Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Champions League 2008/09
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #16
Re: Champions League 2008/09
Miko napisał(a):awans - BATE

Miko napisał(a):awans - Aalborg

Miko napisał(a):awans Anorthosis.


Platini chciał reformować LM , ograniczyć miejsca najlepszym i dać szanse słabszym ale on sam nie przypuszczał że takie zespoły znajdą się w fazie grupowej LM :|
Że Dania ma swojego przedstawiciela to jeszcze nie dziwi aż tak, Białorusini od zawsze byli za Ukrainą i nami a teraz co to się porobiło ... Ale i tak Aalborg i Bate to nie zaskoczenia wobec Cypryjskiego Anorthosisu . Jak widać w XXI wieku kluby Cypryjskie są tak czy siak lepsze od naszych Polskich ;/


A teraz pobawmy się w proroka :

"Grupa śmierci"
:arrow: Manchester Utd
:arrow: Bayern Monachium
:arrow: Zenit
:arrow: Atletico

"Gładko i przyjemnie" :
:arrow: Manchester Utd
:arrow: PSV Eindhoven
:arrow: Basel
:arrow: Anorthosis

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
28-08-2008 12:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Champions League 2008/09
muszeq napisał(a):Juventus
A Juve to niby kaszany nie gra?! Jak oglądałem ich poczynania w Emirates Cup to zbytnio nie imponowali formą ;/ Lidera w środku pomocy nie ma, ogólnie niektórych zawodników powinni wrzucić na listę transferową!

muszeq napisał(a):Fenerbahce
U siebie są piekielnie niebezpieczni, atmosfera na stadionie jest wyczuwalna nawet w TV Wink Guiza i Arogones... 1/8 maximum.
28-08-2008 12:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #18
Re: Champions League 2008/09
muszeq napisał(a):Nie żartuj. Bayern gra totalną kaszanę w tym sezonie. Kadra mocno okrojona. Jak dla mnie jedna z najsłabszych drużyn w 2 koszyku.

:shock:

Raptem 2 kolejki ligowe. Nie trzeba sięgać daleko wstecz i przytaczać przykłady ale przed rokiem każdy wie jak sezon zaczął Manchester a jak go skończył. Oni zawsze się liczą w LM ,a w tym sezonie się nic nie zmieni.
Bayern w Niemczech jest o klasę lepszy od konkurencji.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
28-08-2008 12:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #19
Re: Champions League 2008/09
Miko napisał(a):A Juve to niby kaszany nie gra?! Jak oglądałem ich poczynania w Emirates Cup to zbytnio nie imponowali formą ;/ Lidera w środku pomocy nie ma, ogólnie niektórych zawodników powinni wrzucić na listę transferową!

W przeciwieństwie do Bayernu jest mocny. Na dniach ma przyjść Appiah, a odejść Tiago. Atak mają cholernie mocny, obronę też. Drużyna, która nastawia się na defensywę, co widać po środkowych pomocnikach: Sissoko, Poulsen i Appiah. Jak dla mnie zawodnicy bardzo dobrzy.

Bayern natomiast ma kadrę przeciętną. Na bokach obrony będą grać Lahm i... Oddo, który został wypożyczony na rok. Sprowadzają Oddo, sprzedają Jansena. Z takimi transferami to oni Ligi Mistrzów nie zawojują. W środku pomocy ja tam widzę Van Bommela i Borowskiego, tak więc również bez rewelacji. W dodatku Altintop dostał poważnej kontuzji. Jedyny naprawdę dobry gracz to Ribery, ale jak oni mają zamiar opierać grę na jednym zawodniku no to taką taktykę nawet ja bym rozszyfrował. Widzę opinie fanów Bayernu i oni po prostu nie wierzą w to, co Bayern wyczynia na rynku transferowym. Drużyna solidna, ale będzie jej bardzo trudno wyjść z jakiejkolwiek grupy.

Mata napisał(a):Raptem 2 kolejki ligowe. Nie trzeba sięgać daleko wstecz i przytaczać przykłady ale przed rokiem każdy wie jak sezon zaczął Manchester a jak go skończył. Oni zawsze się liczą w LM ,a w tym sezonie się nic nie zmieni.
Bayern w Niemczech jest o klasę lepszy od konkurencji.

A Bayern już przed rokiem miał zawojować Puchar Uefa, a dostawał w dupe od Zenitu 4-0. Na początku sezonu też nie zachwycają. Uli Hoeness mówił po porażce z Zenitem, że nic się nie stało, ważne, że Puchar Niemiec zdobyli. No sorry, ale jeśli tam mają takie myślenie, to ja w roli faworyta do wyjścia z grupy zdecydowanie widzę np. Fenerbahce, Fiorentinę czy Atletico, które są w słabszych koszykach. Na jakiej podstawie mam uznawać Bayern za świetną drużynę? Bundesliga to liga słaba i nie jest wyznacznikiem dobrej gry w Europie. Bayern nie dał rady Zenitowi to ma dać radę United? Przecież oni nawet składu nie wzmocnili w przeciwieństwie do ostatniego sezonu, a wręcz przeciwnie jeszcze się osłabili.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
28-08-2008 12:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Champions League 2008/09
Bayern jest mocny, ma wielkie gwiazdy w składzie, które potrafią zrobić kolektyw, ale co z tego, skoro zmiennikami są m.in. IMO gorszy niż O'Shea Sosa... Najlepiej u Bawarczyków wygląda pomoc. Borowski, Ze Roberto, van Bommel - ktoś z nich nie zawsze będzie grał.

Toni - Klose. Taki atak na każdym robi wrażenie, tylko jedno pytanie: Jak Toni będzie grał po beznadziejnym EURO, i gdzie jest forma Klosego, którą imponował 2 lata temu??

A BATE? Powiem tyle: porównywalną pojemność ma stadion u mnie w mieście. A moja drużyna właśnie awansowała do okręgówki...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
28-08-2008 12:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #21
Re: Champions League 2008/09
maju napisał(a):Bayern jest mocny, ma wielkie gwiazdy w składzie, które potrafią zrobić kolektyw, ale co z tego, skoro zmiennikami są m.in. IMO gorszy niż O'Shea Sosa... Najlepiej u Bawarczyków wygląda pomoc. Borowski, Ze Roberto, van Bommel - ktoś z nich nie zawsze będzie grał.

Ja tu wielkich gwiazd nie widzę. Jedynie trio Ribery, Klose i Toni, z tym, że ci dwaj ostatni nie są w najwyższej formie. Co do trio w środku pomocy: czy ono według ciebie jest takie dobre? No bez przesady. Borowski to jedynie solidny gracz, to samo Van Bommel. Żaden nie dorasta do pięt naszemu Carrickowi. Ze Roberto ma już 34 lata, tak więc wielkim piłkarzem też nie jest.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
28-08-2008 13:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #22
Re: Champions League 2008/09
muszeq napisał(a):Na bokach obrony będą grać Lahm i... Oddo
A więc Chiellini i Zebina są od nich lepsi tak?

muszeq napisał(a):Atak mają cholernie mocny, obronę też.
Atak się zgodzę ale obronę :|
Oto i cholernie mocna obrona Juve: Mellberg, De Ceglie ,Knežević ,Ariaudo ,Chiellini ,Zebina ,Andrade Jorge ,Grygera ,Molinaro, Legrottaglie . Mówiąc krótko Mellberg, Andrade i Chiellini , reszta dość przeciętna.

muszeq napisał(a):Sissoko, Poulsen i Appiah. Jak dla mnie zawodnicy bardzo dobrzy.
Sissoko piłkarz niełapiący się do składu Liverpoolu ma stanowić o sile Juventusu ?
Appiah ostatnio w Turcji i ma podbić ligę czy Europę ?
Poulsen jedyny niezłej klasy pomocnik środkowy w Juve. Camoranesi jest jeszcze i Nedved . Jakos te nazwiska nie powalają na kolana .

muszeq napisał(a):A Bayern już przed rokiem miał zawojować Puchar Uefa, a dostawał w dupe od Zenitu 4-0.
W tamtym sezonie kilka mocnych klubów na papierku zapewne skończyłoby mecze przeciwko Zenitowi z bagażem 3-4 bramek w plecy. Zresztą półfinał Uefa nie jest hańbiącym osiągnięciem.

muszeq napisał(a):ja w roli faworyta do wyjścia z grupy zdecydowanie widzę np. Fenerbahce, Fiorentinę czy Atletico,

Ta jasne, Bayern to uznana marka w Europie i kiedy trzeba to się zmotywują a patrząc na brak sukcesów na arenie międzynarodowej w ostatnich latach śmiem twierdzić że są w stanie zajść dalej niż faza grupowa ligi mistrzów 8-) Fenerbahce ? Guiza super wzmocnienie nie ma co, do tego Aragones . Szansa na zaistnienie ich jest gra u siebie i tylko tyle. Fiorentina która wzmocnił nieźle zagubiony w Milanie Gillardinio . Zanim odzyska świeżość i formę z przed dwóch lat trochę minie. Atletico miało być groźne już przed rokiem a ledwo zakwalifikowało się do el.LM . Oby w tym sezonie radzili sobie lepiej i tak naprawdę to tylko ten zespół może nawiązać równą walkę z Niemcami ale nie musi.

muszeq napisał(a):W środku pomocy ja tam widzę Van Bommela i Borowskiego, tak więc również bez rewelacji.
muszeq napisał(a):Sissoko, Poulsen i Appiah. Jak dla mnie zawodnicy bardzo dobrzy.
muszeq napisał(a):Co do trio w środku pomocy: czy ono według ciebie jest takie dobre? No bez przesady. Borowski to jedynie solidny gracz, to samo Van Bommel. Żaden nie dorasta do pięt naszemu Carrickowi

Proszę Cię tylko o trochę obiektywizmu bo gołym okiem widać że masz coś do Niemców Wink


Juve i Bayern są w miarę porównywalnymi zespołami ale i tak dla mnie i myślę że też dla większości większe szanse na zawojowanie Europy mają ci drudzy.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
28-08-2008 13:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #23
Re: Champions League 2008/09
Bawarczycy to jeden z tych zepołów z którym pojedynki byłyby ozdobą gier grupowych. Z drugiego koszyka IMO razem z Juve to najmocniejsza ekipa. I tu nawet nie chodzi o to czy są w dobrej formie czy nie. W spotkaniach z rywalami z najwyższej półki każdy wynik jest możliwy, więc wolałbym takich pojedynków w grupie uniknąć.
Prócz tego nie kłaniają mi się ekipy z Rumunii, Turcji, Białorusi, Ukrainy czy Rosji. Tam się zawsze trudno gra, a i niektóre wyjazdy bywają zbyt egzotyczne.

Dlatego w ciemno biorę do grupy PSV, Basel oraz Anorthosis.


Fan United od 1992 roku
28-08-2008 13:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #24
Re: Champions League 2008/09
Mata napisał(a):
muszeq napisał(a):Na bokach obrony będą grać Lahm i... Oddo

A więc Chiellini i Zebina są od nich lepsi tak?

Trochę wyrwałeś zdanie z kontekstu. Nie miałem na myśli, że ci obrońcy są przeciętni. Po prostu skrytykowałem ich za politykę transferową. Sprzedają młodego, perspektywicznego Jansena, a kupują Oddo, 33 latka, którego Milan chciał się pozbyć. Akurat boki obrony mają tu niewielkie znaczenie.

Cytat:Oto i cholernie mocna obrona Juve: Mellberg, De Ceglie ,Knežević ,Ariaudo ,Chiellini ,Zebina ,Andrade Jorge ,Grygera ,Molinaro, Legrottaglie . Mówiąc krótko Mellberg, Andrade i Chiellini , reszta dość przeciętna.

No i czego im więcej potrzeba? 3 bardzo dobrych piłkarzy w środku obrony, do tego Zebina i Grygera to również solidni piłkarze. Poza tym źle się wyraziłem. Atak mają cholernie mocny, obronę też, ale co najwyżej mocną. Gdyby zależałoby mi na podkreśleniu siły ich obrony, napisałbym coś w stylu: 'Atak i obronę mają cholernie mocną'.

Cytat:Sissoko piłkarz niełapiący się do składu Liverpoolu ma stanowić o sile Juventusu ?
Appiah ostatnio w Turcji i ma podbić ligę czy Europę ?
Poulsen jedyny niezłej klasy pomocnik środkowy w Juve. Camoranesi jest jeszcze i Nedved . Jakos te nazwiska nie powalają na kolana .

Tak, a Bayern to ma kosmiczną drugą linię :lol: Po prostu Van Bommel i Borowski to klasa światowa. Sissoko to zupełnie inny piłkarz w Juventusie. Poza tym nie można mówić, że nie łapał się do składu w Liverpoolu, bo oni grali mocną rotacją. Co do Appiaha to leżę i kwiczę. Co to w ogóle za argument?! To, że grał w Turcji to znaczy, że nie będzie grał dobrze w Juve? Poza tym o czym ty piszesz? Czy ja coś wspomniałem o podbijaniu Europy? W Juve są jeszcze kreowany na spory talent Marchisio i wielki talent Giovinco. Czy Bayern może się pochwalić takimi piłkarzami w drugiej linii? Jedynie Ribery to wysoka półka.

Cytat:W tamtym sezonie kilka mocnych klubów na papierku zapewne skończyłoby mecze przeciwko Zenitowi z bagażem 3-4 bramek w plecy. Zresztą półfinał Uefa nie jest hańbiącym osiągnięciem.

Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem. Skąd możesz o tym wiedzieć? Jeśli porównujesz Bayern do największych potęg, to wychodzi na to, że i my byśmy pewnie dostali od Zenitu, ale to przecież żaden wstyd skoro porażka 0-4 nie hańbi drużyny, która była wielkim faworytem do zdobycia Pucharu Uefa. Już z Getafe ledwo co awansowali - mając naprawdę kolosalne szczęście.

Cytat:Ta jasne, Bayern to uznana marka w Europie i kiedy trzeba to się zmotywują a patrząc na brak sukcesów na arenie międzynarodowej w ostatnich latach śmiem twierdzić że są w stanie zajść dalej niż faza grupowa ligi mistrzów 8-)

Ale na jakiej podstawie mam uważać Bayern za wielki klub, który daleko zajdzie w Champions League? W tamtym sezonie się trochę ośmieszyli w Pucharze Uefa, pucharze, w którego finale znalazły się Zenit i Rangers - drużyny co najwyżej solidne. W tym sezonie nic się nie zmieniło. Bayern się nie wzmocnił i wygląda to bardzo kiepsko. Oni mają naprawdę przeciętny skład. O ile pierwsza 11 wygląda jako tako to ławka rezerwowych jest tragiczna. Jakieś Lelle, Kroosy czy Schlaudraffy nie są w stanie pociągnąć drużyny do przodu.

Cytat:Fenerbahce ? Guiza super wzmocnienie nie ma co, do tego Aragones . Szansa na zaistnienie ich jest gra u siebie i tylko tyle.

Nie no coś ty, Guiza - król strzelców jednej z najlepszych lig w Europie to żadne wzmocnienie. Trener, który zdobył Mistrzostwo Europy też się pewnie nie przyda. Już w tamtym sezonie Fenerbahce udowodniło swoją klasę dochodząc do 1/4 finału Champions League. A w tym sezonie przyszedł Guiza i Aragones, czyli ludzie sukcesu i co nagle klub ma się cofać?

Cytat:Fiorentina która wzmocnił nieźle zagubiony w Milanie Gillardinio . Zanim odzyska świeżość i formę z przed dwóch lat trochę minie.

:shock: Jaką swieżość sprzed 2 lat? W ogóle piszesz tak jakby to Gilardino decydował o sukcesie Fiorentiny. W tamtym sezonie go nie było i potrafili zająć 4 miejsce w Serie A.

Cytat:Atletico miało być groźne już przed rokiem a ledwo zakwalifikowało się do el.LM .

No pewnie. Bo przecież to wielki wstyd wywalczyć awans przed Sevillą, drużyną jedną z silniejszych w Europie. A jak jeszcze dodać, że byli aż 3 punkty za Barceloną to to się ociera o tragedię.

Cytat:Proszę Cię tylko o trochę obiektywizmu bo gołym okiem widać że masz coś do Niemców Wink

bauahahahhahahahahahahahaha

Bo, co? Bo napisałem, że Van Bommel i Borowski to są co najwyżej solidni zawodnicy? A nie jest tak? Jeśli tacy zawodnicy mają stać na przeciw Hargreavesa czy Carricka, no to sorry, ale nie widzę tej wielkości Bayernu.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
28-08-2008 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Champions League 2008/09
Czwarty koszyk to w każdym przypadku dalekie wyprawy, po których dodatkowo czekają spotkania na wyjeździe w lidze. Dlatego optymalne wydaje mi się losowanie: MU+PSV+Celtic+Aalborg Big Grin
28-08-2008 14:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #26
Re: Champions League 2008/09
Podczas obecnie odbywającego się losowania grup LM wybrany zostanie także najlepszy gracz europejskich pucharów w poprzednim sezonie.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
28-08-2008 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Champions League 2008/09
GRUPA E: MANCHESTER UNITED, Villarreal, Celtic, Aalborg.

Dwaj starzy znajomi i wycieczka do Saganowskiego. Może być.
28-08-2008 17:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: Champions League 2008/09
Grupy Ligi Mistrzów w sezonie 2008/09


Grupa A: Chelsea, Roma, Bordeaux, CFR Cluj


Grupa B: Internazionale, Werder Bremen, Panathinaikos, Anorthosis Famagusta


Grupa C: Barcelona, Sporting Lisbon, Basel, Shakhtar Donetsk


Grupa D: Liverpool, PSV Eindhoven, Marseille, Atletico Madrid


Grupa E: Manchester United, Villarreal, Celtic, Aalborg


Grupa F: Lyon, Bayern Munich, Steaua Bucharest, Fiorentina


Grupa G: Arsenal, Porto, Fenerbahce, Dynamo Kiev


Grupa H: Real Madrid, Juventus, Zenit St Petersburg, Bate Borisov
28-08-2008 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: Champions League 2008/09
Cytat:w grupie D nie ma faworyta.....

Powiedział komentator Eurosportu, może się spodziewać zmasowanych protestów.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
28-08-2008 18:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #30
Re: Champions League 2008/09
Barca i Inter mają teoretycznie najłatwiejsze grupy. Te cięższe to wg. mnie grupa Realu oraz grupa naszego rywala z PL Liverpoolu. Reszta grup to już są takie co mają 1 bądź 2 faworytów do wyjścia z grupy. Można powiedzieć że dobrze wylosowaliśmy, bo przeciwnicy niezbyt wymagający, choć pamiętamy wszyscy mecze z Villareal... Mam nadzieję że w tym sezonie tak nie będzie i zrobimy to co mamy do zrobienia czyli awans z grupy, a potem walka o puchar LM.
28-08-2008 18:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości