu drużyn, które dzisiaj grają, ale wolę już Włochy niż przepełnioną loserpoolczykami Hiszpanię Smile

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
22-06-2008 11:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szeszu Offline
Member
***

Liczba postów: 87
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: FAZA PUCHAROWA
Faza pucharowa obfituje w wielkie niespodzianki.Szkoda, że Niemcy awansowali, byłem sercem z Portugalią.Cris zawiódł na tych ME, grał przeciętnie jak na swoje umiejętności.Znowu spełnia się słynne powiedzenie Linekera:
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak wygrywają Niemcy".
Szkoda mi Chorwatów, choć wola walki Turków mi imponuje.Mają na pewno dużo farta, ale to już trzeci raz cudem odwracają szalę zwycięstwa na swoją korzyść.Farciarze...

No i wczorajszy mecz... jestem zaskoczony.Rosjanie grali świetnie, Holendrzy zawiedli.Jest to swego rodzaju reguła: na takich mistrzostwach rzadko kiedy wygrywa drużyna grająca najpiękniejszą piłkę.Szkoda mi Edwina, mówiąc szczerze nie popisał się przy tych dwóch straconych bramkach.Życzyłem mu jak najlepiej.

Marzył mi się finał Chorwacja-Holandia.Boję się, że będzie finał Niemcy-Rosja, chyba nie muszę tego argumentować.Jednak jeśli miałoby się tak zdarzyć, kibicowałbym Rosji, która gra piękną piłkę. Smile

Hate your enemies
Save, save your friends
Find, find your place
Speak, speak the truth
22-06-2008 16:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #33
Re: FAZA PUCHAROWA
Cytat:Holendrzy zawiedli.Jest to swego rodzaju reguła: na takich mistrzostwach rzadko kiedy wygrywa drużyna grająca najpiękniejszą piłkę.
W sumie to wczoraj właśnie Rosjanie grali ładniej, Holendrzy parę razy próbowali technicznych sztuczek, ale to nie była nawet cień tego co grali w fazie grupowej.

Cytat:Szkoda mi Edwina, mówiąc szczerze nie popisał się przy tych dwóch straconych bramkach.
Z drugiej strony to gdyby nie Edwin gol Ruuda nie przedłużyłby meczu o dogrywkę. A kiedy stracili bramkę w dogrywce, zabrakło im tureckiego duchaWink.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
22-06-2008 16:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: FAZA PUCHAROWA
http://www.euro2008.wp.pl/kat,94258,tit ... omosc.html
Oby to okazała się nieprawda, bo tak to Turcy nie mieliby właściwie czego szukać w meczu z Niemcami.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
22-06-2008 17:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: FAZA PUCHAROWA
ciekawostka znaleziona na innym forum :

Mś 1986 22 czerwca Hiszpania 1 - 1 Belgia. Awans Belgów po karnych
Euro 1996 22 czerwca Hiszpania 0 - 0 Anglia. Awans Anglików po karnych
Mś 2002 22 czerwca Hiszpania 0 - 0 Korea. Awans Koreańczyków po karnych

:lol:

Pele good, Maradona better, George Best
22-06-2008 17:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #36
Re: FAZA PUCHAROWA
Właśnie o tym samym miałem pisać (mówili o tym w tv) Wink

Jednak mam nadzieję, że Hiszpanie uporają się z Włochami i nie dojdzie do kontynuowania tej "tradycji" (?).

Liczę na to, że Villa znów sobie postrzela i odeśle, mało efektownie grających Włochów, na ich półwysep Apeniński Big Grin
22-06-2008 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: FAZA PUCHAROWA
Mecz nudny, jak flaki z olejem. Włosi popsuli całe piękno gry Hiszpanów, którzy byli bezradni. Ciągłe podawanie wszerz boiska nie przynosiło rezultatów. A Włosi, jak to Włosi, cały czas grali na Toniego, który i tak nic z piłką nie mógł zrobić.

Wydaje się, że najciekawsze była dogrywka. W zespole Hiszpańskim próbował Silva, Villa, a w zespole Włoskim, główkował niziutki Di Natale.

Cieszę się, że Iker wyciągnął dwa karne i to oni awansowali dalej.

Zapowiada się ciekawy spektakl. Hiszpania - Rosja - rewanżza fazę grupową, czy może znów festiwal strzelecki?
23-06-2008 07:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #38
Re: FAZA PUCHAROWA
No i tradycja sprawdziła się w połowie, tzn. były karne ale awansowali (na szczęście!) Hiszpanie. Boże jak ja się cieszyłem po tym meczu, nie przepadam za Hiszpanią ale wprost nienawidzę Włochów i widok ich odpadających z euro bezmiernie mnie uradował. Imho w tym meczu to przede wszystkim Casillas potwierdził, że jest najlepszy na świecie i nie ma go co porównywać z lekko imo przereklamowanym Buffonem (od którego już lepszy jest VdS). Zauważcie, że Casillas przy każdym karnym dobrze się rzucał, te 2 wpuszczone po prostu były za mocne i za precyzyjne. Buffon natomiast non-stop rzucał się w jeden róg czekając aż ktoś tam strzeli ^^

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
23-06-2008 08:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: FAZA PUCHAROWA
z tymi karnymi to po prostu fart ze trafil z kierunkiem. A poza tym widać było, że Casillas nie do końca wierzył, że piłka pójdzie akurat w tąstronę, gdzie się rzucał. Gdyby tak było wyjąłby wszystkie. Natomiast, te które obronił były źle uderzone. Takie sąkarne, to jest loteria.

"Nie ma obronionych karnych, są tylko źle strzeone" - jedyna teza Tomaszewskiego, z którą się zgadzam.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
24-06-2008 09:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: FAZA PUCHAROWA
rimas napisał(a):Tak prawdziwy Europejski finał :lol:
To są mistrzostwa pod względem piłkarskim (tudzież politycznym), nie geograficznym. :|
24-06-2008 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marrta25 Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #41
Re: FAZA PUCHAROWA
Widze że nie tylko ja nienawidze włochów i ich antyfutbolu Wink Zaczyna mi sie tu podobać xD Cieszę sie z awansu Hiszpanii ale w półfinale będe trzymać kciuki za Ruskich. Natomiast jutro, tzn. dziś wieczorem bede całym sercem za Turkami. Na razie maja duużo farta i mam nadzieje ze to pasmo utrzyma sie do finału. W finale oczekuje triumfu Rosji. Ktoś tu wspominał o polityce... Swoją drogą finał Niemcy - Rosja to byłaby bardzo ciekawa sytuacja. Wojna dwóch wielkich mocarstw na terenie trzeciego Austri...A biedna Polska sie przygląda...Tak z historią mi sie skojarzyło Wink Nie przypomina wam to czegos? Big Grin

Manchester is not ordinary club..
This is belief...
This is hope...
This is love...
THIS IS MY HOME...
THIS IS MY LIFE...
THIS IS MY WORLD...

------
Only one say... Only one thing... FOOTBALL - THIS IS MY LIFE
25-06-2008 01:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #42
Re: FAZA PUCHAROWA
Włosi w ostatnim meczu na ME zagrali niczym Grecy, głównie obrona i góra dwa ataki na bramkę przeciwnika w czasie 45 min. Więc nic dziwnego ze wielu z was nie podoba sie ich gra, mi tez nie Wink
Szkoda mi Holendrów, w gurpie grali znakomicie, jednak w ten dzień kiedy rozgrywali mecz z Ruskim, widać mieli kryzys, każda drużyna go miała, inni w grupie inni w ćwierćfinale (np. Chorwacja, Portugalia i właśnie Holnadia). Szkoda mi ich z dwóch powodów, poniewaz kibicowałem im od początku i liczyłem że w końcu coś zdobędą no i dlatego tez że grali naprawde genialną piłke lecz....
Niestety Niemcy znów zachodzą daleko, wydaje sie ze raczej bedą w finale, bo Turcy maja ogromne problemy.... Ciekawie natomiast zapowida sie mecz Ruskich z Hiszpani, dwie druzyny które grajaszybki football wiec moze być ciekawie....



Mój Blog: Pod presją czasu
25-06-2008 08:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #43
Re: FAZA PUCHAROWA
Patrząc realnie Niemcy powinny zmieść Turków ale tylko na papierku, głównie przez to że ich trener dysponuje bardzo wąską kadrą jak było wcześniej napisane podobno 13stoma zawodnikami . Ale to jest tylko na papierku , piłka nożna jest piękna i może wydarzyć się dosłownie wszystko .
Mój typ : 2-1 dla Niemiec .

Rosjanie jak zagrają choć w 80% tak jak z Holendrami to powinni awansować do wielkiego finału. Podobno nic nie zdarza się dwa razy ale to jest futbol Hiszpania na wielkich turniejach grała jak nigdy ale odpadała jak zawsze w ćwierćfinale , tym razem są już dalej więc może im się udać .
Mój typ : 1-1 czyli dogrywka ew.karniaczki

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
25-06-2008 16:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #44
Re: FAZA PUCHAROWA
Kto wie może właśnie te problemy kadrowe, sprawia ze Turcy zagrają jeszcze z większym zaangażowaniem i sprawią kolejną niespodziankę, kto wie :roll:

Po meczu z Holendrami Ruscy wydają się być faworytem drugiego półfinału, łatwo poradzili sobie z Holendrami, którzy szli jak burza.... Hiddink ma wielu dobrych zawodników, no i w szczególności tego Arshavina, ktory w ostatnim meczu był genialny...

Dzisiejszy mecz może być troszkę nudnawy, lecz ten jutrzejszy zapowiada się bardzo ale to bardzo ciekawie. Obie drużyny grają szybki football, dużo kombinacji. Licze że padnie kilka bramek Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
25-06-2008 16:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
TOKER Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #45
Re: FAZA PUCHAROWA
Dziś zapowiada sie bardzo ciekawy mecz,liczę na dogrywkę i na karne Tongue Oczywiście faworytami są Niemcy ale Turków też nie można lekceważyć.Turcy w meczu z Chorwatami udowodnili że są naprawdę dobrą drużyna i mają apetyt na zwycięstwo.WG Niemcy są zbyt pewni siebie i ta pewnośc może ich w końcu zawieść.
25-06-2008 18:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości