Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie drużyny w europejskich pucharach
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #241
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Mogę zdzierżyć porażkę, ale nie w takim stylu i nie z takim przeciwnikiem. Teraz zawodnicy muszą się napocić, by odzyskać respekt u kibiców, bynajmniej u mnie...Bo jak mawiał Henio Reyman:
Cytat:Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki.

I owszem przyznaję, że w takim momencie, te pokraki nie są godne podania ręki. Bo to nie jest wina trenera...Uważam, że przy takim składzie, zdobycie mistrzostwa Polski to cud porównywalny z triumfem Zagłębia przed 2 laty. Dla mnie jedyną opcją jest zwolnić wszystkich poza Skorżą i rozpocząć od nowa budowę drużyny, może w przyszłym roku uda się pokonać FK Baku i będzie szał pał.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
29-07-2009 06:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #242
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
truered napisał(a):Dla mnie jedyną opcją jest zwolnić wszystkich poza Skorżą i rozpocząć od nowa budowę drużyny, może w przyszłym roku uda się pokonać FK Baku i będzie szał pał.

Tutaj to trzeba cały PZPN wyjebać.... od tego zacząć ;-)

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
29-07-2009 19:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #243
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Cytat:"Nawet jeśli pod stadionem były jakieś zajścia, to Legia nie musi zostać wykluczona z pucharów. Jeśli włodarze warszawskiego klubu udowodnią w UEFA, że zamieszki dotyczyły osób, które przyjechały do Kopenhagi na własną rękę, to Legia nie powinna zostać ukarana" - ocenia Listkiewicz.

NO to Legii raczej nie wywalą za rozróby w Kopenhadze. Ale powiem szczerze mam już powoli dosyć takich scysji bo przez takich idiotów cierpi głównie tylko klub i jest mi wstyd jako fan Warszawskiej ekipy.

Lech awans już ma , Polonia odpada na jakieś 80% , zaś jeśli Legia jeśli chce powalczyć dalej nie powinna murować bramki choć jej to w zupełności wystarczy. Dość interesujący czwartek zapowiada się dla fanów polskich drużyn w europejskich pucharach Wink

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
04-08-2009 11:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #244
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Mata napisał(a):NO to Legii raczej nie wywalą za rozróby w Kopenhadze. Ale powiem szczerze mam już powoli dosyć takich scysji bo przez takich idiotów cierpi głównie tylko klub i jest mi wstyd jako fan Warszawskiej ekipy.

A mi jest wstyd, że jestem kibicem klubu w którym rządzą pokurwieńcy, bo jak można inaczej nazwać ludzi, którzy nie chcą pomóc swoim kibicom. Z relacji znajomego, który był na meczu wiem tyle, że wszytko zaczęło się od tego, że policja zaczęła napierdalać ludzi, dlatego że zaczął robić się tłok przy wejściu ponieważ kibice chcieli porozmawiać z Błędowskim na temat biletów.

Pele good, Maradona better, George Best
04-08-2009 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #245
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Po chuj Ci kibice tam w ogóle pojechali nie mając biletów? Po to żeby pogadać o nich z Błędowskim?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
04-08-2009 12:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #246
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Zasłonić ich swoim ciałem miał?
Uważali że wejdą bo kochają Legię? Z tego co czytałem były jasne zasady jak można kupić bilet.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
04-08-2009 13:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #247
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
matys napisał(a):Po chuj Ci kibice tam w ogóle pojechali nie mając biletów? Po to żeby pogadać o nich z Błędowskim?

Po to żeby kupić na miejscu.

pan_opticum napisał(a):Z tego co czytałem były jasne zasady jak można kupić bilet.

Jasne, że można było kupić w KP, ale sporo osób które kupiły bilety w Warszawie i tak nie weszły na stadion.

Pele good, Maradona better, George Best
04-08-2009 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #248
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
dende napisał(a):Po to żeby kupić na miejscu.
Rozumiem, że kibice Legii mają problemy z czytaniem, bądź nie nauczyli się korzystać jeszcze z takiego dobra jak Internet.

http://legia.com/www/index.php?akt=8775

Cytat:Przypominamy, że na sektor Kibiców Legii na stadionie w Kopenhadze na mecz z Brondby zostaną wpuszczeni tylko ci Kibice, którzy zakupią bilety za pośrednictwem KP Legia Warszawa.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
04-08-2009 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #249
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Cytat:Wiele osób było dobrej myśli, wszak w środę Bogusław Błędowski zapewniał SKLW, że bilety będą do nabycia w dniu meczu

http://www.legialive.pl/mecz/426/relacja_z_trybun

Pele good, Maradona better, George Best
04-08-2009 16:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #250
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Ale zapewniał gdzie? Na stronie legia.com? Jakbyś mógł podać źródło do wypowiedzi/oswiadczenia Błędowskiego to byłbym wdzięczny.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
04-08-2009 16:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #251
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
W międzyczasie zapraszam do głosowania w ankiecie, zachęcam również do pisemnej wypowiedzi.



Mój Blog: Pod presją czasu
04-08-2009 16:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #252
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Lech to pewniak w fazie pucharowej bo w następnej , a zarazem ostatniej rundzie będzie rozstawiony. Śmiem twierdzić , że nie obecność Kolejorza w tym etapie rozgrywek było by niemiłym zaskoczeniem.
Polonii nie daję większych szans w starciu z NAC Breda.
Legia... Jeśli przejdzie Broendy i będzie prezentowała się jak w meczu z Lubinem czemusz nie. Aczkolwiek czekają nawet ...Villarreal, Lazio, Valencia, Aston Villa, Werder Brema czy też PSV Eindhoven.

Lech i Legia czyli ogromny krok naprzód dla polskiej piłki.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
04-08-2009 16:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #253
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
matys napisał(a):Jakbyś mógł podać źródło do wypowiedzi/oswiadczenia Błędowskiego to byłbym wdzięczny.

Nie mógłbym bo oficjalnego oświadczenia w tej sprawie nie było, ale skoro osoby z SKLW twierdzą że Błędowski zapewniał, że będzie można kupić bilety w dniu meczu, to coś musi być na rzeczy.

Pele good, Maradona better, George Best
04-08-2009 16:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #254
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
A może taką mają linie obrony? Zwalić na kogoś z zarządu, że im coś tam obiecał.

Wierzysz w to, że gdyby serio była możliwość zakupu biletu w Kopenhadze, to nic by się na oficjalnej na ten temat nie ukazało? Po drugie w jaki sposób im to oznajmił, zadzownił, wysłał faks, czy może przypadkowo napotkanemu chłopcu z szalikiem Legii powiedział, że bilety można kupić i w Danii? Niech przedstawią jakiś dowód, że serio mieli obiecane bilety w Kopenhadze.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
04-08-2009 16:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #255
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Zawsze jeszcze można zwalić winę na niedouczonych, bezzębnych i niekulturalnych policjantów z Danii. Przecież to normalne, że kibic Legii nie stwarza problemu, tylko zawsze wina leży po stronie tych drugich


Fan United od 1992 roku
04-08-2009 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości