Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żużel
Angelito Offline
Legenda Haxa :)
****

Liczba postów: 404
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 5
Post: #31
Re: Żużel
Wszyscy sie zbroją a mój klub .... :roll: heh Ostrów ma Harrisa , Bydgoszcz - Jonssona ... a Rybnik ? fakt przyszli Kuciapa Świderski oraz dwójka obcokrajowców - Alden i Moller (czy jakoś tak)
jak nie spadniemy to cud :mrgreen:
Ceny biletów jak na meczu Ekstraligi :o oj źle sie dzieje ... a ja sie zastanawiam nad karnetem (pewno z kopalni bo za pół ceny Big Grin ) tylko co go nie wyrzuce po 5 meczach Smile
Pozdrawiam
aaaa i nie nabijać sie Sad bo już rok temu po mnie szło jechać teraz to sie załamie :roll: :mrgreen:
05-02-2008 01:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicram Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Żużel
Oczywiście jestem z "MIasta Aniołów", żużel kocham, piłkę nożną uwielbiam. Wiadomo kibic Apatora Toruń Wink, mam nadzieje, że DMP 2008 Wink. Na pewno sezon ciekawie się zapowiada i nie braknie wielu niewiadomych do rozwikłania. Wiele klubów się wzmocniło, Gorzów, Częstochowa i my chyba najbardziej, ale Leszno na pewno też nie odpuści. Szkoda, że nie będzie derbów z Polonią, ale myślę, że szybko się zobaczymy w elidze, za rok Wink.

PS. Zapraszam na eSpeedway.pl Wink portal żużlowy na którym piszę Big Grin
19-02-2008 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #33
Re: Żużel
U mnie już ustalili ceny biletów i znów czeka nas podwyżka. Ulgowy 19zł, coraz gorzej Sad
Ale i tak chodzić będę i tak Smile

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
19-02-2008 23:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mószka Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: Żużel
Racja, ceny u nas w Czewie podskoczyły, do tego ceny karnetów też nie są atrakcyjne, ale cóż, trzeba zrezygnować z innych przyjemności i ustalić priorytety. Ja już od pewnego czasu zbieram kasę (jako, że zarabiać na razie nie mogę, ze względu na wiek i przede wszystkim naukę), bo nie wyobrażam sobie, żebym miała odpuścić jakiś mecz na naszym stadionie. Do tego kilka wyjazdów też chcę zaliczyć.
Uwaga Leszno, za miesiąc nadciągam Tongue
05-03-2008 17:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
smiglojr Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Żużel
Mószka napisał(a):Uwaga Leszno, za miesiąc nadciągam Tongue

Hah, Leszno się nie boi ! Big Grin - a tak w ogóle, to mam nadzieję, że też mi się uda kilka meczów wyjazdowych zaliczyć Wink
08-03-2008 23:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mószka Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #36
Re: Żużel
Mecz z Lesznem na początek, to będzie ciekawa sprawa, bo oba zespoły miewały już nieraz ciężkie spięcia na torze. Zobaczymy jak będzie tym razem, oby obyło się bez ofiar. Zdecydowanie czeka nas trudny mecz.
Eh, poza tym to mnie już skręca, żeby wyskoczyć na żużel Tongue
09-03-2008 19:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Angelito Offline
Legenda Haxa :)
****

Liczba postów: 404
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 5
Post: #37
Re: Żużel
Tomasz Gollob Tomasz !! Tomasz Gollob Tomasz !! :mrgreen: "dziś mamy Mazurka oby jutro na najwyższym stopniu podium był Robert" 8-) no troszke zaszaleli panowie zza mikrofonów, ale mamy lidera i teraz kolejną edycje SGP w Polsce na Smoczyk Stadium gdzie jak wiemy niejaki "Chudy" zapewnił nam Drużynowego majstra ... no pięknie Ładne zawody do momentu kiedy oberwała się ta chmura nad torem i ostro go zmoczyła i zaczęła się jazda gęsiego + kreda :/
Szkoda Krzyśka bo ładnie rozegrał pierwszy bieg potem bywało gorzej szczególnie te pola startowe nienajlepsze - 3 które dziś jakoś "trzymało" wszystkich na starcie ...
Czarny koń - Lukas Dryml ... były Rekin to jakże mogłem mu nie kibicować 8-)
Pozdrawiam
26-04-2008 21:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Żużel
Wczoraj piękne zawody w Lesznie się odbyły. GP + świetna atmosfera = wspaniałe widowisko. Szkoda, że na podium zabrakło Polaka, ale z pewnością fani Unii Leszno (czyli ja) mieliśmy powód do radości bo Adams wygrał te zawody. Gollob kapitalnie zaczął 3 biegi, a później podobno zdefektowała mu maszyna, a druga nie chodziła jak poprzednia. Iversen pokusił się o niespodziankę, a Nicki dał popis swojego cwaniactwa. Z pewnością była bardzo obolały :lol:
Kasprzak dał plamy po raz drugi, ale tym razem przed własną publicznością... Walko o złoto trwa dalej!

No i ładnie Hampel pojechał z dziką kartą ( 4miejsce zajął), teraz wiadomo kto zasłużył na stałą dziką kartę w tym sezonie GP :? ...
11-05-2008 12:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #39
Re: Żużel
Cytat:Zespół Danii triumfował w sobotnim finale Drużynowego Pucharu Świata w wyścigach żużlowych. Na drugim miejscu sklasyfikowana została broniąca tytułu mistrza świata Polska, a trzecie zajęli Szwedzi.

Polscy żużlowcy bardzo dobrze rozpoczęli starty w turnieju. Skuteczna jazda Wiesława Jagusia, Jarosława Hampela i Tomasza Golloba spowodowała, że reprezentacja Polski prowadziła w stawce z niewielką przewagą nad Duńczykami aż do 20 wyścigu.

Gospodarze zaczęli zmniejszać straty w 18 wyścigu, kiedy to zwyciężył Kenneth Bjerre, a Grzegorz Walasek przyjechał ostatni. W tym momencie Polacy prowadzili jeszcze jednym punktem. Kolejny bieg wygrał Hampel, ale w 20. zdefektował motocykl Rune Holty i Duńczycy wyszli na prowadzenie 38:37.

W biegu 21. znakomicie wystartował Jarosław Hampel, który objął prowadzenie, ale na drugim łuku, atakowany przez Nicki Pedersena, nie opanował maszyny, wjechał w bandę i został wykluczony z powtórki.

Doskonale spisujący się w całym turnieju Wiesław Jaguś wyraźnie spóźnił się na starcie biegu 23. i w efekcie przyjechał trzeci, a Kenneth Bjerre zapewnił Danii kolejne trzy punkty.

Kierownictwo polskiej drużyny zdecydowało o wystawieniu w 24 biegu rezerwy taktycznej, tzw jokera, w osobie Tomasza Golloba. Na błotnistym, bardzo śliskim torze najbardziej doświadczony polski zawodnik nie zdołał jednak sięgnąć po zwycięstwo. Jechał na trzeciej pozycji, ale po defekcie prowadzącego Australijczyka Chrisa Holdera dojechał do mety drugi.

Wygrał Niels Iversen zapewniając Duńczykom zwycięstwo w finale i tytuł drużynowego mistrza świata. Cztery punkty Golloba dały Polakom drugie miejsce w końcowej klasyfikacji.

W ostatnim wyścigu pierwsze zwycięstwo odniósł Walasek, ale nie zmieniło to już losów klasyfikacji. wyniki turnieju finałowego drużynowego Pucharu Świata:

1. Dania - 49 pkt Nicki Pedersen - 11 (3,3,3,1,1), Bjarne Pedersen - 11 (2,3,1,2,3), Kenneth Bjerre - 9 (1,0,2,3,3), Niels Kristian Iversen - 7 (1,0,1,2,3), Hans Andersen - 11 (2,2,3,3,1)

2. Polska - 46 pkt Rune Holta - 5 (1,2,1,d,1), Wiesław Jaguś - 14 (3,3,3,2,1), Tomasz Gollob - 14 (3,2,2,3,4), Grzegorz Walasek - 4 (0,0,1,0,3), Jarosław Hampel - 11 (3,3,2,3,w)

3. Szwecja - 39 pkt Andreas Jonsson - 9 (0,1,2,1,3,2), Daniel Nermark - 0 (0,-,0,-,-), Peter Ljung - 4 (w,0,2,u,2) , Fredrik Lindgren - 16 (3,w,6,3,2,2), Jonas Davidsson - 10 (0,1,3,3,2,1)

Szkoda że nie udało się obronić tytułu Mistrza choć było blisko, naprawde bardzo szkoda



Mój Blog: Pod presją czasu
20-07-2008 10:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: Żużel
Wczorajszy finał to parodia. Ten cały Olsen robił wszystko aby jego rodacy wygrali. Blisko było, ale przecież, żeby zdobyć złoto nie można mieć zawodnika takiego, jak WALASEK. W końcówce mieliśmy sporego pecha. Upadek Hampela, zgubione punkty Holty i Golloba. Jaguś jeździł fenomenalnie ale on na takie Vojens jest idealny. W końcówce Szwedzi zaczęli ostro nadrabiać i Polacy musieli lekko się przed nimi obronić. Jednak srebro należy uznać za duży sukces. Sporo szczęścia też mieliśmy. Australia bez Crump'a się posypała. Szwedzi w pierwszych biegach jeździli fatalnie.

No i ten 'piękny' gest Bjarne Pedersena w kierunku Golloba, totalny idiotyzm.
20-07-2008 11:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #41
GP Bydgoszczy
Cytat:Wyniki:

1. półfinał

1. Tomasz Gollob (Polska)
2. Scott Nicholls (W.Brytania)
3. Hans Andersen (Dania)
4. Leigh Adams (Australia)

2. półfinał

1. Nicki Pedesen (Dania)
2. Greg Hancock (USA)
3. Wiesław Jaguś (Polska)
4. Jason Crump (Australia)

Finał

1. Greg Hancock (USA)
2. Nicki Pedersen (Dania)
3. Tomasz Gollob (Polska)
4. Scott Nicholls (W.Brytania)

Nie tak miało to wyglądać. Miał być VII tytuł Golloba w Bydgoszczy, a tu tylko 3 miejsce. Moim zdaniem powinien wziąć 3 pole startowe. Jak później widzieliśmy w finale Nicki wcisnął Golloba, rewanżując się za porażkę w w ost biegu, wszystko wykorzystał Hancock i było pozamiatane.

PS: Ktoś jeszcze interesuje się żużlem?!
13-09-2008 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
DonCarlos Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #42
Re: Żużel
Czy interesuje się żużlem? To tak samo jakby zapytać czy na słońcu jest gorąco ;]
Żużel to dla mnie sprawa pierwszoplanowa, na pierwszym meczu byłem mając 4 lata i od tej pory staram się chodzić jak najczęściej choć wiadomo że czasem po prostu nie da rady... W sumie dziś pójdę na mecz po raz ostatni w tym sezonie i po raz ostatni w pierwszej lidze... Tak... Strzeżcie się kibice Leszna, Torunia, Czewy itp. Bydgoska Polonia wraca do ekstraligi, i szybko udowodni kto jest the best w tym biznesie ;]
05-10-2008 14:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #43
Re: Żużel
Oj, Donie Wink Może najpierw powalczcie o czołowe lokaty, a nie marzycie już o medalach. Nareszcie jakiś kibic żużla się pojawił. Pozdro od leszczyńskiego byka Wink
05-10-2008 15:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #44
Re: Żużel
Co będę mówił, że Unia raczej wice-mistrza zdobędzie, ano jutro jest rewanż :> Ale nie o to chodzi. Gollob zdobywa dziś brąz!!! Fantastyczne uczucie, znowu na podium... Prawdziwy wojownik! W finale pokonuje Hancocka
18-10-2008 21:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #45
Re: Żużel
Moja drużyna Unia Tarnów w tym sezonie niestety spadła, a 2 sezony temu była mistrzem Polski, ale to nic w tym sezonie wraca do ekstraligi, a w następnym sezonie mam nadzieję na podjum;]

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
16-01-2009 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości