Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie drużyny w europejskich pucharach
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #589
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Cytat:Legia nie może grać 442, traci wtedy swoje atuty.
Wiem, ale pisałem o Gruzinie. Legia w 442 nie ma sensu, bo jej najlepszy piłkarz(Radovic) nie jest wykorzystany.
Co do Lecha to nie ma co zmienić trenera, bo to nie RUmaka wina ale piłkarzy! Trałka, Arboleda, Drewniak, Możdżeń to poziom dramatyczny. Arboleda miał dobre lata które minęły, a reszta jest tak marna, że zasługuje na grę w nie wiem, Kasztelanie Sierpc a nie w Ekstraklasie...

Ale pomówmy o bohaterach tygodnia WKS ŚLĄSK WROCŁAW, cała drużyna(nie licząc Sochy) zaprezentowała się fantastycznie, mecz był genialny, bardzo rzadko, nawet w BPL mecze są rozgrywane W TAKIM TEMPIE, tyle akcji, wszyscy wznieśli się naprawdę na wyżyny swoich umiejętności(nie licząc Sochy) i zasługuje na duże uznanie(nie licząc Sochy).

Próbuję się dodzwonić do swojego kolegi, Tomka Hołoty(mecz na ławce niestety) ale telefon zajety... nie dziwne Wink
Mam nadzieję, że Śląsk wylosuje Tottenham, pojadę wtedy zobaczyć Spurs na żywo Big Grin

Sorry za nieskładnego posta i ewentualne błędy ale dzisiaj miałem dzień pełen emocji Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2013 23:47 przez Under.)
08-08-2013 23:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach - Under - 08-08-2013 23:46
LM: Krok w tył Wisły - paolo - 31-07-2008, 11:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości