Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Kuszczak
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #391
Re: Tomasz Kuszczak
Nie rozumiem co niektórych zarzucających Tomkowi brak ambicji. Póki Fergie dawał mu szanse na wywalczenie pierwszego miejsca walczył i na tyle, co widziałem w jego meczach robił to dobrze. W mojej opinii warto było dać mu szansę.
Natomiast zupełnie inną sprawą jest jego obecne zachowanie. Nie wiem, za jakiego niewolnika się uważa, skoro jest w United na własne życzenie, które potwierdził podpisując kontrakt. Umowa jest umowa i należy jej przestrzegać i szanować swój własnoręczny podpis.

Więcej: http://tinyurl.com/kuszczak.

Gdzie jest Groszek?
09-11-2011 12:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Online
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #392
Re: Tomasz Kuszczak
Kris1908 napisał(a):Natomiast zupełnie inną sprawą jest jego obecne zachowanie. Nie wiem, za jakiego niewolnika się uważa, skoro jest w United na własne życzenie, które potwierdził podpisując kontrakt. Umowa jest umowa i należy jej przestrzegać i szanować swój własnoręczny podpis.

Jak dla mnie, to zbytnie upraszczanie sytuacji. Manchester zachowuje się trzeba przyznać, co najmniej dziwnie, wybierając mu takie, a nie inne kluby odnośnie wypożyczenia. Rozumiem, kiedy sytuacja tyczy się sprzedaży i wtedy wymagania finansowe wysuwałyby się na pierwszy plan i Tomek rzeczywiście nie powinien mieć zbyt dużo do powiedzenia. Ale to tylko wypożyczenie, która ma na celu najpewniej jedynie podbicie ceny za niego, no bo przecież nie co innego...I w takim wypadku wybieranie przez Manchester Doncaster, czy Sheffield zamiast Leeds, to dosyć dziwna polityka :| Dlatego jak najbardziej rozumiem, że Kuszczak może być zawiedziony, a nawet zły na włodarzy klubu, bo myślę, że nie tak powinni zachowywać się w stosunku do zawodnika, który spędził tu całkiem pokaźny kawałek czasu nie obrażając się nigdy na swoją sytuację w klubie, tylko w cywilizowany sposób walcząc o jej poprawę. Manchester robi mu psikusa, który co gorsza nie wydaje się być poparty żadnymi rozsądnymi argumentami Sad

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
09-11-2011 15:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #393
Re: Tomasz Kuszczak
No niepuszczanie na wypożyczenie do Leeds, kiedy nie chcą płacić pensji Tomka, to dobra polityka. All we hate Leeds scum. 8-)

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
09-11-2011 15:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Online
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #394
Re: Tomasz Kuszczak
panopticum napisał(a):No niepuszczanie na wypożyczenie do Leeds, kiedy nie chcą płacić pensji Tomka

Kto tak powiedział? Będę zobowiązany :tuptup:

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
09-11-2011 15:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #395
Re: Tomasz Kuszczak
Powiem tak. Tomek gadając w wywiadzie że czuje się niewolnikiem grubo przesadził. Po pierwsze jak na niewolnika to nieźle sobie żyje. Po drugie to jest w United na własne życzenie, nikt go nie uprowadził nikt go nie trzyma na siłe, a to że nie chcą go puścić do Leeds to się nie dziwie. Przy takiej pensji którą dostaje nikt nie zgodziłby się aby ich zawodnik grał dla jednego z największych rywali (nawet mimo tego że to nie ta liga). Kuszczak to zapatrzony w siebie zajebiście ambitny człowiek... z tym że za bardzo. Gdzie on miał oczy kiedy widział że przegrywał wcześniej walke o miejsce z Fosterem ? gdzie miał oczy jak widział że przychodzi Lindegaard ? nie widział że młody Amos powoli puka do drzwi ? kuzwa on w tych czasach nie ma dostępu do mediów aby zobaczyć że SAF szykował już zimą transfer Davida D ? szkoda chłopa ale prawdę mówiąc sam sobie po częsci jest winien. A taką gadką z super expresami czy faktami to sobie nie polepszy....
09-11-2011 15:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #396
Re: Tomasz Kuszczak
robaldo napisał(a):Kto tak powiedział? Będę zobowiązany :tuptup:
Jak masz twittera to na pewno masz tych dziennikarzy którzy tak powiedzieli

robaldo napisał(a):.I w takim wypadku wybieranie przez Manchester Doncaster, czy Sheffield zamiast Leeds, to dosyć dziwna polityka :|
MU nic nie wybierał, to nikt Tomka nie chce na takich zasadach które klubowi odpowiadają.
09-11-2011 16:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Online
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #397
Re: Tomasz Kuszczak
samcro napisał(a):robaldo napisał(a):.I w takim wypadku wybieranie przez Manchester Doncaster, czy Sheffield zamiast Leeds, to dosyć dziwna polityka :|


MU nic nie wybierał, to nikt Tomka nie chce na takich zasadach które klubowi odpowiadają.

Nie no według klubu Kuszczaka chce i Doncaster i Sheffield, no i także Leeds, który zgodnie ze słowami Tomka został odrzucony.

A co do tej pensji rzekomo niewypłacanej przez Leeds, to nie wydaje mi się, aby trzecioligowe Sheffield chciało płacić za pensje Tomka, a drugoligowe, stojące całkiem Leeds już nie :?

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
09-11-2011 16:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #398
Re: Tomasz Kuszczak
robaldo napisał(a):to nie wydaje mi się, aby trzecioligowe Sheffield chciało płacić za pensje Tomka, a drugoligowe, stojące całkiem Leeds już nie :?
co w tym dziwnego? chcieli wykorzystać że nie gra i tyle.A nie wiadomo czy Shieffield dawało kasę.może za mało.
09-11-2011 16:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Online
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #399
Re: Tomasz Kuszczak
samcro napisał(a):
robaldo napisał(a):to nie wydaje mi się, aby trzecioligowe Sheffield chciało płacić za pensje Tomka, a drugoligowe, stojące całkiem Leeds już nie :?
co w tym dziwnego? chcieli wykorzystać że nie gra i tyle.A nie wiadomo czy Shieffield dawało kasę.może za mało.

No skoro Kuszczak wyraźnie mówi, że to wypożyczenie było możliwe, to chyba warunki odpowiadały United...

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
09-11-2011 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #400
Re: Tomasz Kuszczak
Robak.
Ale co innego mieć żal do właścicieli/trenera o blokowanie transferu, a co innego nawijka o niewolnictwie. Zrozumiałe jest, że jeśli Fergie zachował się wobec niego trochę nieelagancko, Tomek może mieć do niego pretensje tudzież żal. Ale w żadnym wypadku nie może podważać zapisów w umowie!

Gdzie jest Groszek?
09-11-2011 16:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #401
Re: Tomasz Kuszczak
robaldo napisał(a):No skoro Kuszczak wyraźnie mówi, że to wypożyczenie było możliwe, to chyba warunki odpowiadały United...

możliwe ale nie wiadomo wiecej nic, żadnych szczegółów , mozemy tylko zgadywać.
09-11-2011 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #402
Re: Tomasz Kuszczak
Problem w tym, że Kuszczak chciał się rozstać z nimi w normalnych okolicznościach a nie może tego zrobić i ma klaskać uszami na to?? Coś zrobić musi. Określanie się niewolnikiem pada zazwyczaj w ostateczności. Ja bym tak tego nie przeżywał.
09-11-2011 16:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Online
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #403
Re: Tomasz Kuszczak
Krisu- ale przecież on nie podważa żadnych zapisów w kontrakcie, oczywiście, że w pewien sposób można to tak rozumieć, ale musisz przyznać, że jego sytuacja jest nad wyraz szczególna z kilku powodów: po pierwsze jest on w tej chwili czwartym bramkarzem mając 29 lat ( sytuacja niespotykana chyba nigdzie indziej na świecie jeśli chodzi o tak klasowego bramkarza); po drugie do końca kontraktu zostało mu niewiele ponad pół roku, kontraktu, który jak dobrze wiemy będzie jego ostatnim; po trzecie chłopak z racji swojej ambicji, której ja nigdy u niego podważałem, wciąż marzy o Euro 2012 ( co z resztą przy obecnej sytuacji naszych bramkarzy może okazać się jak najbardziej logiczne), a uniemożliwianie mu wypożyczenia do przyzwoitego klubu tę drogę mu zamyka. Powiecie guzik, to United obchodzi, ale ja powiem, a co oni chcą jeszcze ugrać na Kuszczaku i doprawdy nie widzę choćby jednego argumentu, dla którego mieliby postępować z nim jak ze wspomnianym przez niego więźniem. Zwłaszcza, że chyba sobie niczym na to nie zasłużył...

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
09-11-2011 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #404
Re: Tomasz Kuszczak
robaldo napisał(a):sytuacja niespotykana chyba nigdzie indziej na świecie jeśli chodzi o tak klasowego bramkarza

Tak klasowy to on nie jest, bez przesady;> Nie jest nawet w 10 najlepszych w Anglii .
09-11-2011 16:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #405
Re: Tomasz Kuszczak
samcro napisał(a):
robaldo napisał(a):sytuacja niespotykana chyba nigdzie indziej na świecie jeśli chodzi o tak klasowego bramkarza
Tak klasowy to on nie jest, bez przesady;> Nie jest nawet w 10 najlepszych w Anglii .
Gdyby grał, to by był.

@Robak
Rozumiem, o co ci chodzi i rozumiem frustracje Kuszczaka. Ale mówi o byciu więźniem United, czyli sugeruje, że United go przetrzymuje wbrew jego woli. A wolę swoją na następne lata jasno określił, gdy podpisywał kontrakt, który przewidywał prawo klubu do niepuszczania Tomka w świat przy jego byle zachciance. A więc jest ewidentna sprzeczność.

Gdzie jest Groszek?
09-11-2011 17:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości