Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie drużyny w europejskich pucharach
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #264
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
matys napisał(a):Możesz podać link do artykułu, po którym tak wywnioskowałeś?

O ile się nie mylę sam kilak postów wcześniej wkleiłeś link z legia.com który zawierał oświadczenie władz Legii. Oczywistym jest, że jedna strona (zarząd), jak i druga (kibice) w takiej sytuacji będą miały odmienne zdanie. Jeśli jednak poszkodowani kibice mówią, że bilety zostały im obiecane (nie sądzę, aby jechali do Kopenhagi "w ciemno" z nastawieniem "a może sprzedają tam bilety na mecz") to w takim razie trudno wyciągnąć inne wnioski. Tak więc kierowałem się twoim źródłem.

Kontrola kibiców? OK, masz rację, zarząd Legii zablokował sprzedaż biletów na sektor dla gości. To teraz ja się w takim razie pytam: Czemu ci kibice nie mogli kupić biletu na sektor dla gospodarzy? Brzmi to może kuriozalnie, że idę kibicować gościom a siedzę na sektorze dla miejscowych, ale chuj, ważne by zobaczyć swą drużynę. Ciekawe jest jednak to, że W Kopenhadze biletów nie sprzedawano Polakom. Inna bajka to to, czy ci kibice próbowali dostać wejściówki na "miejscowe" sektory. Jednak prawda jest taka, że na miejscu naszym rodakom odmówiono sprzedaży wejściówek.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
05-08-2009 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
LM: Krok w tył Wisły - paolo - 31-07-2008, 11:31
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach - maju - 05-08-2009 14:32

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości