Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konsole
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #46
Re: Konsole
Wiecie już czy da się przerobić xboxa360 slim? I jeśli ktoś się zna troche na x360 to niech doradzi czy warto nabyć x360 slim 4gb?
13-05-2011 11:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #47
Re: Konsole
4 gb to gówno jakich mało. Np. w Halo Reach nie możesz grać w co-opie.
S-ka to prostu zwykły 360 w nowym pudełku więc nie powinno być problemów.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
13-05-2011 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #48
Re: Konsole
EsDe napisał(a):4 gb to gówno jakich mało. Np. w Halo Reach nie możesz grać w co-opie.
S-ka to prostu zwykły 360 w nowym pudełku więc nie powinno być problemów.

co to jest co-op? bo się nie znam na tym zbytnio.
13-05-2011 11:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #49
Re: Konsole
... grasz we dwóch przy jednej konsoli albo przez net. Nie jest zwykłe multi, raczej współparaca.

A i na twoim miejscu brałbym ps3 - God of War, Heavy Rain, lepszy pad, możliwości multimedialne + blu-ray.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
13-05-2011 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #50
Re: Konsole
Xboxa Silma, można przerobić. Czy gówno jakich mało to bym nie powiedział. Zależy w jakie chcesz grać gry... Ja bym polecił Xboxa, tańszy wcale nie gorszy, możliwość przerobienia(jeśli chcesz, to Blu-ray jest minusem)
13-05-2011 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #51
Re: Konsole
Z dobrych gier na klocka jest ok. 3-4. Gearsy, Forza, Alan i Halo, które nie podoba się każdemu Wink. Wiem co mówię mam obydwie konsole, X stoi i się kurzy, a ps3 chodzi prawie non-stop.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
13-05-2011 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Konsole
Ciężko mi się z Tobą zgodzić co do tych 4 gier. A "Halo" jest dobre, to że Ci się nie podoba to już tylko rzecz gustu.

Co do wyboru samych konsol, nie ma między nimi znacznej różnicy(sprzętowo). Gry się w sporej części pokrywają, I podczas wybierania trzeba przejrzeć katalog gier, w co faktycznie chcemy grać. Xbox jest tańszy, łatwiej go przerobić, a ostatnie modele są bezawaryjne. Więc po co przepłacać? dla znaczka Playstation i zbytecznego Blu-ray który podnosi koszty, a jest i tak formatem który dopiero sie rozwija poprzez jego wysoką cene. A co do pada, to bzdura, kwestia przyzwyczajenia i gustu, nie wygodny był balon ze starego xboxa, a "Ska", powstała po zebraniu informacji od graczy między innymi na temat "Dual Shocka", więc gra się komfortowo, a samo urządzenie jest solidnie wykonane z dobrych materiałów, i bateryjki trzymają znacznie dłużej.

Skoro Xbox Ci się kurzy, to może zastanów się nad sprzedażą? po co ma zbierać kurz.
13-05-2011 18:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #53
RE: Konsole
Jest ktoś obeznany w live gold na x360 bo mam problem, ponieważ gdy chcę zagrać w fifę15 online wyskakuje mi że mój profil gracza nie ma wystarczających uprawnień?Wie ktoś o co chodzi?
01-10-2014 13:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #54
RE: Konsole
Posiadasz konto gold (abonament na 12 miesięcy umożliwiający grę online)? Jak tak, to działa tryb online w innych grach?

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
01-10-2014 17:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #55
RE: Konsole
Nie grałem w inne gry odkąd podpiełem x360 pod neta. Słyszałem że przy pierwszej rejestracji dostaje się darmowego Golda na 1 miesiąc tak?
01-10-2014 18:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #56
RE: Konsole
Darmowy miesiąc jest, ale jak go aktywować to Ci niestety nie powiem bo nigdy xboxa nie miałem, musisz poszukać na jego forum, albo tam spytać, tak będzie najszybciej. http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/xbo...ac-154422/ na przykład wg. tego tematu w pudełku z konsolą jest kartka z kodem na pierwszy miesiąc jeżeli jest jakieś oznaczenie na opakowaniu

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
01-10-2014 18:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #57
RE: Konsole
Dzięki, mam tam już konto i czerpie z stamtąd również wiedzę na ten tematBig Grin
01-10-2014 19:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości