Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie drużyny w europejskich pucharach
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #449
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Jaroldz napisał(a):Tak, najlepiej od razu dać im mistrzostwo bez konieczności grania w lidze. Przecież federacja powinna dbać o drużyny grające w europejskich pucharach :!: <hahaha>

W takim razie wnoszę, aby na przełomie lutego i marca Manchesterowi United także FA przełożyła mecze, bo wtedy jest duży natłok spotkań.

A myślałem, że ten Maaskant to w miarę rozgarnięty chłop.

Pieprzysz. Nie jestem kibicem Wisły (prawdę mówiąc, nie jestem fanem żadnego polskiego klubu i kibicuję tylko drużynom lokalnym - mojej Iskrze i Podbeskidziu z bliskiego mi sercem i na mapie Bielska), ale uważam, że Maaskant ma stuprocentową rację. Polska liga gra wystarczająco mało, by móc terminarz ustalać pod drużyny reprezentujące nas w Europie (bo tylko ich sukces jest szansą dla rozwoju polskiej piłki bez totalnego rozwalania PZPNu i budowania całego systemu na nowo). W Anglii, jakby nie patrzeć, mają najsilniejszą ligę na świecie z wieloma spotkaniami i kadry wszystkich zespołów są wystarczająco szerokie i silne, by walczyć na kilku frontach. Polska nie jest nawet w połowie drogi do tego. Lech musiał poświęcić sukcesy w lidze, by wyjść z grupy w LE. Nie leży w interesie polskiego futbolu, by najlepsze kluby, chcąc zaistnieć w Europie odpuszczały ligę i w rezultacie nie znajdowały się w europejskich pucharach. Jak mamy zwiększyć prestiż ligi i jej poziom inaczej niż w ten sposób?

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
20-08-2011 09:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
LM: Krok w tył Wisły - paolo - 31-07-2008, 11:31
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach - Intel - 20-08-2011 09:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości