Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie drużyny w europejskich pucharach
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #511
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Mata napisał(a):Najlepiej napinać się na necie siedząc bezpiecznie na dupie wpatrując się w monitor.

Nie chciałem się wtrącać w konwersacje, ale to mnie rozbawiło. Sorry Mata ale teksty tego typu mnie zawsze bawią, to jest ulubione hasło ludzi, którym kończą się argumenty i żałują, że ich braku nie mogą nadrobić daniem komuś w mordę żeby się zamknął Tongue Raczej nie widzę żeby ktokolwiek Cie tu obrażał, wtedy ewentualnie byś mógł mówić o napinaniu się, a to że ktoś ma inne zdanie to trzeba dać mu po ryju żeby je zmienił?

To tak gwoli wtrącenia bo argumenty Jaroldza są śmieszne. Nie uważasz Che Guevary za zbrodniarza? To czas może zaprzyjaźnić się z książką do historii i poczytać w jaki sposób Twój idol kierował "rewolucją" Smile

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
28-02-2012 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #512
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Jaroldz napisał(a):Cwe(L)ki w Lizbonie

jest tego więcej

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
28-02-2012 14:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #513
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Kris1908 napisał(a):Jaroldz, do kurwy nędzy. Co ma fotka powyższa związanego z oprawą Wisły? CO?

Kibole Wisły korzystając z okazji, że grają z przeciwnikiem mającym lewicowych fanów, musieli zrobić oczywiście oprawę, na której obrażają ludzi tylko dlatego, że mają inną orientację seksualną. Oczywiście zostałem pojechany za komentarz do tej oprawy. Wam się spodobała ta prezentacja Wisły, a mnie nie.

Wstawiłem fotkę z meczu Legii ze Sportingiem, bo pewnie według Was w takim razie takie flagi też są w porządku i nikogo nie obrażają. A ona jest po prostu haniebna :!: Są tam symbole rasistowskie, antysemickie oraz obrażające policję. Za slogan "White Power" ten kto to wywiesił, powinien za to beknąć.

Kris1908 napisał(a):Zakaz pedałowania (mam niemal pewność, że tak jest) oznacza dla wielu z nich walkę z propagacją homosiostwa, a nie z normalnymi homosiami.

Taa, jasne Smile Chyba sam w to nie wierzysz. Niestety, ale ludzie, którzy chodzą na polskie stadiony i identyfikują się z ruchem kibicowskim, mają wyraźny problem z zaakceptowaniem ludzi z inną orientacją seksualną. Widać to chociażby podczas Parad Równości, które odbywają się w różnych miastach i za każdym razem są organizowane kontrmanifestacje organizowane przez osoby związane kibicami. U nas na forum Widzewa np. co jakiś czas pojawia się temat, w którym ludzie namawiają się i szykują na obrażanie gejów i lesbijek, kiedy to ma się odbywać PR. Tak jest w całej Polsce.

Co do Che Guavary, to nie zgadzam się z jego wszystkimi poglądami, ale podziwiam go za to, że dążył do wyzwolenia swojego kraju, walczył o lepsze jutro dla Kuby( w jednej z książek czytałem, że traktował Kubę jako swój drugi kraj), aby ludziom zaczęło się żyć lepiej, walczył o wyzwolenie Kuby spod destrukcyjnych rządów Batisty. Wielu przeciwników Che podaje argument, że zabijał przeciwników i innych ludzi. Owszem, robił to, ale czy chociażby JP II też nie ma na sumieniu milionów ludzi, chociażby mieszkających w Afryce :?:

EOT z mojej strony. Koniec końców polskie kluby zakończyły już w tym sezonie przygodę z pucharami i bardzo się z tego powodu cieszę :-D

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
01-03-2012 10:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #514
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Jaroldz napisał(a):Koniec końców polskie kluby zakończyły już w tym sezonie przygodę z pucharami i bardzo się z tego powodu cieszę :-D
Nie ma jak to być patriotą.
01-03-2012 11:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #515
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Jaroldz napisał(a):Wstawiłem fotkę z meczu Legii ze Sportingiem, bo pewnie według Was w takim razie takie flagi też są w porządku i nikogo nie obrażają. A ona jest po prostu haniebna :!:
Jak widzisz nie są w porządku, jest haniebna i nie sądzę inaczej jakkolwiek byś mi tego w usta nie wciskał.
Natomiast nadal nie odpowiedziałeś na to, co ma wspólnego ta flaga z oprawą Wisły? Oprawą, która przeciwstawiała się rasiście i homofobowi (kocham to słowo :-D), a jak czytałem rasizmu nienawidzisz, więc dalej nie rozumiem.
Ale nawet rzucając to wszystko - dlaczego Belgowie mieli prawo wysławiać swojego zbrodniarza, a Wiślacy już nie powinni wyrażać swoich przekonań?

Jaroldz napisał(a):Widać to chociażby podczas Parad Równości,
O tym właśnie mówię!

Jaroldz napisał(a):Owszem, robił to, ale czy chociażby JP II też nie ma na sumieniu milionów ludzi, chociażby mieszkających w Afryce :?:
:shock:

Jaroldz napisał(a):EOT z mojej strony.
Z mojej też. Z całkowicie innego powodu. Po prostu się brzydzę.

*Dlatego powyższe pytania chyba pozostaną retoryczne.

Gdzie jest Groszek?
01-03-2012 12:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
atenats Offline
Member
***

Liczba postów: 102
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #516
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Jaroldz napisał(a):Co do Che Guavary, to nie zgadzam się z jego wszystkimi poglądami, ale podziwiam go za to, że dążył do wyzwolenia swojego kraju(...)

Po pierwsze Ernersto Guavara był Argentyńczykiem, który wychowany w bogatej rodzinie, doznał szoku gdy zobaczył biednych Indian oraz inne narody Ameryki Południowej. Postanowił, że będzie walczył o lepsze jutro, a cele jakie mu przyświecały były typowo marksistyczne. Wyjeżdżając na Kubę, pomagał swojemu przyjacielowi "od szabli" czyli Fidelowi Castro.

Jaroldz napisał(a):Owszem, robił to, ale czy chociażby JP II też nie ma na sumieniu milionów ludzi, chociażby mieszkających w Afryce

To samo co u Krisa :shock:

Oczywiście nie popieram zachowań "kibiców" Legii, którzy w ten sposób "wspierali" swoją drużynę, ale z drugiej strony nie widzę problemu w zachowaniu kibiców Wisły. Standard naskakuje i chce narzucić swoje poglądy? My powiedzmy swoje. The end.

"Nie należy mylić prawdy z opinią większości. "
01-03-2012 17:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #517
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Jaroldz napisał(a):Nie, lepiej wywieszać takie gówno, jak kibice Cwe(L)ki w Lizbonie:

Ukryty tekst:
[Obrazek: 2aequqd.jpg]

nie wiesz w jakim celu została wywieszona to się nie odzywaj.

Pele good, Maradona better, George Best
08-03-2012 23:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #518
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Ja pierdolę.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
02-08-2012 19:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #519
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Im szybciej odpadną tym mniej o tym będzie rozmów, wiec nomen omen dobrze się dzieje.
02-08-2012 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #520
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Warto przypomnieć, że jednym z argumentów przeciwko wprowadzeniu kuratora do PZPN (czy surowszych nawet działań) była groźba tego, że polskie zespoły nie będą mogły występować w Europie. Stwierdzam, że teraz jest to argument za kuratorem - pomyślcie, ile wstydu byśmy sobie oszczędzili. Smile

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
03-08-2012 06:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #521
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Od razu o tym pomyślałem, jak zobaczyłem wczoraj wyniki. Reprezentacja na 90% też nic w el. MŚ nie osiągnie, więc chyba czas by nad tym pomysleć, bo nie mam zamiaru za rok, 5, 10 lat patrzeć na kolejną kompromitację.
03-08-2012 09:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #522
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Ufff, takiej tragedii jeszcze nie było, przynajmniej w Warszawie! Co prawda gol na 3-1 dawał spore szanse dla Ried i zrobiło się cholernie nerwowo + czerwo dla Vrdoljaka i 2 setki niewykorzystane w samej końcówce meczu... Ale udało się w bólach :mrgreen: Teraz czas na Rosenborg i szanse spore są na kolejny występ w fazie grupowej LE.

Wyniki Rosenborga Trondheim w obecnej edycji Ligi Europy

I runda:
Crusaders FC 0-3 Rosenborg BK
Rosenborg BK 1-0 Crusaders FC (Irlandia Północna)

II runda:
Rosenborg BK 2-2 Ordabasy Szymkent (Kazachstan)
Ordabasy Szymkent 1-2 Rosenborg BK

III runda:
Servette FC Genewa 1-1 Rosenborg BK
Rosenborg BK 0-0 Servette FC Genewa (Szwajcaria)

Śląsk raczej bez większych szans. Plusem jest bliski i dość atrakcyjny wyjazd dla kibiców.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
12-08-2012 21:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #523
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Podobała mi się wypowiedź Radovica na temat zmarnowanej setki Koseckiego w końcówce spotkania:
"Nie może być tak, że Kuba Kosecki ma sytuację do dogrania koledze "do pustaka", a tego nie robi. Ten chłopak ma umiejętności, ale przed nim jeszcze wiele pracy. Musi poćwiczyć przede wszystkim nad tym, aby być bardziej dokładnym."
:lol:

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
12-08-2012 21:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #524
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Rzekł Radko co sam w zwyczaju ma marnowanie sytuacji za sytuacją... Coś mu nie idzie dobitnie od złamania żeber jeszcze przed rewanżem ze Sportigniem w okolicach lutego...

Legia grając w LM w sezonie 95/96 ( :mrgreen: ) trafiła w fazie grupowej na Rosenborg. U siebie pokonała ich 3-1, teraz wynik powtórzyć w pierwszym meczu o awans nie powinno być problemów.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
12-08-2012 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #525
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
No dokładnie o to mi chodziło, przecież chwilę po "setce" Kosowskiego, Radovic miał jeszcze lepszą okazję by przypieczętować awans a zepsuł ją koncertowo, przez co do końca Legia musiała drżeć o wynik, choćby dlatego mógł sobie darować ten tekst.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
12-08-2012 21:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości