Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Kuszczak
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #436
Re: Tomasz Kuszczak
Cytat:Tomasz Kuszczak nie przedłuży kontraktu z Manchesterem United i po zakończeniu sezonu opuści nasz klub - poinformował trener "Czerwonych Diabłów" sir Alex Ferguson, cytowany przez Sky Sports. - Kontrakt Tomasza obowiązuje do lata. On nie chce go przedłużyć. Chce regularnie grać w piłkę - powiedział Ferguson.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
03-02-2012 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #437
Re: Tomasz Kuszczak
To akurat żadna nowość. Szkoda, że we wtorek się nic nie zmieniło w tym temacie, bo to była absolutnie ostatnia szansa.
Z resztą już od dawna Amos jest wyżej w hierarchi bramkarzy.
03-02-2012 15:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #438
Re: Tomasz Kuszczak
sport.pl napisał(a):Tomasz Kuszczak do końca sezonu będzie grał w Watford - siedemnastej drużynie ligi Championship.

Rywalem Kuszczaka o miejsce w podstawowej jedenastce Watford będzie Scott Loach - były bramkarz angielskiej młodzieżówki.

Polak będzie występował z numerem 35. Okazję do debiutu będzie miał prawdopodobnie już w sobotę 25 lutego, kiedy Watford zagra z liderem ligi - Southampton.

W barwach MU polski bramkarz rozegrał do tej pory 61 spotkań.

http://www.manutd.com napisał(a):Loan move for Kuszczak

United goalkeeper Tomasz Kuszczak will spend the remainder of the season at Championship side Watford on an emergency loan deal.

The 29-year-old has found first-team opportunities limited this term, with duties between the posts largely shared by David De Gea and Anders Lindegaard.

Kuszczak, who began his professional career in Germany with Hertha Berlin, arrived at Old Trafford in July 2006, initially on loan from West Bromwich Albion before the deal was made permanent the following summer.

Tomasz has made 61 appearances for the Reds but will now have his sights set on helping Watford, currently in 14th place in the Championship, avoid relegation. He will face a battle for the gloves, though. Current Hornets stopper Scott Loach, a former England Under-21 regular who was also named in Fabio Capello's senior squad in August 2010, is almost ever-present between the posts at Vicarage Road, playing 31 of the Hornets' 35 fixtures so far this season.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
21-02-2012 15:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #439
Re: Tomasz Kuszczak
Ja się ciesze z tego kroku, moim zdaniem jak tam sie dobrze będzie prezentował (a wierzę, że będzie), to latem może jakiś dobry klub go weźmie. Szczególnie, że będzie do wzięcia za darmo.
Watford może słaby klubik, ale to i tak lepiej niż siedzieć na trybunach w United.

A od Loacha jest lepszy, zresztą Watford nie przypadkiem sięga własnie po bramkarza - obecny gra po prostu bardzo słabo.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
21-02-2012 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #440
Re: Tomasz Kuszczak
W końcu :shock: ! Tam na 100% pogra, a po sezonie pewnie odejdzie jako wolny piłkarz.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
21-02-2012 18:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #441
Re: Tomasz Kuszczak
branka napisał(a):A od Loacha jest lepszy, zresztą Watford nie przypadkiem sięga własnie po bramkarza - obecny gra po prostu bardzo słabo.
Może i gra słabo ale mają gościa z U21 reprezentacji Anglii, a wszyscy wiemy, jak Anglicy lubią każdego młodego bramkarza okrzykiwać nowym Seamanem (vide Ben Foster hehe). Watford raczej wyjścia nie ma ale media mogą ich piłować, że zatrzymują rozwój ich przyszłej "gwiazdy".

Jednak świetnym materiałem marketingowym dla Tomka by było, gdyby faktycznie uratował w końcówce sezonu Watford. Od czasów WBA uważałem, że facet ma wielki talent. Może w przyszłym sezonie będzie mógł to wreszcie udowodnić w jakiejś przyzwoitej drużynie.

Tak już żartobliwie:
W FMie Tomek mi uratował tyłek, gdy David i Andreas postanowili mieć kontuzje w styczniu. Tomek, ograny, zachował czyste konto przez 4 mecze, bo go wypożyczyłem w sierpniu 2011 z opcją odwołania do klubu. Ucz się Ferguson! Wink

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
21-02-2012 19:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #442
Re: Tomasz Kuszczak
Pogra, bo po to go wzięli, że Locha mają dosyć Wink gra bardzo słabo w tym sezonie.

A Tomek ma zagrać już w sobotę.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
21-02-2012 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #443
Re: Tomasz Kuszczak
branka napisał(a):Pogra, bo po to go wzięli, że Locha mają dosyć Wink gra bardzo słabo w tym sezonie.

A Tomek ma zagrać już w sobotę.
Oby oby, życzę mu wszystkiego dobrego.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
21-02-2012 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #444
Re: Tomasz Kuszczak
Kuszczak nie jest już zawodnikiem United. Do dalszej dyskusji na temat byłego bramkarza Czerwonych Diabłów zapraszam tutaj



Mój Blog: Pod presją czasu
13-07-2012 14:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości