Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FAZA PUCHAROWA
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #46
Re: FAZA PUCHAROWA
W dzisiejszym meczu kibicuję drużynie Turcji. Po odpadnięciu moich faworytów: Portugalii i Włochów liczę właśnie na reprezentację Turcji. Świetnie grali przez fazę grupową, pokazali zęby i umiejętności w ostatnich meczach. Najbardziej podobał mi się ich mecz z Czechami dzięki czemu awansowali z grupy oraz ostatnie ich spotkanie z Chorwacją gdzie udowodnili wszystkim że należy grać do końca meczu, dosłownie Big Grin tak więc liczę na nich.
25-06-2008 18:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
TOKER Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #47
Re: FAZA PUCHAROWA
Zgadzam sie..Mi również bardzo podobał sie mecz z Turków z Czechami.Turcy nie byli faworytami tego spotkania i nic nie zanosiło sie na nich zwycięstwo a tu.Po tym meczu myślałem że wygrali fartem ale gdy pokonali Chorwację zmieniłem o nich zdanie.Mam nadzieje że dziś wygrają Smile
25-06-2008 19:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #48
Re: FAZA PUCHAROWA
I fart Turków się skończył, a zamienił się w pecha. Już wiedzą co czuli Czesi czy Chorwaci, szkoda. Nawet prasa była za Turkami, Super Express w przypadku, gdyby Turcy dziś wygrali zapewniał darmowy kebab między 9, a 10 w jakiejś warszawskiej restauracji Tongue Szkoda mi ich, bo gdyby wygrali to byłoby to nie lada pozytywną niespodzianką, taki jest futbol, niesprawiedliwy czasami, a nawet częściej. Szkoda, bo z półfinalistów jedynie do Turków nie czuję antypatii.
25-06-2008 21:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #49
Re: FAZA PUCHAROWA
Turcy zagrali swój najlepszy mecz na tym turnieju i akurat w nim zabrakło im szczęścia i odpadli. Szkoda, bo drużyn które zostały na ME nie lubię...

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
25-06-2008 21:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
TOKER Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #50
Re: FAZA PUCHAROWA
No szkoda,Turcy grali o wiele lepiej od Niemców tylko troszkę szczęscia im zabrakło.Gdy Klose strzelił bramkę już wszyscy sie cieszyli i odliczali a tu jeszcze Turcy walnęli.No i niestety Niemcy w ostatnich minutach zdołali wyjść na prowadzenie.Po prostu szkoda Turcji bo grała naprawdę piękny futbol...Gdyby była dogrywa Turki by pewnie rozwaliła Niemców.
26-06-2008 05:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #51
Re: FAZA PUCHAROWA
Pozostaje tylko liczyć na to że dziś Ruskie wyeliminują Espanie i bd ciekawy finał Wermaht VS ZSRR ... Rosjanie są w stanie to zrobić , Hidink przecież z Koreo czy też Holendrami wszedł do półfinału a gra w ostatnim meczu mistrzostw nie była mu dana ale teraz są wielkie szanse aby się mu ta sztuka udała . Dziś trzeba obejrzeć meczyk i liczyć na emocje Wink

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
26-06-2008 08:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #52
Re: FAZA PUCHAROWA
jak to ma w zwyczaju mówić Szpaku "Piękno futbolu polega na tym, że nie zawsze wygrywa drużyna lepsza". Z tego co pamiętam mówi tak przy okazji wygranych meczów rep. Polski, ale pomińmy ten fakt Tongue

A tak serio, to rzeczywiście szkoda, że Turcja jedzie do domu. Grała lepszy futbol, przez całe ME, nie tylko w tym meczu. Ale i tak bywa... przynajmniej dobrze mecz obstawiłem ;D

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
26-06-2008 08:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #53
Re: FAZA PUCHAROWA
No szkoda, ale to co pokazała Turcja, zasługuje na podziw. Do bramki wyrównującej to Turcy dyktowali warunki. Głęboki pressing na połowie Niemców, pokazał jak bardzo są zaangażowani.

Ładnie grał Kazim Kazim Wink . Ogrywał Lahma jak chciał. Jednak w kilku sytuacjach mógł grać bardziej zespołowo, a nie ciągle szukać gry 1 na 1.


Dzisiaj liczę na Rosjan Smile
26-06-2008 09:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #54
Re: FAZA PUCHAROWA
Ogrywał, nie ogrywał, w świat poleci raczej to że Lahm strzelił dającą zwycięstwo bramkę.
Również jestem pod wrażeniem gry Turków, ale chciałbym zwrócić uwagę na precyzję Niemców przy strzałach na bramkę. Trzy strzały w światło bramki i trzy gole. Tej precyzji trochę brakło przy podawaniu. Szczególnie podobały mi się dwie bramki: Schweinsteigera i tego Turka, co strzelił gola kiedy Lehmann czekał aż mu się piłka wturla w łapki .

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
26-06-2008 09:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
BartiMU Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #55
Re: FAZA PUCHAROWA
Turvja zagrała lepiej i nie zasłużenie przegrała, Nimcy jak to NIemcy mistrzowie ostatnich 10 minut... Jeśli Niemcy zagrają tak w finale nie ważne czy z Ruskami czy z Hiszpanami to raczej Mistrza Europy nie wywalczą...

No cóż dziś kolejny mecz mam nadzieję że jeszcze ciekawszy niż wczorajszy...

Manchester United
26-06-2008 09:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #56
Re: FAZA PUCHAROWA
BartiMU napisał(a):Nimcy jak to NIemcy mistrzowie ostatnich 10 minut...


To samo można powiedzieć o Turkach Big Grin .
26-06-2008 09:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #57
Re: FAZA PUCHAROWA
Najbardziej wkurwiające jest to że szkopy grały kompletne dno a przeszły dalej. Turcja rządziła na boisku a awansowali niemcy, którzy grają najbrzydszą piłkę ma euro.

Z jednej strony dobrze że wygrały niemcy. Finał bez drużyny z Europy ? (Rosja - Turcja)

PS. dzisiaj jestem za Hiszpanią Wink

Pele good, Maradona better, George Best
26-06-2008 10:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #58
Re: FAZA PUCHAROWA
Kurde i szkoda mi Turków, wcale nie byli gorszym zespołem, momentami grali nawet lepiej ale przez tego Rustu przegrali swoje spotkanie można powiedzieć. Mimo wszystko Turcja bardzo mnie zaskoczyła na tym turnieju, świetnie grali w ostatnich 3 meczach, we wczorajszym meczu pomimo że nie mieli sqadu również pokazali że nie boją się nikogo i potrafią grać z tymi najlepszymi. Wielkie brawa dla nich.
26-06-2008 10:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #59
Re: FAZA PUCHAROWA
Naprawdę szkoda mi Turków. Mimo tak poważnego osłabienia, trzeba powiedzieć że zagrali lepiej niż Niemcy. Mieli więcej z gry i przede wszystkim więcej okazji strzeleckich. Niestety troszkę brakowało im precyzji. Myśle że gdyby nie ten głupi błąd Rustu mecz mógłby się zakończyć dogrywką i najprawdopodobniej karnymi.
Jeszcze raz mówię naprawdę szkoda Turków.
Niemcy są niestety w finale, tylko z kim? Dzis bardzo ciekawy mecz, można by rzecz bez jakiegoś zdecydowanego faworyta... mam nadzieję że będzie ciakawie....



Mój Blog: Pod presją czasu
26-06-2008 11:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #60
Re: FAZA PUCHAROWA
Widzę, że każdy musi się tu wypowiedzieć, jak to żałuje Turków, tak więc proponujęnie płakać nad rozlanym mlekiem, a bardziej skoncentrować się na meczu Rosja - Hiszpania. Kto wg was jest faworytem, komu będziecie kibicować itp ;]

Wg mnie trudno stwierdzić, kto awansuje. W meczu z Holandią Rosja pokazała swoje prawdziwe oblicze, ale tak na prawdę, to był pierwszy taki "totalny futbol" Rosji. Pamiętacie mecze z Hiszpanią czy Grecją? Rosja wtedy, powiedzmy sobie, męczyła się. Kibicować będę Hiszpanii Wink

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
26-06-2008 12:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości