Ankieta: Która liga promuje najlepiej przyszłe gwiazdy ?
Holenderska Eredivisie
Francuska League 1
Portugalska Bwin Liga
Brazylijska
Argentyńska
Inna
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Młode talenty
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Młode talenty
Zaloze sie o pol wyplaty (srednia kasa Smile ) ze kerlon nie minalby zadnego srodkowego obroncy w anglii z druzyny ktora zajela miejsce w pierwszej dziesiatce.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
16-07-2008 02:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Młode talenty
Lucas napisał(a):Kerlon prócz swojej sztuczki z cyrku, z którą był dobry 2 lata temu nic więcej nie potrafi. Jest taki sam jak większość młodych Brazylijczyków.

Z ciekawosci, ile razy go widziales?

Czy po raz kolejny chcesz byc oryginalny i na sile pokazac, ze ktos nie ma racji?

"Nic nie potrafi" - zeby takie cos powiedziec trzeba miec o pilkarzu wiedze. Nie masz jej, bo nie gadalbys takich glupot.

Cytat:Zaloze sie o pol wyplaty (srednia kasa Smile ) ze kerlon nie minalby zadnego srodkowego obroncy w anglii z druzyny ktora zajela miejsce w pierwszej dziesiatce.

Ciezko byloby to sprawdzic bez transferu do Premiership, ale jestem w 100% pewny ze bez problemu by sobie z tym poradzil. Z technika, szybkoscia i kontrola pilki nie ma wiekszych problemow. Skoro takie beztalencia jak Davies, Ameobi czy Smith w tej lidze potrafili strzelac bramki, to Kerlon na pewno by sobie dal rade. Nie wiem, dlaczego mialby sobie nie poradzic, szczerze to nie widze ani jednego powodu.

jestem barmanem na tym dancingu
16-07-2008 06:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Młode talenty
Cytat:koro takie beztalencia jak Davies, Ameobi czy Smith w tej lidze potrafili strzelac bramki,

Czy tobie chodziło o Alana Smitha? Bo jeśli tak to ja nie nazwałbym go beztalenciem. Fakt w United zbytnio się nie sprawdził, ale to głównie przez złamaną nogę i częste zmiany pozycji, bo Fergie lubił go wystawiać w pomocy, gdzie grał zwykle kapitalnie, np.: przeciwko Chelsea kilka lat temu.

Tak btw, to ponoć SAF chce ściągnąć na OT utalentowanego 19 latka z Udinese - Alexisa Sancheza.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
16-07-2008 09:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Młode talenty
Oskar napisał(a):Tak btw, to ponoć SAF chce ściągnąć na OT utalentowanego 19 latka z Udinese - Alexisa Sancheza.

mufc.pl napisał(a):Agent Alexisa Sancheza, Fernando Felicevich potwierdził, że Manchester United złożył ofertę transferową, której przedmiotem był jego klient. Jednak władze Udinese nie zgodziły się na sprzedaż 19-latka do ekipy mistrzów Anglii.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
16-07-2008 10:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Młode talenty
Sarni napisał(a):Ciezko byloby to sprawdzic bez transferu do Premiership, ale jestem w 100% pewny ze bez problemu by sobie z tym poradzil. Z technika, szybkoscia i kontrola pilki nie ma wiekszych problemow. Skoro takie beztalencia jak Davies, Ameobi czy Smith w tej lidze potrafili strzelac bramki, to Kerlon na pewno by sobie dal rade. Nie wiem, dlaczego mialby sobie nie poradzic, szczerze to nie widze ani jednego powodu.

Nie dopisałem, że chodziło mi tylko i wyłącznie o ten trick cyrkowy. Bo jakim on zawodnikiem jest, to ja nie mam zielonego pojęcia.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
16-07-2008 11:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #21
Re: Młode talenty
http://pl.youtube.com/watch?v=YBXv5FISzjg Wkurwił murzyna to ma za swoje. Gdzieś potem czytałem(albo mi sie śniło), że ten kerlon potem jakiś czas w piłe nie grał, choć tu się szykownie pozbierał. Wrażenia artystyczne 10/10, byłoby ciekawie w PL. Niech, ze go kto kupi.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
16-07-2008 14:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: Młode talenty
pawlo napisał(a):
Sarni napisał(a):Ciezko byloby to sprawdzic bez transferu do Premiership, ale jestem w 100% pewny ze bez problemu by sobie z tym poradzil. Z technika, szybkoscia i kontrola pilki nie ma wiekszych problemow. Skoro takie beztalencia jak Davies, Ameobi czy Smith w tej lidze potrafili strzelac bramki, to Kerlon na pewno by sobie dal rade. Nie wiem, dlaczego mialby sobie nie poradzic, szczerze to nie widze ani jednego powodu.

Nie dopisałem, że chodziło mi tylko i wyłącznie o ten trick cyrkowy. Bo jakim on zawodnikiem jest, to ja nie mam zielonego pojęcia.

A no to to prawda Smile Tak sie domyslalem, ze o to ci chodzi, ale nie dopisales, to sie przyczepilem.

Ta sztuczka to generalnie nie wiem czy gdziekolwiek kogokolwiek przejdzie. Przeciez zawodnicy przeciwnika od razu zaczynaja wyzej podnosic nogi i agresywnie atakowac, co szybko konczy sie faulem. Taki smieszny bajer, ale zupelnie bezproduktywny - chyba, ze ma sie w druzynie kogos, kto ma 95% skutecznosc z rzutow wolnych.

jestem barmanem na tym dancingu
16-07-2008 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #23
Re: Młode talenty
Ten niby wielce utalentowany 19 latek wymieniany jest jako następca naszego Ronaldo NASZEGO Ronaldo który nigdzie nie odszedł a już ponad 1/4 okienka za nami Tongue
Jak dla mnie jest on wielce anonimowy , jakieś 5 mln i maks więcej bym nie dał tylko że jak przecież interesuje się nim taki potentat jak Manchester United to można żądać za piłkarza ile dusza zapragnie ;/

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
16-07-2008 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: Młode talenty
mateksa napisał(a):http://pl.youtube.com/watch?v=YBXv5FISzjg Wkurwił murzyna to ma za swoje. Gdzieś potem czytałem(albo mi sie śniło), że ten kerlon potem jakiś czas w piłe nie grał, choć tu się szykownie pozbierał. Wrażenia artystyczne 10/10, byłoby ciekawie w PL. Niech, ze go kto kupi.

Dlaczego mialby nie grac, skoro od razu wstal? Gosc za to wejscie z kolei dostal 120-dniowego bana (wg Wikipedii). Zle na tym nie wyszedl Kerlon - wolny w niebezpiecznej pozycji + rywal za boiskiem.

jestem barmanem na tym dancingu
16-07-2008 22:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #25
Re: Młode talenty
No to mi się widocznie popierdoliło coś, albo pomyliłem se te 120 dni bana tego kolesia z Kerlonem.

E:
sebos_krk napisał(a):Że niby Kerlon miał dostać za te sztuczki Big Grin

Masz mnie za debila?

sebos_krk napisał(a):a w Anglii dostosowałby się szybciutko do wymogów.

Skąd wiesz? Ronaldo długo grał po swojemu.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
16-07-2008 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #26
Re: Młode talenty
mateksa napisał(a):No to mi się widocznie popierdoliło coś, albo pomyliłem se te 120 dni bana tego kolesia z Kerlonem.
Że niby Kerlon miał dostać za te sztuczki Big Grin
W premierleauge nie pozwalałby sobie na takie zabawy. W Brazylii jest u siebie, a w Anglii dostosowałby się szybciutko do wymogów.
Pamiętam debiut Dioufa w liverpoolu. Szybko mu rywale i nie reagujący na nic arbiter pokazali, że nie jest gwiazdorkiem z Ligue 1.


Fan United od 1992 roku
16-07-2008 22:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #27
Re: Młode talenty
Wracając do Tyrały Wink

Cytat:Młody polski piłkarz Sebastian Tyrała może zostać wypożyczony na najbliższy rok z Borussii Dortmund do Arminii Bielefeld. Jeśli oba kluby Bundesligi dojdą do porozumienia, to urodzony w Raciborzu pomocnik będzie grał w jednej drużynie z Arturem Wichniarkiem.
Tyrała ma nadzieję, że jeśli będzie regularnie występował w meczach ligowych, to szybko dostanie powołanie do reprezentacji Polski.

Myślę iż był by to dla niego bardzo dobry ruch. W końcu mógłby pokazać na co go stać.

Chciałbym zwrócić uwagę że on urodził sie w Raciborzu Big Grin czyli w mojej miejscowości. Dodam również że jego dziadek jest kolegą mojego dziadka i mieszka dwie kaltki obok mnie Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
29-07-2008 08:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartolo1196 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: Młode talenty
Ja chciałbym aby Tyrała grał w rep.Polski bo to dobry zawodnik. Jak pogra troche w reprezentacji to nabierze doświadczenia, może przejdzie do jakiegos dobrego klubu i tam się rozwinie Smile
29-07-2008 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: Młode talenty
bartolo1196 napisał(a):może przejdzie do jakiegos dobrego klubu i tam się rozwinie Smile

IMO już jest w dobrym klubie (Borussia Dortmund).

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
29-07-2008 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #30
Re: Młode talenty
Foster26 napisał(a):Chciałbym zwrócić uwagę że on urodził sie w Raciborzu Big Grin czyli w mojej miejscowości

Oj tam. Mój kumpel z podwórka chodził do gimnazjum SMS Mielec, a teraz uczęszcza do tamtejszego liceum, gra w reprezentacji Polski Tongue

A do mnie na cmentarz przyjeżdżają bracia Stelmachowie. Nie rozwijamy offtopa.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
29-07-2008 19:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości