Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie drużyny w europejskich pucharach
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #629
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
(09-08-2014 06:49)Minh napisał(a):  Lol, zasady mowia wyraznie, ze walkower w rundach pucharowych ZAWSZE dyskwalifikuje ta druzyne, w tym przypadku Legie. Inaczej przy wyniku 4:0 zadna druzyna by nie wychodziła na drugi mecz bo i po chuj sie meczyc?
Niestawienie się na meczu jest równoznaczne z walkowerem w dwumeczu. Tutaj Legia dostała walkowera tylko za mecz w Edynburgu.

Cytat:Panie Pchela, zatem, zanim nastepnym razem uzyjesz wyrazenia 'zasady wyraźnie mowia' proponowalbym jednak zaznajomienie sie z przepisami
Nie pisz do mnie "Panie", czuję się staro przez to. Sad

Oki, w takim razie zaznajomię się, Ciebie, i innych czytających.
Cytat:The consequences of a match being declared forfeit
are as follows:

a) the team forfeiting the match is deemed to have
lost 3-0 (5-0 in futsal
competitions), unless the actual result is less fav
ourable to the member association or club at fault, in which case that re
sult stands;
b) if necessary, the UEFA administration amends the
member association or
club’s ranking in the relevant competition accordin
gly.
karą za takie przewinienie jest walkower (a punkt B mówi już o czymś innym niż walkower) to nie ma podstaw by go zastosować.

Cytat:The UEFA Control, Ethics and Disciplinary Body has met today and announced the following disciplinary decision following the 2014/15 UEFA Champions League third qualifying round tie in Edinburgh between Celtic FC and Legia Warszawa on 6 August 2014.

Legia have been sanctioned for fielding an ineligible player (article 18 of the UEFA Champions League regulations and article 21 of the Disciplinary Regulations). The match has been declared as forfeit and Legia Warszawa have lost the match 3-0.

As a consequence, Celtic have qualified for the UEFA Champions League play-offs on away goals (agg: 4-4) and Legia will compete in the UEFA Europa League play-offs.

In addition the player Bartosz Bereszynski has been suspended for one additional UEFA competition match for which he would be otherwise eligible. This suspension shall be added to the remaining two match suspension which the player still has to serve in accordance with the Control and Disciplinary Body decision of 13 February 2014

Legia odpadła przez bramkę straconą u siebie, która się liczy podwójnie.

Mecz w Szkocji został oddany walkowerem tj. przegrany przez Legię 3-0 i dlatego Legia odpadła. Gdyby w Warszawie było np. 5-1, to Celtic by odpadł nawet mimo walkoweru w rewanżu. Walkower dotyczy tylko tego meczu w Edynburgu, nie w dwumeczu [tak by było, jakby Legia w ogóle nie przyjechała na mecz].

Przepisy są durne, bo można wygrać 5-1, pojechać tam, wystawić Bereszyńskiego od pierwszej minuty i dostać 3-0, a mimo to przejść dalej. Co więcej - spytasz: a co jeśli w pierwszym meczu byłoby 3-0 dla Legii? Co dalej, dogrywka? Odpowiadam: nie mam zielonego pojęcia. Regulamin tego nie przewiduje. Może UEFA zostawia sobie wolną furtkę by ustanowić taki precedens, który dla nich będzie wygodniejszy w danym przypadku? Nie wiem.

Teoretycznie powinna być dogrywka, ale że mecz został rozstrzygnięty poza boiskiem, to trudno sobie wyobrazić organizowanie takiego dodatkowego spotkania.

Może losowanie, takie jakie miało być na mundialu w przypadku Nigerii i jeszcze jednej drużyny, bo miałyby identyczny bilans i punkty?

Możliwe, że awansowałby Celtic z powodu złamania przez Legię przepisów w jednym z meczów? Nie wiem.

Cytat:a nie pierdolenie glupot co zreszta masz w zwyczaju.
Chyba kolejny raz to piszesz, a ja ci kolejny raz odpiszę to samo - konkrety proszę.

Ja tylko przedstawiłem zasady, pamiętaj! Tutaj źródło: http://www.uefa.org/MultimediaFiles/Down...WNLOAD.pdf
09-08-2014 11:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach - Pchela - 09-08-2014 11:13
LM: Krok w tył Wisły - paolo - 31-07-2008, 11:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości