Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żużel
McLaren Offline
Member
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Żużel
Ahhh... ja też. Przede wszystkim kiedyś jarałem się jazda Ryana Sullivana (coś Futbolowa o tym powinna wiedzieć xD) i Lee Richardsona (mojego pierwszego idola w tym sporcie!) i serce biło mi jak szalone mogąc oglądać tych dwóch zawodników. Na żużel chodzę do Lublina, ale pierwszy raz od 5 lat, w 2007 roku byłem na tak marnej liczbie meczów, jaką jest bodajże 3. Jeszcze do tego klub upada i nie wiem jak to będzie z jazdą, ale skład pełen juniorów raczej wystartuje w II lidze. Tragedia. TŻ sięgnął dna, ale dla mnie najważniejszy jest fakt, że tradycje żużlowe w moim mieście zostały podtrzymane i będę miał okazję dopingować mój ulubiony klub.

Na koniec chciałbym się zgodzić z bardzo sympatycznym przedmówcą, żużel tylko na stadionie! 8-)
27-01-2008 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Prezydent Offline
Member
***

Liczba postów: 77
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Żużel
Żużel tylko na stadionie, zgadzam się, bo komentatorzy z Polsatu i TVP to generalnie tragedia, można zasnąc gdy relacjonują mecz. W canal+, gdzie pokazywane są zawody GP panowie też nie brylują, ale przynajmniej transmisja sama w sobie jest profesjonalna- wywiady pani Sylwii Smile Co jednak, gdy nie ma żadnej możliwości zawitania na stadion? Od tego sezonu prawa transmisyjne posiada telewizja publiczna, która mecze na żywo będzie pokazywac w trudno dostępnym TVP SPORT. Od kilku dni, już się tym nie przejmuję, bo od 1 lutego bede mial tvp sport w kablówce 8-) , pozostaje tylko problem profesjonalizmu przeprowadzanych transmisji. Po zeszłorocznych kilku transmisjach z tv public, przyznam, iż jestem deczko zmartwiony (pamiętam, że mieli pokazywać jakieś krajowe zawody, no i pokazali od 11 biegu bo wcześniej leciał jeszcze tenis :| )

Redlog - Because We Are United!

Są dwa rodzaje ludzi: ci, co myślą i ci, co się bawią.
27-01-2008 20:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
smiglojr Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Żużel
A już chciałem coś powiedzieć o komentatorach Polsatu... oglądaliście finał Apator - Unia ? zapewne wiecie też, że pierwszy mecz finałowy przez w/w telewizję transmitowany nie był z pewnych przyczyn (jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze). Ale to co zrobili Panowie Komentatorzy było bynajmniej żałosne. Czy chcieli pokazać, że to oni są lepsi ? Chcieli się zemścić na Unii L. (nie będę rzucał nazwiskami, więc powiem ogólnie) ? strange...
Co Wy o tym myślicie ?
27-01-2008 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Żużel
Pokazali "klasę" . Chcieli pokazać że wszystko co złe to UNIA ... Najlepiej było jak gadali o burdach na trybunach, przecież każdy widział że to kibice z Unibaxu sprowokowali kibiców "Byków".
28-01-2008 15:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
smiglojr Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Żużel
@Miko - taaa, 'klasa', a raczej jej brak Wink - [śmiech na sali]. Dobrze, że teraz liga będzie w TVP Sport. Oby Komentatorzy byli normalniejsi ;]
28-01-2008 15:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Żużel
Słyszałem, że mecze mają być transmitowane w np: TVP INFO w wybranych placówkach regionalnych ale nie wiem czy to prawda. @smiglojr, przydałby się jakiś ekspert od komentowania tych meczów Wink
28-01-2008 15:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: Żużel
W tym roku rządzić będzie Zielona Góra Smile A i zaczynamy od meczu z Gorzowem, czyli DERBY!!!! Atmosfera na stadionie musi być fantastyczna :]

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
28-01-2008 16:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Żużel
Ja nie kojarzę, aby w jakiejkolwiek stacji mieli dobrego komentatora od żużla. No, chyba, że Lorek, którego w lidze angielskiej czasem słyszałam.

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
28-01-2008 16:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
smiglojr Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: Żużel
@Miko - to ja proponuję siebie Tongue, nie no, żart, of course. Ale kogoś porządnego mogliby zatrudnić, bo jak będzie komentował ktoś kto się na żużlu nie zna, to będzie totalna porażka...
28-01-2008 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Prezydent Offline
Member
***

Liczba postów: 77
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Żużel
Lorek mnie wkurza z tym swoim angielskim zaciagiem i historjkami, które zaczyna opowiadac w najmniej odpowiednich momentach. Leci sobie bieg, a on:"był w latach 60' taki żużlowiec, który sie nazywał ....." Generalnie, tvp i polsat pod względem żużla cieniują (polsat chociaż dobre zdjęcia robił, na zawodach transmitowanych przez tvp nic nie widac), jedynie Krzysiek Cegielski ratuje sytuację, oby w tym sezonie komentował mecze ligowe.

Redlog - Because We Are United!

Są dwa rodzaje ludzi: ci, co myślą i ci, co się bawią.
29-01-2008 00:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #26
Re: Żużel
Mnie ciekawi duet w Włókniarzu Częstochowa czyli Jason Crump oraz Nicki Pedersen. Zobaczymy jak sobie poradzą. Zielona Góra, ktoś ją tutaj wymienił lecz czekam na argumenty, które przemawiają za tą drużyną.
31-01-2008 18:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Żużel
Argumentu ci nie podam, bo żużel oglądałem parę razy w tv i to wszystko Smile Nigdy na żywo nie widziałem. A fakt, że mam do ZG rzut beretem, oraz to, że podobno porobili parę transferów to sobie pół żartem napisałem Smile

Mam nadzieję, że przed wyjazdem zdążę zobaczyć na żywo mecz żużlowy, choć w ZG ciężko o bilety Smile

Kiedy rusza liga?

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
31-01-2008 18:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lulek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: Żużel
Witam ze Szczecina, ale żeby wiele nie musieć tłumaczyć bydgoszczanin! Polonia! Widzę, że tu osoby wypowiadające się wszystkie z miast żużlowych Wink Rzucając tylko okiem na posty potwierdzam, że oglądanie żużla w tv jest bezsensem. Ryk motorów, bliskość, zapach,czasem oberwanie kawałkami żużlu. Fantastyczne Wink
31-01-2008 20:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: Żużel
Miko napisał(a):Mnie ciekawi duet w Włókniarzu Częstochowa czyli Jason Crump oraz Nicki Pedersen.
A skąd pomysł, jakoby Crump miał jeździć we Włókniarzu?

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
01-02-2008 09:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
smiglojr Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #30
Re: Żużel
J. Crump w pod Jasną Górą ? Od kiedy Tongue ?
Mnie ciekawi, po ile u Was są bilety ? Wink
04-02-2008 23:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości