Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA Cup 2008/09
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #16
Re: FA Cup 2008/09
Cytat:Wiemy już z kim Manchester United zmierzy się w piątej rundzie Pucharu Anglii. "Czerwone Diabły" zagrają na wyjeździe ze zwycięzcą meczu Derby County - Nottingham Forest.

Wyniki losowania 5. rundy FA Cup:
Sheffield United - Hull City
Watford - Chelsea
West Ham United - Middlesbrough
Sunderland/Blackburn Rovers - Coventry City
Derby County/Nottingham Forest - Manchester United
Swansea City - Fulham
Liverpool/Everton - Doncaster Rovers/Aston Villa
Cardiff City/Arsenal - West Bromwich Albion/Burnley

Derby już było w tym sezonie, więc fajnie by było trafić na ekipę z Nottingham. Dawno z nimi nie graliśmy, a jest to przecież klub z wielkimi tradycjami Smile


Fan United od 1992 roku
25-01-2009 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #17
Re: FA Cup 2008/09
No i dobrze, w końcu ktoś spoza Premiership i jest mi obojętne czy będzie to Derby czy Nottingham Wink I gramy z nimi w walentynki, więc spokojnie na boisku obędzie się bez kolejnych urazów Wink Tongue

Z pozostałych par: Watford vs Chelsea- Rasiak strzelił już 2 gole w pucharze Anglii, więc czemu nie i tym razem Tongue Znając jego umiejętności po tym spotkaniu albo Scolari wyleci lub Rasiak zostanie sprowadzony do the Blues :mrgreen:

Cytat:Liverpool/Everton - Doncaster Rovers/Aston Villa
- tutaj bez względu na to kto będzie rywalem Aston Villi(bo nie wydaje mi się, żeby odpadli Wink ) zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie Wink

Cytat:Cardiff City/Arsenal - West Bromwich Albion/Burnley
- Cardiff City, ubiegłoroczny finalista tego pucharu, a Burnley rok temu w FA Cup też radziło sobie bardzo dobrze, więc Arsenal mimo że nie gra z klubami z Premier League nie ma łatwego rozkładu jażdy Wink
26-01-2009 09:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: FA Cup 2008/09
Tomek91 napisał(a):Cardiff City/Arsenal - West Bromwich Albion/Burnley

- Cardiff City, ubiegłoroczny finalista tego pucharu,

A nie czasem Burnley grało w finale z Portsmouth? Tak mi sie wydaje albo mi sie coś porąbało.

sebos_krk napisał(a):Derby County/Nottingham Forest - Manchester United

Tym razem chciałbym żebyśmy zagrali z Nottingham bo z Derby niedawno graliśmy dwu mecz. Ale pomimo dużych braków kadrowych myślę że damy sobie rade z każdą z tych drużyn.
26-01-2009 19:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #19
Re: FA Cup 2008/09
W zeszłorocznym finale grali gracze Portsmouth z Cardiff, coś Ci się "porąbało". Wink

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
26-01-2009 19:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: FA Cup 2008/09
Apropos: zgodnie z regułami UEFA zwycięzcza krajowego pucharu gra w el PU. Czy to oznacza, że UEFA pozwoliłaby drugoligowej drużynie zagrać w el do europejskich pucharów? Jeśli się nie mylę taka sytuacja miejsca jeszcze nigdy nie miała, więc zawsze mnie to zastanawiało xd

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
26-01-2009 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #21
Re: FA Cup 2008/09
Nom... i to nawet więcej niż coś bo Burnley pomyliło Ci się pewnie z Barnsley, które grało z Cardiff w półfinale a wcześniej wyeliminowało Chelsea i L'pool. A Burnley odpadło w 3 rundzie z Arsenalem notabene...

@up: Maju, a czemu nie? Śmiesznie by było ale w końcu wygrać FA cup to nie taka prosta sprawa.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
26-01-2009 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #22
Re: FA Cup 2008/09
maju napisał(a):Czy to oznacza, że UEFA pozwoliłaby drugoligowej drużynie zagrać w el do europejskich pucharów?
I to w tym wszystkim jest najpiękniejsze. Drużyna z szóstej czy niższej ligi ma takie same szanse na awans jak zespół w Premierleague. Wystarczy wygrać FA Cup. Czy coś tu jest niesprawiedliwe/ niejasne?


Fan United od 1992 roku
26-01-2009 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: FA Cup 2008/09
Wszystko sprawiedliwe i jasne. Chciałem się tylko upewnić, bo tak jak powiedziałem: nigdy do czegoś takiego nie doszło i jestem tylko ciekaw, jak w takich ewentualnych okolicznościach zachowa sie UEFA Wink I czy oby na pewno w statusie UEFA nie ma żadnego kruczku, że tylko pierwszyligowy zwycięzcza może grać w el PU? Bo jednak co by nie mówić UEFA dąży do podbicia prestiżu PU (od next sezonu Ligi Europejskiej), a niewątpliwie drużyna z drugiej ligi by prestiżu nie podwyższyła.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
26-01-2009 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pimpek Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: FA Cup 2008/09
Z tego co pamiętam, to taka sytuacja miała miejsce, a była to ekipa występująca w 2 lidze Bundesligi, bodajże to Alemania Achen, która grała właśnie w UEFA.
26-01-2009 21:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #25
Re: FA Cup 2008/09
maju napisał(a):Bo jednak co by nie mówić UEFA dąży do podbicia prestiżu PU (od next sezonu Ligi Europejskiej), a niewątpliwie drużyna z drugiej ligi by prestiżu nie podwyższyła.
To by było bez sensu. Coś w stylu: "wyprujcie sobie żyły, ale pamiętajcie że i tak gra w pucharach nie dla was, pariasi".

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
26-01-2009 21:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #26
Re: FA Cup 2008/09
maju napisał(a):nigdy do czegoś takiego nie doszło i jestem tylko ciekaw, jak w takich ewentualnych okolicznościach zachowa sie UEFA Wink I czy oby na pewno w statusie UEFA nie ma żadnego kruczku, że tylko pierwszyligowy zwycięzcza może grać w el PU

Jesteś pewny, że nigdy do czegoś takiego nie doszło? Drugoligowy szwajcarski Sion ( link ) zdobył Puchar Szwajcarii, grał w PUEFA w sezonie 2006/2007, gdzie odpadł z Bayerem Leverkusem.

@ Sebos - odnośnie drużyny z szóstej ligi to stwierdzenie "wystarczy wygrać FA Cup" tak trochę nie do końca pasuje Tongue

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
26-01-2009 21:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #27
Re: FA Cup 2008/09
Everton - Liverpool 1:0 po dogr.
1:0 Gossling 118. min

Blackburn - Sunderland 2:1 po dogr. (1:1, 1:1)
0:1 Healy 7. min
1:1 Mokoena 37. min
2:1 McCarthy 117. min

Nottingham Forest - Derby County 2:3 (2:1)
1:0 Cohen 2. min
2:0 Tyson 14. min (karny)
2:1 Hulse 27. min
2:2 Green 60. min
2:3 Commons 74. min

Aston Villa - Doncaster Rovers 3:1 (2:1)
1:0 Sidwell 15. min
2:0 Carew 19. min
2:1 Price 45+2. min
3:1 Delfouneso 61. min

W V rundzie:
Blackburn Rovers - Coventry City
Derby County- Manchester United
Everton - Aston Villa



Mój Blog: Pod presją czasu
05-02-2009 07:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #28
Re: FA Cup 2008/09
Szkoda że Nottingham odpadło, teraz trafimy znowu na Derby, nuda.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
05-02-2009 08:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #29
Re: FA Cup 2008/09
Cytat:Everton - Liverpool 1:0 po dogr.
1:0 Gossling 118. min
To jest to co mnie najbardziej cieszy Big Grin A kibice L'poolu byli tacy pewni przed tym spotkaniem- jak to oni. Dobrze że chociaż po meczu wiedzą jaka jest sytuacja:
Cytat:Najpierw wypad z pucharu, już niedługo wypad z LM, a 14 marca kompromitacja w meczu z MU i po sezonie

A nam znowu wypada się męczyć z Derby... eh. Nottingham powinno się bardziej postarać.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
05-02-2009 08:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
M.T. Offline
Member
***

Liczba postów: 104
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #30
Re: FA Cup 2008/09
Foster26 napisał(a):Everton - Aston Villa
Poza naszym na pewno obejrzę ten mecz Smile I osobiście jestem za Villą Tongue
05-02-2009 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości