Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie drużyny w europejskich pucharach
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #551
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Poczytaj sobie te swoje pościki i popatrz jak piszesz. Wywyższasz się jako kibic Legii i wyciągasz swoje zdanie na wierzch nawet jak nie masz racji a sposób w jaki to robisz jest adekwatny to tego jak pisze "TYPOWY" Warszawiak. Jaki styl pisania masz taki masz, wystarczy do nazwania Cię gimbem.

Tak, szukanie języka w dupie bo piszesz, że Legia miała przejechać się po Molde. Na 90 minut meczu, 1 połowa absolutnie dla Legii i dziki fart sprawił, że jest o cokolwiek walczyć a i tak rzucasz argumentami, że jest lepiej niż Wisła, skoro Wiśle brakowało 3 minut od awansu a nie mogli odpaść przed 3 meczami wcześniej. Więc odsyłanie do Levadii to brak argumentów i szukanie języka w dupie. Z tym wiążę się kolejne. Zastrzegłem, że Molde wcale nie musi się położyć i może być ciężki mecz bo najgorszy okres ta drużyna ma ewidentnie za sobą. Gdzie te Twoje osłabienia, słaba forma i inne rzeczy o których mówiłeś? Nie miały kompletnie żadnego znaczenia w tym meczu i bliżej było do meczu z Rosenborgiem o którym ja mówiłem, że jest analogiczny bardzo. Chociaż nie. Z Rosenborgiem było o NIEBO lepiej.

Co do tekstu Rudzkiego to tam jest głównie mowa o tym jak miarodajne jest zwycięstwo ligi w Polsce. Nie jest. Cóż po mistrzostwie jak nigdy nie udaje się dostać do fazy grupowej. Przypominam, że taki Rosenborg czy chociażby Anderlecht który lubisz wypominać grali w niej SERYJNIE.

A co do reszty to już odniosłem się u góry, ale użyłem porównania tylko, że piszesz posty jak debil. Innymi słowy pisząc takie głupoty sam go z siebie robisz, ja Ciebie tak nie nazwałem. Co do gówniarza to sorry, ale jak wyskakujesz mi z ryjem jaka to Legia jest potężna i czego to nie zrobi i żyjesz w takim świecie obłudy a po meczu który ewidentnie mógł skończyć Legię w tych pucharach nadal krzyczysz, że Żyleta załatwi swoje. A Molde wami zamiotło murawę. Dlatego trochę pokory i synku bo piszesz zupełnie bez głowy.

Gdyby nie bezsensowna wstawka na Wisłę
Pchela napisał(a):Bo beka z GTSu zawsze na propsie.
myślę, że obyło by się bez tego wszystkiego... A teraz nim będziesz się sapać znów, proszę przeczytaj swoje 3,4 ostatnie posty i zastanów się nad nimi.
01-08-2013 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach - Hubson - 01-08-2013 10:06
LM: Krok w tył Wisły - paolo - 31-07-2008, 11:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości