Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie drużyny w europejskich pucharach
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #558
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
(01-08-2013 12:01)Hubson napisał(a):  Ja jebe...
Po pierwsze, odnoś się do fragmentów a nie to pojedynczych zdań bo wyrywasz z kontekstu a ja tak rozmawiać nie będę.
Twoje argumenty opierały się na słabej pozycji Molde w lidze i osłabieniu przez odejście kilku zawodników. I co Ci to dało? Nie ja rozwaliłem Twoje argumenty tylko Molde, które jak sam Ole przyznał zagrało najlepszy mecz pod jego kadencją. Co tu mam więcej mówić? Gdybyś miał rację nie miało by miejsca to co było wczoraj. Z resztą co to za argumenty, że Legia jest dobrze zorganizowana a Molde wyprzedało najlepszych zawodników skoro to zweryfikowało boisko i nie ma z tych argumentów nic... A Ty wciąż się upierasz, że Legia przejdzie bo ma rewanż. Jakoś 2 lata temu Legia wygrała ze Spartakiem na wyjeździe u siebie grając piach. Nie ma reguły.

Ja kończę bo nic2pomnie. Przez takich "kibiców" jak Ty odechciewa się trzymać kciuki za polskie kluby...
Na nic mi nie odpowiedziałeś - jak zwykle. Molde też nie zbiło moich argumentów, boisko tym bardziej. Nie umiesz dyskutować, nigdy mi już nie odpisuj, szkoda mojego cennego czasu. A jeżeli Ole powiedział, że to był najlepszy mecz pod jego kadencją, to tylko świadczy to o sile ligi norweskiej.

Poza tym, nic nie ucierpiało na kontekście, raz wkleiłem niezakończone zdanie. Odniosłem się do wszystkiego. Ty do niczego, obrażając mnie i zarzucając że nie mam racji, a na potwierdzenie...nie masz nic. Brnij dalej, żegnam ozięble.

Spartak to wyjatek potwierdzajacy regule ;]

(01-08-2013 12:12)Undermine napisał(a):  Pchela - nie czytam postów Hubsona ale niezależnie jak teraz wygląda Wisła, to jednak jest to najlepszy w XXI wieku polski klub, więc nie ma co się śmiać z Levadii czy Karabachu, bo Wisła kilka razy się o LM ocierała a innym razem musiała grać z Realem czy Barcą i pogromów nie pamiętam(a opowieści Baszczyńskiego o meczach z Realem... bezcenne Wink ). Przypominam, że Legia zdobyła mistrzostwo pierwszy raz od 7 lat, a rozpisujesz się jakby była to niewiadomo jaka potęga.
Nie zaprzeczam temu, że Wisła jest najlepszym polskim zespołem w XXI wieku. Po prostu teraz nastały lepsze czasy dla Legii, wszystko się poukładało, sam wiesz i widzisz jak to wygląda.

Co do meczu - zgadzam się. Lado musi grać na ataku, Ojamaa z Kosą na boku, Rado na kiero i wrzucamy Norwegów na karuzele.
01-08-2013 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach - Pchela - 01-08-2013 12:52
LM: Krok w tył Wisły - paolo - 31-07-2008, 11:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości