Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Edwin van der Sar
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #46
Re: Edwin van der Sar
Też trzymam kciuki za Edwina w następnym meczu, miejmy nadzieję, że Edwin nic nie puści, a Manchester United dodatkowo coś strzeli i wszyscy będą zadowoleni Big Grin

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
20-01-2009 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #47
Re: Edwin van der Sar
Edwin pobił wczoraj rekord Petra Cecha w ilości czasu bez wpuszczonej bramki.
Rekord padł w osiemdziesiątej którejś minucie, ale widać było, że Edwinowi bardzo zależy na zagraniu całego spotkania na zero. Jak był w końcówce ten rzut wolny dla gospodarzy to rzucił się do piłki z takim zapałem jakby od tego zależało zwycięstwo w meczu, a nie honorowa bramka w pogromie. Za nic w świecie nie chciał tego wpuścić.
To sukces nie tylko naszego bramkarza, ale przede wszystkim wspaniałej postawy naszej defensywy. Teraz troszkę trudniejszy mecz przeciwko Evertonowi, ale może uda się po raz dwunasty z rzędu zachować czyste konto Smile


Fan United od 1992 roku
28-01-2009 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #48
Re: Edwin van der Sar
Edvin pod koniec swojej kariery chce się jeszcze zapisać w histori PL, we wczorajszym meczu był cały czas na full skupiony, nawet jak prowadziliśmy 3:0, a pózniej 4:0 to się nie rozlużniał, myślę, że wałśnie tak zachowuje się bramkarz z najwyższej światowej półki

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
28-01-2009 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #49
Re: Edwin van der Sar
A co myśli o tym główny bohater:
Cytat:"Czuje się fantastycznie" - mówi Edwin. "Wciąż spoglądałem na zegar i czułem ogromne emocje, mimo tego, że prowadziliśmy wieloma bramkami. Gdy wybiła 85 minuta, poczułem ulgę i wielką radość."

"To nie tylko zasługa bramkarza, ale i całej defensywy, która twardo broniła dostępu do bramki przez te 11 spotkań. Poradziliśmy sobie mimo wielu odniesionych kontuzji."

"Najważniejsze, że udało nam się zdobyć kolejne trzy punkty. Strzelenie pięciu bramek zawsze podnosi nam bilans, a taki rezultat jest na pewno dobry przed meczem z Evertonem. Jesteśmy na szczycie tabeli i mamy jeszcze dużo pracy."
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo. Edwin do spółki ze wspaniałą obronę wykonali znakomitą robotę.
A po końcowym gwizdku Holender bardzo pewnie wziął piłkę i niósł ją pod pachą- jakby podkreślić pobicie rekordu. Piękny obrazek. Liczymy na jeszcze znaczne przedłużenie tej serii Big Grin

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
28-01-2009 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #50
Re: Edwin van der Sar
Teraz pozostaje tylko wyśrubować rekord maksymalnie. Everton, West Ham, Fulham, Blackburn, Newcastle, Fulham, Aston Villa, Sunderland... . Dobra przesadziłem, ale te 1500 spokojnie powinien osiągnąć.
28-01-2009 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #51
Re: Edwin van der Sar
Nie obraziłbym sie jakby zachował czyste konto we wszystkich meczach który zostały do końca sezonu Big Grin

Ale wielkie gratulacje sie w pełni należą jemu jak i całej lini obrony bo bez niej Edwin na pewno był tego nie dokonał.

sebos_krk napisał(a):Jak był w końcówce ten rzut wolny dla gospodarzy to rzucił się do piłki z takim zapałem jakby od tego zależało zwycięstwo w meczu

Też zauważyłem że pomimo tak wysokiego zwycięstwa i koncówce meczu nadal był w pełni skoncentrowany bo chciał za wszelka cenę zachować czyste konto.
Ciekawe tylko ile meczy jeszcze zagra bez straty gola.
28-01-2009 22:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
M.T. Offline
Member
***

Liczba postów: 104
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Edwin van der Sar
W najbliższym czasie nie mamy jakichś bardzo ciężkich rywali na wyjazdach więc powinien nazbierać się taki rekord że długo nie zostanie pobity Wink Poza tym obrona nam zdrowieje (Brown, Ferdinand) i będzie zdrowieć dalej (Evra być może już w sobote Wink) więc przyszłość wygląda nieźle Big Grin
28-01-2009 23:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
gandalfblu Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #53
Re: Edwin van der Sar
Gratulacje za rekord i mam nadzieję że VDS poduczy trochę naszego Tomka. A tak w ogóle to szkoda, że VDS przyszedł tak późno do nasWink
01-02-2009 13:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #54
Re: Edwin van der Sar
Tak, zwłaszcza jak się czyta (ostatnio się spotkałem z takimi wiadomościami) że mógł przyjść do United już w `99. To by było coś. Ale mimo relatywnie krótkiego czasu spędzonego między słupkami Red Devils, stał się jednym z najważniejszych zawodników. No bo kto sobie wyobraża bramkę bez Holendra? Ciężko.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
01-02-2009 14:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gandalfblu Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #55
Re: Edwin van der Sar
A pamiętam jak szukaliśmy wtedy bramkarza... dziwiłem się dlaczego nie sięgneli po VDS ale może znajdą talent musilałem. Ale jakoś się nie udało a jak już kupili francuzika na bramkę to już zabrakło mi słów, normalnie graliśmy bez bramkarza wtedy ehh. Miałem nadzieje że Howard coś pokarze i pokazał z FC Port auci jeszcze teraz boli
01-02-2009 16:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
M.T. Offline
Member
***

Liczba postów: 104
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #56
Re: Edwin van der Sar
Nie ma co gdybać bo VDS jak przeszedł wtedy do Juve to nic nie pokazał Wink My byśmy go kupili i jak by sie też nie sprawdził to co? Big Grin Nie byli byśmy teraz tu gdzie jesteśmy Wink
01-02-2009 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
gandalfblu Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #57
Re: Edwin van der Sar
No jasne że nie możemy powiedzieć teraz że coś by było a czegoś by nie było ale trzeba przyznać że poszukiwania właściwego bramkarza po 1999 trwały dosyć długo i wiemy jak to wyglądało
02-02-2009 09:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
M.T. Offline
Member
***

Liczba postów: 104
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #58
Re: Edwin van der Sar
Jak Edwin wyjdzie na 0 z tyłu z meczu z WHU to jestem pewny że pobije rekord globu Big Grin bo szczerze mówiąc WHU na wyjeździe się boję, a Fulham na OT tak nie bardzo Wink
02-02-2009 14:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #59
Re: Edwin van der Sar
Wiesz gdy wyjdzie z meczu na wyjeździe z czystym kontem to będzie coś, mam nadzieje, że VDS-a nie zje trema, bo jest już na tyle doświadczony, że mam nadzieję, że sobie poradzi, a do meczu na OT z Fullham to nie byłbym taki pewny czystego konta, zawsze trzeba być skupionym cały mecz i u siebie i na wyjeździe

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
02-02-2009 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #60
Re: Edwin van der Sar
VDS żeby pobił rekord globu musi zachować czyste konto w jeszcze siedmiu meczach (czyli akurat w tych spotkaniach, który wyliczył Lucas)... Do pobicia ma bowiem 1816 minut niejakiego Geraldo Pereira'ę z Vasco da Gama. Oczywiście życzymy szczęścia, ale zadanie cholernie trudno, a my i tak możemy się szczycić nowym rekordzistą w historii angielkiej ekstraklasy (bo Cech pobił rekord, ale Premier League, która istnieje od 92' roku).

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
02-02-2009 18:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości