Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie drużyny w europejskich pucharach
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #496
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Foster napisał(a):Napisałem rzucanie w zawodników, a rzucać można wszystkim.
Np. wyzwiskami.

Ale tak na serio Fost to szukasz dziury w całym. Nawet w Anglii zdarzają się rzuty np. monetami. Lub piłkami plażowymi :-D

Gdzie jest Groszek?
17-02-2012 23:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #497
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Oba polskie kluby w minionym tygodniu rozegrały dobre spotkania, ale na szczęście nie uzyskały korzystnych rezultatów. Legia dała sobie wbić dwa gole, co stawia ją w bardzo trudnej sytuacji przed rewanżem, z kolei Wisła zaledwie zremisowała ze Standardem 1:1 i w Liege będzie musiała wygrać bądź zremisować co najmniej 2:2.

Co do tego rzucania w piłkarzy gości śnieżkami, to wyszło całe buractwo naszych rodzimych "kibiców". Nie po raz pierwszy zresztą. Oni za każdym razem, kiedy grają z drużynami z zagranicy, muszą coś "odwalić". Pamiętamy wszyscy, co miało miejsce na Legii podczas meczu ze Spartakiem. Wstyd. Zachowanie kibiców na meczu Wisły ze Standardem było do przewidzenia. Trafili na klub, którego kibice mają lewicowe poglądy i od razu musieli to wykorzystać robiąc jakąś śmieszną, denną i kompromitującą ich( Wiślaków) "oprawę".

Reasumując. Mam nadzieję, że w podczas meczów rewanżowych zarówno Sporting jak i Standard znów osiągną korzystne rezultaty i wyeliminują oba polskie kluby. Szczególnie liczę na Standard Liege, którego darzę sympatią.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
19-02-2012 18:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #498
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Jaroldz, dobrze się czujesz? Świadomie życzysz polskim drużynom pożegnania się z europejskimi pucharami?
19-02-2012 18:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #499
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Tak że się wtrącę, a cóż w tym dziwnego, zaskakującego ?
19-02-2012 19:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #500
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Nie rozumiem motywu takiego myślenia. Przecież te drużyny reprezentują naszą ojczyznę. Nie jest to żaden atak w stronę Jaroldza. Naprawdę chciałbym tylko zrozumieć jego tok myślenia. Pozdro.
19-02-2012 20:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #501
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Kaka, dziękuję, że troszczysz się o moje zdrowie, pytając się, jak się czuję Smile Dziękuję, nie narzekam na swoje zdrowie Wink

A tak na poważnie, to tak, życzę obu polskim klubom odpadnięcia, bo ich nie lubię, a Legii wręcz nienawidzę. Nie znajduję powodów, dla których miałbym ich wspierać. Gdy Wisła grała o Ligę Mistrzów to nawet trochę wspierałem ich, aby udało im się awansować, bo ciekawy byłem, jak sobie polska ekipa poradzi w LM. Teraz Wisła gra w LE, więc mi ona zwisa i powiewa i chcę aby odpadła. Zwłaszcza, że rywalizuje ze Standardem, którego darzę sympatią.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
19-02-2012 20:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #502
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Ja to rozumuje w ten sposób. Bardzo oczywisty zresztą.

Okej, reprezentują naszą ojczyznę, ale co z tego ? Jeden nie lubi danego klubu, drugi go nienawidzi, a co za tym idzie nie życzy mu najlepiej. Proste.
19-02-2012 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #503
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Jaroldz napisał(a):Kaka, dziękuję, że troszczysz się o moje zdrowie, pytając się, jak się czuję Smile Dziękuję, nie narzekam na swoje zdrowie Wink
Sorry Jaroldz jeżeli odebrałeś to pytanie jako atak Wink Nie to było moim zamiarem. Dzięki za wytłumaczenie się, taka odpowiedź mi wystarczy. Każdy ma swoje wartości którymi się kieruje i szanuje twoje zdanie. Chciałem tylko wiedzieć skąd takie podejście Wink Po głębszym zastanowieniu się też byłoby mi ciężko kibicować Cracovii w europejskich pucharach. Dziękuje światu, że jeszcze nie poddał mnie takiej próbie Smile

Pozdrawiam
19-02-2012 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #504
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
To kaka pewnie za Unią Tarnów Smile Możliwe, że wspólnych znajomych mamy ;p
I nie bluźnij wysyłając Cracovię do pucharów Wink

Co do wsparcia, to liga to jedno. Puchary to drugie. W lidzę mogę życzyć Legii a Mata Wiśle źle, ale w pucharach możemy się wspierać. Dla mnie to bardzo normalne i zdrowe podejście.
19-02-2012 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #505
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Hubercik napisał(a):To kaka pewnie za Unią Tarnów Smile
Od zawsze i na zawsze 8-) Odbierz PW Hubert Wink
20-02-2012 15:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #506
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Jaroldz napisał(a):Trafili na klub, którego kibice mają lewicowe poglądy i od razu musieli to wykorzystać robiąc jakąś śmieszną, denną i kompromitującą ich( Wiślaków) "oprawę".
Bo przekreślono zbrodniarza Che, pedałów czy symbole komunizmu? A gdyby nie policja, zawisłby transparent "Nie trzeba być faszystą, by dbać o ziemię ojczystą". Zaiste kompromitujące. Podobnie jak polska flaga w Dniu Niepodległości.

Gdzie jest Groszek?
20-02-2012 15:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #507
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Jaroldz pierdolisz takie głupoty, że chuj w dupe Łodzi. Prewencja z teleskopami napierdala wszystko co się rusza, a teraz widzę wąty wobec antylewackich symboli... Masakra jakaś :plask:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
26-02-2012 21:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #508
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Nie, lepiej wywieszać takie gówno, jak kibice Cwe(L)ki w Lizbonie:

Ukryty tekst:
[Obrazek: 2aequqd.jpg]

W przeciwieństwie do np. dresów z Wisły, nie mam problemu z homoseksualistami, nie jestem rasistą i antysemitą. Ale niech będzie, że pierdolę głupoty. Wszak to normalne, że poniża się i wyzywa ludzi, którzy mają inny kolor skóry, są innego wyznania czy też są homoseksualistami.

P.S. Nie uważam Che Guevary za zbrodniarza.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
28-02-2012 10:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #509
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Jaroldz, do kurwy nędzy. Co ma fotka powyższa związanego z oprawą Wisły? CO? Za powyższą rzecz tym ludziom należy się po łbie, ale za negowanie najbardziej zbrodniczego systemu w dziejach świata, a także odcięcie się od faszyzmu (to tak na potrzeby GWna) wypada Wiślaków tylko pochwalić. Gdzie Wiślacy wyzywali kolorowych, innowierców? Zakaz pedałowania (mam niemal pewność, że tak jest) oznacza dla wielu z nich walkę z propagacją homosiostwa, a nie z normalnymi homosiami. Aczkolwiek jestem w stanie się zgodzić co do kontrowersji akurat tego znaku.

A to tak o Che. Rozumiem, że może cię jarać czerwone ścierwo, ale... gdzieś pisałeś, że nienawidzisz rasizmu, więc wynika z tego, że... to ci źli Wiślacy przeciwstawili się wychwalaniu... rasisty :lol:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LwMpoDcfE_o[/youtube]

Od razu zaznaczam - jakby ktoś nie zauważył w powyższym filmiku - najważniejsze zawarte w nim rzeczy są faktami, nie opiniami choprćby najbardziej słusznymi.

E:
Cytat:"We're going to do for blacks exactly what blacks did for the revolution. By which I mean: nothing." -Che Guevera

"The Negro is indolent and lazy, and spends his money on frivolities, whereas the European is forward-looking, organized and intelligent."- Che Guevara

"Mexicans are a band of illiterate Indians." - Che Guevara

"Given the prevailing lack of discipline, it would have been impossible to use Congolese machine-gunners to defend the base from air attack: they did not know how to handle their weapons and did not want to learn," - Che Guevara6

A homosiów nie traktował lepiej - chyba, że uznajesz, iż umieszczanie ich w obozach pracy jest ok. No ale wtedy niejakiego Adolfa tez trzeba by wybielić...

Gdzie jest Groszek?
28-02-2012 13:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #510
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Najlepiej napinać się na necie siedząc bezpiecznie na dupie wpatrując się w monitor.

To już robi się nudne.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
28-02-2012 14:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości