Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie drużyny w europejskich pucharach
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #622
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Tak, jak w dupie mam polską piłkę i Legię, tak dziś jest mi kurewsko szkoda, że Legia nie powalczy o LM. Rozjechali ten Celtic koncertowo, co do dziś mi się w głowie nie mieści, to bardzo ich nakręciło, IMO szansa na awans była jeszcze większa, niż rok temu. Chciałem w końcu zobaczyć polską ekipę w LM, chciałem, żeby polski zespół dostał w końcu ten zastrzyk gotówki. Ale nic z tego...

A czemu?! Ano, bo w Legii mamy bandę idiotów. I z tego będę się za to śmiał przez najbliższy tydzień. Jakim kurwa cudem, w klubie może nie być osoby, która pilnuje takich rzeczy, która ma regulamin FIFA w małym palcu, lub ta osoba jest po prostu niekompetentna. Przecież to jest niedorzeczne i pod tym względem nie jest mi szkoda Legii, bo decyzja FIFA jak najbardziej słuszna. Początkowo liczyłem, że kluczowym argumentem Legii w rozmowach z FIFĄ będzie fakt tego Debreczyna w 2010. Ale jak się dłużej nad tym zastanowiłem, to to był argument, ale... FIFY. Postąpili słusznie, w 2010 tylko ostrzegli i uczulili piłkarski świat, że taki zapis w regulaminie istnieje. Legia tego nie przypilnowała i jest sama sobie winna.

Jednak jeszcze z innej strony, to sam przepis kurewsko idiotyczny i do usunięcia.

Ale sama zmiana w 87 minucie, co miała dać? Gra na czas przy wyniku 6:1 w dwumeczu? Big Grin A już najbardziej zacząłem się śmiać, jak sobie uświadomiłem, że o braku awansu Legii w tym momencie zdecydowały te dwa niestrzelone karne Big Grin

Tak więc z jednej strony szkoda piłkarzy, ale z drugiej bardzo dobrze dla całego klubu.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2014 13:22 przez RedLucas.)
08-08-2014 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach - RedLucas - 08-08-2014 13:18
LM: Krok w tył Wisły - paolo - 31-07-2008, 11:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości