Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie drużyny w europejskich pucharach
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #331
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
http://demotywatory.pl/1943950/Eskimosi

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
05-08-2010 21:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #332
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
No i w walce o LE został nam jedynie Lech, który nie będzie rozstawiony, więc przy dużym pechu może się trafić klub z naprawdę silnej ligi.

Jaga powalczyła, zaś Wisła miała odrobić stratę z pierwszego meczu, a dostawali 3-0, smutne.
05-08-2010 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #333
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Tomek91 napisał(a):może się trafić klub z naprawdę silnej ligi

Dla naszych drużyn każda liga jest silniejsza :roll:

Tomek91 napisał(a):a dostawali 3-0, smutne.

3-0 do przerwy, skończyło się na 3-2.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
05-08-2010 22:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #334
Polskie drużyny w europejskich pucharach
Cytat:...co będzie z Panem? Po takich spotkaniach trenerzy w Wiśle często byli zwalniani.

- Czemu zawsze zadajecie mi to pytanie? Czemu ja mam na nie odpowiadać? Ile razy mam powtarzać, że to pytanie nie powinno być skierowane do mnie. A co w pewnych sytuacjach trener może zrobić? Przecież to nie ja nie strzeliłem rzutu karnego w pierwszym meczu, nie ja popełniałem błędy w obronie. Zawsze w takiej sytuacji winą obarczony jest szkoleniowiec.

Za ten mecz powinno oberwać się również piłkarzom.

- Na pewno nie będę ich bronił, przecież w prostych sytuacjach popełniali szkolne błędy.
(...)
...Pana zespół szansę na awans przegrał w ciągu zaledwie siedmiu minut. Tyle czasu wystarczyło, byście stracili trzy bramki.

- Są momenty, w których błędów po prostu nie można popełniać, bo decydują o całej przygodzie z europejskimi pucharami. Na przykład nasz bramkarz Milan Jovanić przy pierwszych dwóch golach mógł wyjść z bramki, a Piotrek Brożek nie zamykał akcji na skrzydle, choć wiele razy mówiłem mu, by na to uważał.

http://www.sport.pl/pilka/1,65042,82199 ... jerzy.html

Górnik też pewnie spadł z ligi przez zawodników. :lol:

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
06-08-2010 08:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #335
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Pogromcy Lecha - Sparta Praga o Ligę Mistrzów zagra z MSK Żylina :lol:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
06-08-2010 11:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #336
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Co nie zmienia faktu, że łatwiejszej drogi do CL od zeszłorocznej dla Wisły długo nikt nie będzie mieć.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
06-08-2010 11:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #337
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Że niby Lech miał w tym roku trudniejszą drogę przez eliminacje Ligi Mistrzów? Inter Baku, Sparta Praga, MSK Żylina, a Levadia Tallin, VSC Debreczyn, Levski Sofia. Jak dla mnie porównywalne.
Problemem jest tylko to, że dla nas nie ma już łatwych przeciwników, by daleko nie szukać - katorgi Ruchu z drużyną maltańską.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
06-08-2010 11:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #338
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
W Poznaniu odbędzie się mecz jedynego już przedstawiciela polskiej piłki w Europie w tym sezonie, Lecha, który podejmie Dnipro Dniepropietrowsk. Pierwszy mecz na Ukrainie zakończył się niespodzianką, bowiem "Kolejorz" zwyciężył 1:0 po golu już w piątej minucie Manuela Arboledy. Droga do następnej fazy jest więc otwarta, chociaż nie bardzo szeroko. Nie można być pewnym awansu, gdyż tak samo jak Lech szybko wyszedł na prowadzenie w pierwszym meczu, tak teraz Ukraińcy mogą wcześnie zdobytą bramką od razu wyrównać stan dwumeczu. Co więcej, poznaniakom o dziwo lepiej w poprzednich rundach szło właśnie w meczach wyjazdowych, a gorzej u siebie. Oby w czwartek ta zasada nie miała miejsca i by Polska posiadała swojego przedstawiciela na jesień w europejskich rozgrywkach. Było by naprawdę znakomicie w obecnej sytuacji.

Zapowiedź pozostałych spotkań w ramach eliminacji Ligi Mistrzów i Europy możecie przeczytać tutaj.

Blog
24-08-2010 17:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #339
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Mata napisał(a):Pogromcy Lecha - Sparta Praga o Ligę Mistrzów zagra z MSK Żylina :lol:


Aggregate score 0-3 Wink

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
26-08-2010 08:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #340
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Lech na pewno nie trafiłby na Żylinę - z tego powodu, że w losowaniu 4 rundy nie byłby rozstawiony, tak jak była Sparta. Choć co by nie mówić, Czechom to rozstawienie się nie opłaciło. Smile

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
26-08-2010 10:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #341
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Dzisiaj wyczytałem gdzieś, że piłkarze Lecha mają dostać jakieś ekstra bonusy finansowe za awans/wygraną z Dnipro. Troche śmieszy mnie taka forma mobilizacji, choć zasadniczo nie ma się co dziwić, bo nic tak nie działa na zachętę do lepszej gry jak dodatkowy zastrzyk gotówki. Choć nie kibicuje polskim drużynom, to życze im jak najlepiejSmile

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
26-08-2010 10:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janek Turoń Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #342
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Nie wiedziałem gdzie o tym napisać i padło na ten temat Smile słuchajcie, wybiera się ktoś może dzisiaj na meczyk Juve-Lech? Bo ostał nam się jeden rodzynek w pucharach i warto zobaczyć jak sobie tam radzi.

Przeniesione/sebos
16-09-2010 09:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #343
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
My tu gadu gadu o Rooneyu a Lech wczoraj grał w Manchesterze z City i muszę przyznać, że Kolejorz zaprezentował się całkiem przyzwoicie. Nie przestraszyli się gospodarzy, zagrał odważnie, zanotował kilka fajnych szybkich akcji no i najważniejsze- potrafił strzelić bramkę, a gdyby nieco lepiej dysponowany był Tshibamba, kto wie może udałoby się uciułać nawet remis. Nie było widać ogromnej przepaści między zespołami- to pozytywne.
Jednak największe wrażenie zrobili na mnie kibice Kolejorza :shock: niesamowicie się bawili i dopingowali swoich piłkarzy. Brawa dla nich.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
22-10-2010 10:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #344
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Fakt kibice dali radę, czasami było ich bardziej słychać od miejscowych. Mi najbardziej się podobałby te trzy siaty Peszki na Lescott'cie :lol:

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
22-10-2010 10:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #345
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
daniel napisał(a):czasami było ich bardziej słychać od miejscowyc
Przecież to normalne na stadionach, że w wielu meczach lepiej słychać dobrze zorganizowaną małą grupkę gości niż fanów gospodarzy. Poza tym po frekwencji na początku meczu można wywnioskować, że średnio kibiców city ten mecz interesował.


Fan United od 1992 roku
22-10-2010 11:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości