Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 2008/09
PepePanDziobak Offline
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #481
Re: Premier League 2008/09
Lucas napisał(a):A kto wam broni posiadania solidnej ławki?

Na tą solidną ławkę nie mamy pieniędzy.

Lucas napisał(a):nie nasza wina, że Rafa ma tak świetny nos do transferów.

A czy np Fernando Torres był złym transferem albo Riera???Z Keanem nam nie wyszło ale to nie wina Beniteza on go w klubie nie chciał.

"Jesteś najlepszym graczem na świecie, kiedy masz piłkę. Bądź nim także, kiedy jej nie masz" Josep Guardiola
Nie możesz zatrzymać kogoś,kto chce odejść.Po prostu masz go kochać kiedy jest z tobą.
16-05-2009 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #482
Re: Premier League 2008/09
Na zrobienie solidnej ławki rezerwowych wystarczy 30 mln. Tyle mieliście przed sezonem i zamiast kupić z 4 zawodników dostaliście Keana.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
16-05-2009 17:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #483
Re: Premier League 2008/09
Ja się nie czepiam tylko nabijam. Zwłaszcza z tych gadek o nierównych składach itp. Swoją drogą fajny sygnał dla jego zawodników: gdybym miał kogoś lepszego to od razu bym was zastąpił, bando patałachów. No kogo ja mam wpuścić, niemoty?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
16-05-2009 18:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #484
Re: Premier League 2008/09
PepePanDziobak napisał(a):Na tą solidną ławkę nie mamy pieniędzy.
Macie, tylko nie umiecie kupować graczy. I nie pierdol, że nie macie kasy, bo już nie raz były podawane statystyki, które pokazywały kwoty wydane na transfery w ciągu ostatnich 5 lat. Zapraszam do lektury.
PepePanDziobak napisał(a):A czy np Fernando Torres był złym transferem albo Riera???Z Keanem nam nie wyszło ale to nie wina Beniteza on go w klubie nie chciał.
Tak, tak. Wszystkie udane transfery to zasługa Rotatora, a co złego to Parry.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
16-05-2009 18:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #485
Re: Premier League 2008/09
Tego Beniteza naprawdę nie mogę rozgryźć. Co chwilę szuka zaczepki, chrzaniąc przy okazji takie głupoty, że głowa mała. Niech najpierw spojrzy na swoje błędne decyzje, chociażby te na polu transferowym, a dopiero później porównuje sytuację w Liverpoolu, do tej w Manchesterze.

PepePanDziobak napisał(a):
Czary napisał(a):kupić kilku perspektywicznych graczy za 4-5mln.
Czyli takich jak Lucas bo za tyle kasy nikogo lepszego nie kupisz.
To widocznie na Anfield Road mają małe i słabe rozeznanie na rynku transferowym :roll:

Czy ktoś kazał mu marnować pieniądze na Keane'a ( albo jego samego ), czy ktoś kazał mu wydawać kasę na Dossene? Nie.

Tak więc panie Benitez, następnym razem radzę pomyśleć zanim pan coś powie
17-05-2009 10:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #486
Re: Premier League 2008/09
Pepe, tu nie chodzi o to nawet, że Benitez kwestionuje fakt, że kto wygrywa ligę jest w niej najlepszy (bo to raczej można skwitować tylko parsknięciem), tylko o to, że zwala wszystko na kasę, której wydaje więcej niż MU, a nietrafione transfery tłumaczy brakiem pieniędzy.

Tak to może mówić manager ze środka tabeli, a nie lider klubu z Wielkiej Czwórki, który nie tak znowu dawno temu wygrał LM. Znajomy fan The Reds sam mi przyznał, że Premiereship zawaliliście przez wpadki z średniakami, a nie z klubami bogatymi i zasłanianie się kasą jest stałą taktyką Beniteza, która ma usprawiedliwiać fakt, że nie udało się Liverpoolowi nigdy wygrać ligi pod jego rządami.

Co do kibiców - to rozżalenie ich mogę zrozumieć, brak zwycięstwa od '86r. ubiegłego wieku może irytować w przypadku klubu z takimi tradycjami i ambicjami. Niefajnie musi się śpiewać "Who The Fuck Are Man United" mając do porównania dokonania obu klubów w ostatnim ćwierćwieczu. ;) Kibice MU też mieli taki smutny okres niegdyś.

No ale w przypadku managera profesjonalisty, jakim Benitez jest (powinien być?), trudno to zrozumieć.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
17-05-2009 11:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
PepePanDziobak Offline
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #487
Re: Premier League 2008/09
Breakthru napisał(a):Znajomy fan The Reds sam mi przyznał, że Premiereship zawaliliście przez wpadki z średniakami, a nie z klubami bogatymi

I z tym się zgadzam,my mieliśmy wpadki ze słabeuszami ale za to potrafiliśmy wygrywać z wielkimi klubami,ale tak mistrzostwa się nie zdobywa wam takie wpadki zdarzały się rzadziej i to wy możecie się cieszyć z kolejnego mistrzostwa.
Co do Beniteza marudzeń przemyślałem kilka spraw i napisze o nich później.

"Jesteś najlepszym graczem na świecie, kiedy masz piłkę. Bądź nim także, kiedy jej nie masz" Josep Guardiola
Nie możesz zatrzymać kogoś,kto chce odejść.Po prostu masz go kochać kiedy jest z tobą.
17-05-2009 11:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #488
Re: Premier League 2008/09
Cytat:Benitez: I'll say well done to Utd, no one else
Rafa Benitez last night refused to congratulate Alex Ferguson on winning the Premier League. The angry Liverpool boss could not even bear to mention Fergie’s name when quizzed about Manchester United’s achievement in drawing level with the Reds on 18 titles. Instead, Rafa — whose side relegated West Brom yesterday by beating the Baggies 2-0 — snapped: “I’ll say ‘Well done’ to Manchester United — but not to anybody else! I try to be polite and respectful to my fellow managers at all times throughout the season. But in this case, I saw some things and I heard some things that I did not like. So I’ll repeat, to make it clear, that I’m prepared to congratulate Manchester United as a good club and a big club. But that’s all, nothing else.”

Cieszmy się i radujmy. United było godne przyjęcia gratulacji od samego Rafy Beniteza. Wink Gratulacje tylko dla klubu, Ferguson wg. Hiszpana na to nie zasłużył. Ech, kiedy on się nauczy, gdzie jego miejsce w szeregu Wink
18-05-2009 18:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #489
Re: Premier League 2008/09
Benio jeszcze głupszy od dziobaka co mogło wydawać się mało realne , a jednak :shock:

Ja mam szacunek do Liverpoolu ale z każdą wypowiedzią Benia zamiast myśleć Liverpool zmieniam to na Looserpool i moja opinia zmienia się na negatywną. Nie chodzi może akurat bezpośrednio o tą wypowiedź ale o całą masę które miały miejsce ostatnimi czasy. Ten człowiek po prostu mnie osłabia :lol:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
19-05-2009 09:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #490
Re: Premier League 2008/09
Rafa ma kompleksy, Rafa ma kompleksy Wink Koleś jest lekko sfrustrowany, bo po raz kolejny coś nie poszło. Miało być mistrzostwo, a tu kicha.

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
19-05-2009 11:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #491
Re: Premier League 2008/09
Jak widać ostatnia operacja usunięcia kamieni nerkowych nie pomogła Benitezowi, bo w dalszym ciągu swoje kompleksy związane z układem moczowo-płciowym przerzuca na football...

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
19-05-2009 12:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #492
Re: Premier League 2008/09
Cytat:Sir Alex Ferguson nie ukrywał swego zaskoczenia po tym jak nie dostał żadnych gratulacji od Rafaela Beniteza po wywalczeniu tytułu mistrzowskiego.

Kiedy się okazało, że po tylu latach Liverpool ma szansę na walkę o mistrzowski tytuł w Anglii, Rafael Benitez postanowił prowadzić "gierkę słowną" z Fergusonem. Ostatecznie to drużyna Fergusona mogła świętować, a hiszpański menadżer "The Reds" zdaje się o czymś zapomniał.

"Byłem zaskoczony. Jednak mieliśmy świetny sezon, więc nie zamierzam się tym przejmować" - powiedział Ferguson.

Lepiej późno niż wcale Wink A może to jednak nowa taktyka Beniteza, teraz będzie komplementował rywali i wyrażał się o nich w samych superlatywach. Może naoglądał się filmów z policjantami i teraz będzie dobry Rafa, zły Rafa Smile
23-05-2009 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #493
Komu pomagają sędziowie ?
Jak zawsze zaczął się płacz, wśród szlochów słychać "sędziowie pomagają United"... spalonych nie zweryfikuję, choć to prawie regularnie United ma w meczu gwizdane 1-2 prawie spalone z uwagi na szybkie skrzydła i szybką grę. O Stevim "nie nurkuję" G. wstyd wspominać. Ale jeśli chodzi o kartki jest ciekawie. Szczególnie ten sezon wygląda "ekstremalnie".

sezon 2008/2009

Cytat: P| Y| R|
2 Liverpool 37 50 0
17 Man Utd 37 63 5

2007/2008

1 Liverpool 38 46 1
4 Man Utd 38 51 2

2006/2007

1 Liverpool 38 43 0
7 Man Utd 38 60 1

2005/2006

7 Liverpool 38 50 5
9 Man Utd 38 60 2

2004/2005

4 Liverpool 38 44 2
14 Man Utd 38 49 5

Dalej już nie wklejam dla ciekawskich : http://www.premierleague.com/page/Stati ... 06,00.html

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
23-05-2009 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
badyl_mufc Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #494
Re: Premier League 2008/09
pan_opticum napisał(a):Ja się nie czepiam tylko nabijam. Zwłaszcza z tych gadek o nierównych składach itp. Swoją drogą fajny sygnał dla jego zawodników: gdybym miał kogoś lepszego to od razu bym was zastąpił, bando patałachów. No kogo ja mam wpuścić, niemoty?

Ja myślę że to jego sposoby motywacji
Działają bo mają drugie miejsce
24-05-2009 08:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #495
Re: Premier League 2008/09
Cytat:Sunderland dość niespodziewanie może stać się nową potęgą w Premier League. Klub ze Stadionu Światła chce przejąć amerykański milioner Ellis Short, który na sam początek oferuje "Czarnym Kotom" 200 milionów funtów na transfery. Teksański bogacz przekaże tak gigantyczne pieniądze, jeśli uda mu się przejąć klub. Short już teraz jest większościowym udziałowcem Sunderlandu i jest na etapie uzgadniania warunków przejęcia klubu z jego dotychczasowymi właścicielami - irlandzkim konsorcjum Drumaville.

Amerykanin chce sprowadzić na Stadion Światła wysokiej klasy trenera. W kręgu jego zainteresowań znajdują się Holender Martin Jol z HSV Hamburg i były selekcjoner reprezentacji Anglii Steve McClaren, obecnie prowadzący Twente Enschede.

"Czarne Koty" nie mają jeszcze zapewnionego utrzymania w Premier League, ale Ellis Short zamierza kupić klub niezależnie od tego, czy pozostanie w angielskiej ekstraklasie.

Jakoś nie chcę mi się w to wierzyć. A nawet jeśli coś takiego miałoby miejsce, to Sunderland, w przypadku utrzymania podzieliłby losy City. Zespół z kasą, ale bez zawodników, którzy nie widzą sensu dołączania do zespołu broniącego się przed spadkiem.
24-05-2009 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości