Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Kuszczak
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #361
Re: Tomasz Kuszczak
Moim zdaniem mimo wszystko powinien isć do Doncaster - lepsze to niż nie granie wcale. Jeszcze jakby grał regularnie w rezerwach.. - ale do tej pory zaliczył tylko 2 występy tam Sad więc każda opcja jest lepsza, niż obecna sytuacja.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
07-11-2011 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #362
Re: Tomasz Kuszczak
Jak nie puszczą go w styczniu to chuje.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
07-11-2011 21:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #363
Re: Tomasz Kuszczak
Ja tam podzielam zdanie Branki, nie rozumiem czemu do Doncaster nie poszedł, skoro ma takie parcie na grę, jeśli ma umiejętności to się może jeszcze by wybił wyżej w tym Doncaster, w United nie ma na to szans.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
07-11-2011 22:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #364
Re: Tomasz Kuszczak
Sytuacja jest mocno irytująca, że nasz rodak dostaje tak w kość w sumie za nic. Był lojalny, nawet bardzo, poświęcił część kariery na sukcesy, teraz gdy chce bronić to nawet nikt mocniejszy go nie chce. Szkoda chłopaka, bo na Euro raczej nie pojedzie. W sumie na TEN moment to i tak pewne miejsce ma Szczęsny i tylko Boruc mógłby go zmienić tam.

Ma umiejętności duże... na prawdę ciężko mi jest stwierdzić, czy powinien dumę schować do kieszeni i brać co popadnie czy jednak czekać na coś lepszego. Na prawdę nie chciałbym być w sytuacji Tomka.
07-11-2011 23:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #365
Re: Tomasz Kuszczak
Czasem warto zrobić krok w tył, by następnie zrobić dwa do przodu.



Mój Blog: Pod presją czasu
07-11-2011 23:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #366
Re: Tomasz Kuszczak
Otóż to. Przesiedział na ławie 4 lata, miło być w United, ale trzydziestka na karku, wypadałoby coś pobronić w karierze, a nie zostać zapamiętanym jako wieczny rezerwowy (który puścił gola z Kolumbią z 200metrów ...wróć). Na takiej newralgicznej pozycji jak GK najważniejsze są regularne występy, które wzmacniają, utwierdzają własną pewność siebie. Niech by to było na początek nawet to nieszczęsne Doncaster.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
08-11-2011 00:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #367
Re: Tomasz Kuszczak
Może do jakiejś drużyny Blue Square North od razu. Co mogłaby mu dać gra w Doncaster poza nerwicą?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
08-11-2011 00:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #368
Re: Tomasz Kuszczak
Trudną ma sytuacją jakby nie było. Współczuję mu. Takie Doncaster byłoby wielkim krokiem w tył, ale mimo wszystko.. chociażby grał. Wiadomo, że ciężko grać w takim zespole, który ma tragiczną obronę, ale może przy nim by zaczęli grac lepiej. Na pewno miałby tam sporo interwencji i szans do wykazania się.
Chociaż mając świadomośc, że broniło się dobrze w niejednym meczu United, nagle granie w tyle słabszym zespole na pewno nie byłoby czymś przyjemnym.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
08-11-2011 00:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #369
Re: Tomasz Kuszczak
panopticum napisał(a):Co mogłaby mu dać gra w Doncaster poza nerwicą?
A co mu da bycie czwartym GK United? Gdyby przeszedł do Doncaster to by sobie chociaż rozegrał te kilka meczów, a w zimie rozejrzał się za lepszym klubem.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
08-11-2011 00:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #370
Re: Tomasz Kuszczak
A więc Doncaster to maks na co zasługuje Tomek i powinien się potulnie zgodzić mimo, że miał oferty z Leeds i CSKA?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
08-11-2011 01:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #371
Re: Tomasz Kuszczak
Oj tam, akurat Tomkowi ja nic nie współczuję, sam sobie wybrał taki los a teraz się żali że odejść nie może.Sportowiec bez ambicji i tyle.
08-11-2011 08:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #372
Re: Tomasz Kuszczak
samcro napisał(a):Oj tam, akurat Tomkowi ja nic nie współczuję, sam sobie wybrał taki los a teraz się żali że odejść nie może.Sportowiec bez ambicji i tyle.

Nie rozumiem, jak można go tak ocenić. Przecież on właśnie miał ogromne ambicje, do końca walczył, aby zostać nr 1 na OT. Wielu innych widząc tego niezniszczalnego VDS dałaby sobie siana i poszła do jakiegoś AV, bo ponoć taka możliwość była. A teraz jedyne co mam do powiedzenia to, że chamsko zachowuje się United względem niego. Niczym chłopak nie zawinił, zawsze ciężko pracował, czekał na swoją szansę, a teraz klub nie pozwala mu ratować swojej kariery. Choć z drugiej strony na miejscu Tomka poszedłbym do tego Doncaster. United się zachowuje, jak zachowuje, no ale jak nie ma innego wyjścia, to jednak gra jest najważniejsza.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
08-11-2011 09:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #373
Re: Tomasz Kuszczak
Chodzi mi o to że to że walczył o miejsce numer 1 to tylko mydlił oczy, koleś ma jeden sezon tylko gry za sobą a resztę na ławie.Przecież Tomek nie jest taki głupi by myśleć że będzie numerem 1, to nie ta liga jak VdS a mógł się domyśleć że Fergie kupi porządnego następcę.No chyba że jest. Teraz euro się zbliża i juz w wywiadzie czytałem że chce odejść bo chce grać i Smudzie sobie przypomnieć, czy ktoś wierzy w te bzdury? Posiedział sobie cale życie na ławie, kasa się zgadzała , fajny żywot.
United want to sell Kuszczak. No club met the asking price. Pay his wages whilst risking injury when on loan to Leeds? Club being sensible. o to właśnie chodzi. Nikt go nie chciał kupić lecz wypożyczyć za darmo nie płacąć gaży.
Kuszczak mówiący że jest niewolnikiem? kolejny pokaz debilizmu.
08-11-2011 09:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #374
Re: Tomasz Kuszczak
Nie rozumiem, dlaczego powstał taki problem. Ostatnio jak ktoś odchodził z United to po niskich cenach w błyskawicznym tempie (Brown i O'Shea), pojedyncze przypadki też się zdarzały, ale wynikały one z dziwnych sytuacji (TWAT i Heinze), więc nie wiem czemu i Tomkowi robią przeszkody do odejścia, choć klub pożytku wielkiego z niego już mieć nie będzie.

Szkoda mi Kuszczaka i mam nadzieję, że jak najszybciej znajdzie nowego pracodawcę, adekwatnego do jego poziomu.
08-11-2011 09:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #375
Re: Tomasz Kuszczak
samcro napisał(a):Sportowiec bez ambicji i tyle.

:lol:

Gdyby był bez ambicji to by zrobił właśnie dokładnie to co napisałeś post niżej. Odszedł z United bo przecież "jestem za słaby żeby zostać nr 1". Tylko, że z takim podejściem to on by nigdy nawet do United nie trafił bo w każdym innym ciężkim momencie kariery (a kilka ich miał) też by musiał stwierdzić "jestem za słaby, nie nadaje się" i grałby dalej w Śląsku Wrocław. To właśnie jest jest ambicja, brak ambicji to jest to co ty przedstawiłeś.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
08-11-2011 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości