Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Champions League 2008/09
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #31
Re: Champions League 2008/09
Dla mnie grupa w porządku. Wiadomo, letko nie będzie, ale nie będzie znowu ciężko. Villareal i Celtic do ogrania, nie mówiąc o Allborgu Smile Tak btw. może ktoś coś napisać o znaczących wzmocnieniach Villarealu i Celticu?

Barca i Inter mają łatwe grupy, tu się zgodze. Imo najtrudniejsza grupa to grupa H. I mam nadzieję, że Liverpool nie wyjdzie :evil:

Moje typki:
A: Chelsea, Roma
B: Inter, Werder?
C: Barca i...?
D: PSV, Atletico
E: MU, Celtic
F: Lyon, Bayern
G: Arsenal, Porto?
H: Real, Juve

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
28-08-2008 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Champions League 2008/09
Stefan1555 napisał(a):grupa naszego rywala z PL Liverpoolu

To jest ciezka grupa ale dla LIverpoolu. Wszystkei zespoły przentują w miarę równy poziom ale za wysoki to on nie jest. My w takiej grupie bylibyśmy murowanym faworytem.

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
28-08-2008 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #33
Re: Champions League 2008/09
Olle napisał(a):Czwarty koszyk to w każdym przypadku dalekie wyprawy, po których dodatkowo czekają spotkania na wyjeździe w lidze. Dlatego optymalne wydaje mi się losowanie: MU+PSV+Celtic+Aalborg Big Grin
Prawie trafiłem Smile
Grupa nie za trudna i nie za łatwa, ale jak wspomniałem - przynajmniej graczy ominą kilkugodzinne wyprawy w inne strefy czasowe. Pod tym względem nie mogliśmy lepiej trafić. Celtic i Villareal mogą sprawić nieco trudności na wyjeździe, ale na OT powinno pójść gładko. Awans po 4 meczach byłby mile widziany.

Z innych grup nieciekawie wygląda grupa D. Obstawiam wyjście Atletico i Liverpoolu, przy czym ta druga drużyna najpóźniej w grudniu przestanie się liczyć w walce o mistrzostwo PL (chyba, że sobie odpuszczą LM, w co wątpię). Nawet jeżeli poprawią styl gry, to nie mają grajków, którzy ciągnęli by ten zespół na dwóch frontach.

Grupy F i G to grupy śmierci. Każda z drużyn ma szanse na awans. Grupa H też nie będzie najłatwiejsza, ale tam walka będzie raczej o miejsce obok Realu.

A Chelsea znowu ma z górki :evil:
28-08-2008 20:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: Champions League 2008/09
Tomassen napisał(a):Tak btw. może ktoś coś napisać o znaczących wzmocnieniach Villarealu i Celticu?

Mówisz masz Wink


Villarreal:



Sezon 2008/2009

PRZYBYLI
-> José Edmílson
-> Sebastián Eguren
-> Joseba Llorente
-> Damián Escudero
-> Jozy Altidore
-> Roberto Flores
-> Ariel Ibagaza
ODESZLI
-> Martín Cáceres
-> Jon Dahl Tomasson
-> Rio Mavuba
-> Jonathan Pereira
-> Leandro Somoza
-> Josemi

Tylko nie znalazłem aktualnych wzmocnień Celticu (są tylko z zimowego okna transferowego) 8-)
28-08-2008 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Champions League 2008/09
Wzmocnienia Celticu:

Przyszli:
Marc Crosas, midfielder (Barcelona, £415,000);
Pat McCourt, midfielder (Derry City, undisclosed);
Georgios Samaras, striker (Manchester City, undisclosed);
Glenn Loovens, defender (Cardiff City, £2.5m),
Shaun Maloney, forward (Aston Villa, undisclosed)

Odeszli:
Michael McGovern, goalkeeper (Dundee United);
Diarmuid O'Carroll, forward (Morecambe);
John Kennedy, defender (Norwich, loan);
Rocco Quinn, midfielder (Livingston, loan);
Scott Cuthbert, defender (St Mirren, loan)

Celtowie to drużyna niezwykle groźna u siebie, ale na wyjazdach pewnie będą zbierali baty. Mają jednego grajka z techniką (Nakamura), a reszta to - za przeproszeniem - drwale. Jeżeli Boruc będzie w formie, a japończyk błyśnie kilkoma akcjami to mają szansę na wyjście. Ale trzymam jednak kciuki za żółtą łódź. Sorry Arti Tongue
28-08-2008 20:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #36
Re: Champions League 2008/09
Rafcio napisał(a):To jest ciezka grupa ale dla LIverpoolu. Wszystkei zespoły przentują w miarę równy poziom ale za wysoki to on nie jest. My w takiej grupie bylibyśmy murowanym faworytem.
Nie porównuj nas do looserpoolu
28-08-2008 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kxwx Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: Champions League 2008/09
Drodzy koledzy,

Planuję wyjazd 5 listopada do Glasgow na mecz z Celtami. Czy mógłby ktoś udzielić mi jakichś informacji gdzie mogę zdobyć bilety na to spotkanie, gdzie w zamówieniu będę mógł zaznaczyć że zależy mi na miejscach w sektorze gości?

Dzięki za wszelkie info i pozdrawiam.
28-08-2008 21:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Champions League 2008/09
Sektory gości? To chyba musisz oficjalnie via Celtic kupić. Radzę popytać osoby z MUSC pl.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
28-08-2008 21:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #39
Re: Champions League 2008/09
GRUPA A - Chelsea + Roma
GRUPA B - Inter + Werder
GRUPA C - Barcelona + ktoś z pozostałej trójki
GRUPA D - PSV + Madryt - pewnie Liverpool znów przyfarci
....
GRUPA F - ciężko powiedzieć, chciałbym Lyon + Fiorentina
GRUPA G - Arsenal + Portu lub Fenerbahce
GRUPA H - Real + Juventus

.... GRUPA E
Z tej grupy wyjdzie Man United i mam nadzieję że Villarreal Wink

Możemy być zadowoleni z losowania. Celtic i Villarreal mogą się troszkę stawiać na swoim podwórku, lecz na OLD TRAFFORD raczej nie mają szans. A Aalborg... no cóż gdyby nie szczęście w losowaniu III rundy el. do LM to pewnie teraz czekali by na wynik losowania UEFA Smile Nie powinno być z nimi najmniejszego problemu czy to na OT czy na wyjeździe, zaznaczam "nie powinno"



Mój Blog: Pod presją czasu
29-08-2008 12:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #40
Re: Champions League 2008/09
No nawet klub z Cypru gra w LM, to kolejny powód, który daje do myślenia, że polska piłka jest daaaaleko w tyle Wink
Grupa United jest w moim mniemaniu nie najgorsza, ale spacerek to też nie będzie. Na OT nie powinno być żadnych problemów ze zwycięstwami(ile to już meczów z rzędu na wyjeździe Celtic nie jest w stanie choćby zremisować? Smile ) Ale wyjazdy do Hiszpanii i Szkocji mogą przynieść wiele emocji.

Faworyci grup identyczni jak u Fostera Wink No i może w końcu doczekamy się polskiego gola po 3 latach przerwy w LM, Sagan czy Sosin? Smile
29-08-2008 12:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #41
Re: Champions League 2008/09
Ej, a tak wracając do tych nagród podczas losowania to to naprawdę jest jakiś cyrk. Dawno się tak nie wkurzyłem.

Cech lepszy od Van der Sara? Na pewno nie, choć to mogę jeszcze przeboleć. Ale jak do cholery Terry mógł być lepszy od Ferdinanda lub Vidica?! W bezpośrednim pojedynku w finale Champions League to nasi obrońcy zaprezentowali się dużo lepiej. Ileż my bramek straciliśmy w Lidze Mistrzów? Najmniej w fazie pucharowej. Chelsea niby też mało, ale rywale nie z tej półki. My nie straciliśmy bramki z taką potęgą jak Barcelona i z bardzo mocną Romą. Z Lyonem straciliśmy jednego, który był zasługą tylko i wyłącznie Benzemy. Z Chelsea też po głupim rykoszecie straciliśmy. W Premier League straciliśmy też mniej goli od Chelsea. Śmiem twierdzić, że czyste konto w meczu to większa zasługa obrońców niż bramkarza. Nie potrafię tego przeboleć, że Terry pokonał zarówno Vidica jak i Ferdinanda. Wszyscy jarają się wspaniałym Terrym, choć tak naprawdę nic wielkiego nie pokazuje. Nie mówię, że jest słaby, bo to na pewno czołówka europejska, ale poprzedni sezon na każdym szczeblu, Champions League też, był bezwzględnie lepszy w wykonaniu naszej pary stoperów.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
29-08-2008 14:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
BartiMU Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #42
Re: Champions League 2008/09
Ja może odniose się tylko do naszej grupy.

Wg. mnie losowanie było dla nas bardzo dobre. Aa Aalborg, Villareal i Celtic to są drużyny z którymi damy sobie rade. No i na dodatek, Celtic to Boruc, Aalborg to Saganowski a oznacza to mecze w TVP 2 Big Grin

Z tego wszystkiego najcięższą grupą wydaję się Grupa H. No i może pobawię sie w bukmachera Smile

A: Chelsea, Roma
B: Inter, Werder
C: Barca i Szachtar (chyba najbardziej wyrównana grupa, może poza Barcą)
D: Liverpool (obiektywnie :/), PSV
E: MU, Celtic
F: Lyon, Bayern
G: Arsenal, Porto
H: Real, Juve lub Zenit
29-08-2008 14:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #43
Re: Champions League 2008/09
muszeq napisał(a):Ej, a tak wracając do tych nagród podczas losowania to to naprawdę jest jakiś cyrk. Dawno się tak nie wkurzyłem.

Cech lepszy od Van der Sara? Na pewno nie, choć to mogę jeszcze przeboleć. Ale jak do cholery Terry mógł być lepszy od Ferdinanda lub Vidica?! W bezpośrednim pojedynku w finale Champions League to nasi obrońcy zaprezentowali się dużo lepiej. Ileż my bramek straciliśmy w Lidze Mistrzów? Najmniej w fazie pucharowej. Chelsea niby też mało, ale rywale nie z tej półki. My nie straciliśmy bramki z taką potęgą jak Barcelona i z bardzo mocną Romą. Z Lyonem straciliśmy jednego, który był zasługą tylko i wyłącznie Benzemy. Z Chelsea też po głupim rykoszecie straciliśmy. W Premier League straciliśmy też mniej goli od Chelsea. Śmiem twierdzić, że czyste konto w meczu to większa zasługa obrońców niż bramkarza. Nie potrafię tego przeboleć, że Terry pokonał zarówno Vidica jak i Ferdinanda. Wszyscy jarają się wspaniałym Terrym, choć tak naprawdę nic wielkiego nie pokazuje. Nie mówię, że jest słaby, bo to na pewno czołówka europejska, ale poprzedni sezon na każdym szczeblu, Champions League też, był bezwzględnie lepszy w wykonaniu naszej pary stoperów.
Wiesz, dali mu tą nagrodę chyba dlatego aby nie rozpłakał się tak jak po finale LM 8-)

A co do losowania to jestem zadowolony. Najważniejsze, że nie trzeba jeździć po żadnej Białorusi czy też Rosji (zważywszy na nasz terminarz PL), poza tym rywale są spokojnie do ogrania- bardziej obawiam się drużyny z Hiszpanii niż tego całego Celticu.
Cieszy mnie również, to że LFC nie będzie miał łatwej przeprawy- każda z drużyn ma tam szanse na przejście dalej.
Ciekawie zapowiada się też rywalizacja w grupie F i H- Real będzie musiał nieźle się napracować by wyjść z grupy Big Grin

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
29-08-2008 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #44
Re: Champions League 2008/09
Grupa A:
Faworyt jest tylko jeden i jest nim oczywiście Chelsea. Roma ostatnimi laty gra nieźle i wychodzi z grupy . Francuzi nie radzą sobie za dobrze na własnym podwórku więc z konfrontacją z chelsea i rzymianami szans wielkich nie mają . Cluj zapewne zanotuje komplet porażek bo raczej wątpię aby powtórzyła się sytuacja jak w przypadku Artmedii z przed 2 lat.
1.Chelsea
2.Roma
3.Bordeaux
4.CFR Cluj

Grupa B:
Inter pod wodzą Mourinho będzie bardzo groźny, za Manciniego uważany był za jednego z faworytów do końcowego tryumfu . Jakiś mega wzmocnień nie dokonał ale i tak typuje Włochów na półfinalistę LM . Werder z Panathinaikosem będą się biły o drugie miejsce ale myślę że ciut większe szanse daję grekom . Mają nowego trenera Henka ten Cate który uważany był za ojca sukcesów barcelony za czasów Rajkarda. Cypryjczycy będą dostarczycielami punktów zdecydowanie.
1.Inter
2.Panathinaikos
3.Werder Bremen
4.Anorthosis Famagusta

Grupa C:
Barca ma łatwą i przyjemną grupę jeśli po zapewnieniu awansu do 1/8 nadal będą grać pierwszym składem to komplet punktów nie powinien nikogo dziwić . Patrząc na wzmocnienia które dokonali Hiszpanie to wyrasta nam jeden z największych faworytów do końcowego zwycięstwa w rozgrywkach. Sporting jak to Sporting u siebie będzie groźny i zajmie miejsce za Katalończykami o które będzie się bił z Shahtarem . W tamtym sezonie Ukraińcy byli blisko awansu ale przez swoje gapiostwo obyli się tylko smaczkiem 1/8 . Naprawdę może być bardzo ciekawa rywalizacja pomiędzy tymi zespołami. Zapewne zdecydują bezpośrednie mecze. Basel , no właśnie Basel dawno nie grali w LM. Kiedyś stawiali czoło naszym diabełkom a teraz są cieniem tamtej drużyny. Pozostaje im walka o puchar uefa gdyż są najsłabsi z tej trójki.
1.Barcelona
2.Sporting Lisbon
3.Shakhtar
4.Basel

Grupa D:
Wiadomo każdy by chciał aby Liverpool nie wyszedł z grupy ale raczej jest to nie możliwe. W lidze zawsze grają chałę ale za to na te elitarne rozgrywki potrafią się odpowiednio zmotywować i osiągnąć rezultaty. Jedynie może nawiązać walkę Atletico, może ale nie musi. Torres i spółka nawet po falstarcie jak to miało miejsce przed rokiem potrafią się wziąć w garść i zajść daleko. Ale i tak wg max to 1/4 po prostu jest wiele silniejszych zespołów od nich w tym sezonie. Drugim faworytem jest Madrycie Atletico , mogą namieszać w lidze jak i w Europie przy odrobinie szczęścia w losowaniu mogą zajść dalej niż udział w fazie grupowej. PSV jest przeraźliwie słabe, znaczy się wydaję . Czytając artykuł w "piłce nożnej" z ostatniego numeru o starcie eredivisie nasi eksperci nie dają im wielu szans na obronę tytułu. Odeszli podstawowi gracze Gomes czy Aissati a nikt nie przybył by załatać po nich dziury . Za dużo o Marsylczykach nie powiem bo jakąś nie cenie za wysoko Francuskiej League1 ale i tak 3 miejsce jest zarezerwowane dla nich.
1.Liverpool
2.Atletico
3.Marseille
4.PSV Eindhoven

Grupa E:
Historia lubi się powtarzać kiedyś Hiszpanie i Szkoci spotkali się z nami nie tak dawno w tej fazie rozgrywek. Nasz Manchester jest i tak poza konkurencją aczkolwiek ostatnio ze skutecznością są małe problemy. Do pierwszego meczu powinniśmy się rozkręcić na dobre i pokonać bądź co bądź średnie przeszkody . Raczej drugie miejsce zajmą Hiszpanie bez większego problemu. Pelegrini jest jednym z najlepszych w swoim fachu i ustawia wręcz świetnie swoją drużynę , 2 lokata w premier division w ostatnim sezonie o czymś musi świadczyć . A celtowie? To już nie ta sama drużyna która walczyła prawie że jak równy z równym z tuzami typu Milan czy Manchester. Ciesze się że trafiliśmy na Duńczyków przynajmniej mecz ten będzie na tvp2 i może ujrzymy naszego Saga :-) Tak czy siak pierwsze miejsce jest zarezerwowane dla nas. Reszta może być groźna u siebie ale na Old Trafford rozprawimy się z nimi na jakieś 88%.
1.Manchester United
2.Villarreal
3.Celtic
4.Aalborg

Grupa F:
Lyon to Lyon solidna europejska marka. Z grupy wyjdą na bank a dalej któż to wie . Nie byli dalej niż 1/4 i zapewne w tym sezonie nie poprawią tego. Żeby przekładali zwycięstwa z krajowego podwórka do Europy to by się ich każdy bał . Jest fenomenalny Benzema który może zdziałać dużo ale nie od dziś wiadomo że jeden piłkarz meczu nie wygra. Bayern podobnie jak Francuzi są znaną solidną marką w Europie. Wyjść z grupy wyjdą bo jednak konkurencja nie powala na kolana . Powalczą o pierwszą o lokatę ale czy im sie to uda trochę powątpiewam aczkolwiek jak formą błysną Klose, Toni i Poldi wyprzedzą Lyon. Dla Fiorentiny będzie to poważny sprawdzian w europejskich pucharach . Nie pamiętam aby w ostatnich latach grali w LM. Za czasów Bati gola był to świetny team a teraz są przynajmniej dla mnie zagadką. Stuea będzie dostarczała punktów ale też jest w stanie o pokuszenie się niespodzianki lecz tylko w pojedynczym meczu.
1.Lyon,
2.Bayern
3.Fiorentina
4.Steaua

Grupa G:
Dość ciekawa grupa jeśli chodzi o awans . Najmniejsze szanse mają Ukraińcy ale nikt ich nie zlekceważy. Kanonierzy nie błyszczą ale odpadając tak wcześnie wbili by "nóż w plecy" swoim kibicom. Walka pomiędzy Porto a Fenerbahce zapowiada się bardzo interesują , każda z tych ekip da z siebie wszystko aby przebrnąć fazę grupową . Ciężko jest mi wskazać drugą drużynę obok Arsenalu . Chyba jednak ciut większe szanse mają Turcy, przecież przed rokiem byli w ćwierćfinale.
1.Arsenal
2.Fenerbahce
3.Porto
4.Dynamo

Grupa H:
Znając życie to Real nie będzie miał większych problemów z awansem. Wiadomo że obecny Zenit jest cieniem drużyny z przed tygodnia ale w Rosji będą piekielnie groźni a jeszcze podczas kolejek "zimowych" gdy murawa jest jaka jest nawet najwięksi mogą mieć problemy. Chciałbym i to bardzo aby Juve pokrzyżowało plany Realu ale rozum mówi że nie stać ich na pierwsze miejsce, jeszcze nie teraz ale i tak zdziwiłbym się bardzo gdyby nie wyszli z tej grupy. Coś czuję że w meczach z Bate mogą padać ładne wynićzki w szczególności na Santiago i w turynie :-D
1.Real Madrid
2.Juventus
3.Zenit St Petersburg
4.Bate Borisov

_______

@muszeq --> fakt może i trochę przesadziłem z podbojem Europy ale pisząc że Sissoko, Polusen i Appiah są bardzo dobrzy a Van Bommel i Borowski co najwyżej solidni to nie jesteś obiektywny. Nie chodziło mi o porównanie ich do piłkarzy MU ale do pomocy Juventusu którą tak wychwalasz .

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
29-08-2008 17:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
JB92 Offline
Unregistered

Liczba postów: 1
Dołączył: Aug 2008
Post: #45
Re: Champions League 2008/09
Przed meczem Zenit-Manchester United byłem optymistą pzred fazą LM
Po meczu....juztaki pewny niejestem
Mozę sie zdarzyć sytuacja z sezonu 2005/06 jak tak będzie grał Manchester United
Wogóle taktyki myślowej Fergiegio nierozumiem juz zupełnie.....
W tamtym sezonie kapitalnei wszystko rozegrał a teraz.....sprzedał graczy i nikogo niekupił
Niewiem...mozę myśli ze z takim składem znów podbije Europe
A mozę liczy na powrót ROnalo.....
Kto wie....
Jeden zawodnik niezbawi całej drużyny
Jakby każdy grał w wczorajszy meczu jak C.Tevez to United by tryjumfowało
I niemóie o wczorajszym meczu
Mówie o wszystkic hz początku tego sezonu
Niedługo gramyz z LIverpool'em i jak tak bedziemy dalej grać to pzregramy z 0-3 lub 0-4
United niemogą tak grać
Fergie musi cos zmienić
Jeśli chce walczyć o obrone LM i PL i o jeszcze inne tytuły
Villareal i Celitc położom nas na ich boiskach a z Aiborgiem czy jakostak sie ten klub nazywa beziemy walczyco remis u nich na ich boisku...
Bez złudzień
jest fatalnie
3 mecze:
1z,1r,1p
Bilans:
3-3

Zainstaluj sobie firefoxa i przestań pisać niechlujnie jakby to było gg. Wygląd wypowiedzi też świadczy o danym użytkowniku
30-08-2008 10:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości