Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie drużyny w europejskich pucharach
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #152
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Wiślacy nie tyle się ich przestraszyli, co chcieli zagrać z przeciwnikiem "po polsku", czyli:
nie atakujemy, bronimy, a pod koniec spróbujemy.

Gdyby nie szczupak Głowy udałoby sięawansować. Ale nawet, gdyby do awansu doszło, to Wisłę trzeba by było zganić.

Po raz pierwszy od wielu, wielu lat (ja tych czasów nei pamiętam lub byłem bardzo młody ~3 lata), polski zespół zagrał fajna, odważną ofensywną piłkę. Lech! Może nie przez cały mecz udawało się to ekipie Smudy, ale właśnie to wpaja swoim drużynom Franz. Kogo by nie prowadził, każe tej drużynie grać do przodu. Facet zawsze powtarza "jeśli prowadzimy 1-0 to fajnie, ale kiedy jest okazja do wbicia więcej bramek to każe chłopakom strzelać, żeby zadowolić kibica!". No i tutaj mała moja wpadka - ostatnią drużyną, która tak grała (bynajmniej podobnie) na arenie międzynarodowej była Wisła Kasperczaka. Ale to taki mały wyjątek na przestrzeni lat...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
05-10-2008 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
LM: Krok w tył Wisły - paolo - 31-07-2008, 11:31
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach - maju - 05-10-2008 15:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości