Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie drużyny w europejskich pucharach
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #616
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Taaa... teraz wszystkie media się tym jarają, a mało kto wspomni (a jeśli już to drobnym druczkiem, na końcu tekstu), ze losowanie odbędzie się wśród 30 drużyn, czyli szanse Śląska są raczej iluzoryczne.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
29-08-2013 17:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #617
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Wiem, wkleiłem to raczej "dla wiedzy". Tak czy siak trzeba być optymistą. Big Grin

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
29-08-2013 18:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #618
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Spodoba się to w Uefie i co rok będą takie losowania Smile

Gdzie jest Groszek?
29-08-2013 19:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #619
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Lasq napisał(a):Taaa... teraz wszystkie media się tym jarają, a mało kto wspomni (a jeśli już to drobnym druczkiem, na końcu tekstu), ze losowanie odbędzie się wśród 30 drużyn, czyli szanse Śląska są raczej iluzoryczne.

Mają takie same szanse jak pozostałe drużyny. Także szansa jest, a cuda się zdarzają więc kto wie.
29-08-2013 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #620
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Może się kiedyś załapieszTongue

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
29-08-2013 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #621
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
No i jednak APOEL. Dla mnie to średniak, który nie powinien dojść dalej niż ćwierćfinał. Aż się zdziwiłem, że nie wybrali nikogo z pierwszego koszyka, APOEL był w drugim. Wink

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
30-08-2013 09:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #622
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Tak, jak w dupie mam polską piłkę i Legię, tak dziś jest mi kurewsko szkoda, że Legia nie powalczy o LM. Rozjechali ten Celtic koncertowo, co do dziś mi się w głowie nie mieści, to bardzo ich nakręciło, IMO szansa na awans była jeszcze większa, niż rok temu. Chciałem w końcu zobaczyć polską ekipę w LM, chciałem, żeby polski zespół dostał w końcu ten zastrzyk gotówki. Ale nic z tego...

A czemu?! Ano, bo w Legii mamy bandę idiotów. I z tego będę się za to śmiał przez najbliższy tydzień. Jakim kurwa cudem, w klubie może nie być osoby, która pilnuje takich rzeczy, która ma regulamin FIFA w małym palcu, lub ta osoba jest po prostu niekompetentna. Przecież to jest niedorzeczne i pod tym względem nie jest mi szkoda Legii, bo decyzja FIFA jak najbardziej słuszna. Początkowo liczyłem, że kluczowym argumentem Legii w rozmowach z FIFĄ będzie fakt tego Debreczyna w 2010. Ale jak się dłużej nad tym zastanowiłem, to to był argument, ale... FIFY. Postąpili słusznie, w 2010 tylko ostrzegli i uczulili piłkarski świat, że taki zapis w regulaminie istnieje. Legia tego nie przypilnowała i jest sama sobie winna.

Jednak jeszcze z innej strony, to sam przepis kurewsko idiotyczny i do usunięcia.

Ale sama zmiana w 87 minucie, co miała dać? Gra na czas przy wyniku 6:1 w dwumeczu? Big Grin A już najbardziej zacząłem się śmiać, jak sobie uświadomiłem, że o braku awansu Legii w tym momencie zdecydowały te dwa niestrzelone karne Big Grin

Tak więc z jednej strony szkoda piłkarzy, ale z drugiej bardzo dobrze dla całego klubu.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2014 13:22 przez RedLucas.)
08-08-2014 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #623
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Nie życzę nikomu tego co przeżywałem od wczorajszego wieczoru. Wiślakom, kibicom Lecha czy też nawet całej Łodzi.

Jak się okazało nawet sam pobyt Beresia na ławce gwarantował 3-0. Karne nie mają nic do rzeczy. Przecież jakby w Warszawie skończyło się 3:0, to mielibyśmy dogrywkę? Dyskwalifikację w całym dwumeczu.

Ogarnia mnie wielki smutek i żal.

Będzie jeszcze okazja.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
08-08-2014 16:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #624
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Karne mają do rzeczy, bo zabrakło jednej bramki do awansu.
08-08-2014 16:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #625
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Gówno prawda.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
08-08-2014 16:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #626
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Czemu tak agresywnie? Uargumentuj to jakoś. Zasady mówią wyraźnie, że gdyby Legia strzeliła bramkę więcej u siebie, to byłaby dalej.
08-08-2014 19:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #627
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Lol, zasady mowia wyraznie, ze walkower w rundach pucharowych ZAWSZE dyskwalifikuje ta druzyne, w tym przypadku Legie. Inaczej przy wyniku 4:0 zadna druzyna by nie wychodziła na drugi mecz bo i po chuj sie meczyc? Albo ryzykowac odpadniecie. Albo wystawiamy młodzików, nie idzie im to wrzucamy na boisko gracza, ktory nie jest zgloszony tylko zeby przegrac walkowerem 3:0 i nadal awansowac. Panie Pchela, zatem, zanim nastepnym razem uzyjesz wyrazenia 'zasady wyraźnie mowia' proponowalbym jednak zaznajomienie sie z przepisami a nie pierdolenie glupot co zreszta masz w zwyczaju.

Co do Legii, brawo za nieogar. Uefa nie miala za bardzo co zrobic, Celtic by ich zniszczyl w sadach. A ze Legia na cenzurowanym to decyzja jeszcze latwiejsza.
09-08-2014 06:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #628
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Takie pierdolenie z tymi karnymi. Nie wiadomo jak by grali jakby te karne wykorzystali, czy strzeliliby wiecej z gry...

UEFA to chciała legii pomóc, ale nie mieli jak. Jakby Celtic poszedł do Lozanny to pewna wygrana.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
09-08-2014 08:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #629
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
(09-08-2014 06:49)Minh napisał(a):  Lol, zasady mowia wyraznie, ze walkower w rundach pucharowych ZAWSZE dyskwalifikuje ta druzyne, w tym przypadku Legie. Inaczej przy wyniku 4:0 zadna druzyna by nie wychodziła na drugi mecz bo i po chuj sie meczyc?
Niestawienie się na meczu jest równoznaczne z walkowerem w dwumeczu. Tutaj Legia dostała walkowera tylko za mecz w Edynburgu.

Cytat:Panie Pchela, zatem, zanim nastepnym razem uzyjesz wyrazenia 'zasady wyraźnie mowia' proponowalbym jednak zaznajomienie sie z przepisami
Nie pisz do mnie "Panie", czuję się staro przez to. Sad

Oki, w takim razie zaznajomię się, Ciebie, i innych czytających.
Cytat:The consequences of a match being declared forfeit
are as follows:

a) the team forfeiting the match is deemed to have
lost 3-0 (5-0 in futsal
competitions), unless the actual result is less fav
ourable to the member association or club at fault, in which case that re
sult stands;
b) if necessary, the UEFA administration amends the
member association or
club’s ranking in the relevant competition accordin
gly.
karą za takie przewinienie jest walkower (a punkt B mówi już o czymś innym niż walkower) to nie ma podstaw by go zastosować.

Cytat:The UEFA Control, Ethics and Disciplinary Body has met today and announced the following disciplinary decision following the 2014/15 UEFA Champions League third qualifying round tie in Edinburgh between Celtic FC and Legia Warszawa on 6 August 2014.

Legia have been sanctioned for fielding an ineligible player (article 18 of the UEFA Champions League regulations and article 21 of the Disciplinary Regulations). The match has been declared as forfeit and Legia Warszawa have lost the match 3-0.

As a consequence, Celtic have qualified for the UEFA Champions League play-offs on away goals (agg: 4-4) and Legia will compete in the UEFA Europa League play-offs.

In addition the player Bartosz Bereszynski has been suspended for one additional UEFA competition match for which he would be otherwise eligible. This suspension shall be added to the remaining two match suspension which the player still has to serve in accordance with the Control and Disciplinary Body decision of 13 February 2014

Legia odpadła przez bramkę straconą u siebie, która się liczy podwójnie.

Mecz w Szkocji został oddany walkowerem tj. przegrany przez Legię 3-0 i dlatego Legia odpadła. Gdyby w Warszawie było np. 5-1, to Celtic by odpadł nawet mimo walkoweru w rewanżu. Walkower dotyczy tylko tego meczu w Edynburgu, nie w dwumeczu [tak by było, jakby Legia w ogóle nie przyjechała na mecz].

Przepisy są durne, bo można wygrać 5-1, pojechać tam, wystawić Bereszyńskiego od pierwszej minuty i dostać 3-0, a mimo to przejść dalej. Co więcej - spytasz: a co jeśli w pierwszym meczu byłoby 3-0 dla Legii? Co dalej, dogrywka? Odpowiadam: nie mam zielonego pojęcia. Regulamin tego nie przewiduje. Może UEFA zostawia sobie wolną furtkę by ustanowić taki precedens, który dla nich będzie wygodniejszy w danym przypadku? Nie wiem.

Teoretycznie powinna być dogrywka, ale że mecz został rozstrzygnięty poza boiskiem, to trudno sobie wyobrazić organizowanie takiego dodatkowego spotkania.

Może losowanie, takie jakie miało być na mundialu w przypadku Nigerii i jeszcze jednej drużyny, bo miałyby identyczny bilans i punkty?

Możliwe, że awansowałby Celtic z powodu złamania przez Legię przepisów w jednym z meczów? Nie wiem.

Cytat:a nie pierdolenie glupot co zreszta masz w zwyczaju.
Chyba kolejny raz to piszesz, a ja ci kolejny raz odpiszę to samo - konkrety proszę.

Ja tylko przedstawiłem zasady, pamiętaj! Tutaj źródło: http://www.uefa.org/MultimediaFiles/Down...WNLOAD.pdf
09-08-2014 11:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #630
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Mea culpa, rzeczywiscie masz racje. Powolalem sie na tlumaczenie regulaminu, ktore bylo bledne, my bad Tongue
09-08-2014 13:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości