Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie drużyny w europejskich pucharach
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #268
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Kurwa :|

od kiedy ktoś inwestujący w polską piłkę na nią zarabia ? Od kiedy no ? : |
bo klub wprowadził większą ilość kontroli ?
bo klub zamontował ileś tam nowych kamer?
bo pierdolony chuj ucisza drugiego człowieka który przyszedł na mecz i chciał wspierać swoją drużynę ?
ten niby bunt ... komu on szkodzi... ITI ? <rotfl>
ja się pytam gdzie ci wszyscy "kibice" byli gdy nam nazwe na Daewoo zmieniano?

prawda jest taka bez kasy w futbolu nie ma nic , budując nowy stadion wpływy wzrastają do kasy klubu , można pomyśleć o wzmocnieniach , o wyłożeniu większej kasy na transfery , na płace zawodników

nazywanie Waltera komuchem , a gdzie teraz byłby ten klub bez niego

Wszystko zaczęło się od Wilna . No kto tam pojechał ? Kto !!! idioci , bezmózgi dla których rozróba >> Klub . KP chciało się wykazać , powlepiali w huj zakazów za race , żeby świecić oczami przed UEFA . Stało sie , między innymi padło na Starucha , potem mu cofneli ten zakaz , przecież to co działo sie na meczu ze Śląskiem w jesiennej rundzie to była miazga , człowiekowi się łezka w oku kręciła. Darcie ryja przez cały mecz i długo po nim. Powoli wracała normalność , doping z każdym meczem był coraz głośniejszy , a teraz co ?

Mam już tego dość ,jest mi tak wstyd za niektórych fanów , że po prostu szok.
Dostałem się na studia w Warszawie , od dawien dawna nosiłem się z zakupem karnetu ale po co mam to robić bo gdy będę wspierał drużynę jakiś idiota będzie kazał mi się zamknąć ...

"... Legia to MY i chuj z działaczami" tak brzmi jeden z wersów czarnej elki , ale jak widać nie ma to nic wspólnego z teraźniejszością , a szkoda ...


chuj człowieka strzela czytając komentarze pod tym artykułem , normalnie jakby w łeb dostawał fan Legii łopata ...
<a class="postlink" href="http://www.legialive.pl/news/31442_Klub_apeluje_do_kibicow.html">http://www.legialive.pl/news/31442_Klub ... bicow.html</a>


Miklas niech robi swoje. Na pewno więcej osób na tym skorzysta niż straci. Dziwie sie i tak temu człowiekowi , że nie dał sobie spokoju jeszcze i nie ustąpił po tym wszystkim co go spotkało.

nie umiem pisać po polsku wiem , ale głupota ludzka po prostu mnie przeraża...

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
05-08-2009 15:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
LM: Krok w tył Wisły - paolo - 31-07-2008, 11:31
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach - Mata - 05-08-2009 15:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości