Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Działy i tematy - dyskusja
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
 
aconiewolno ty chyba zartujesz - typer to jedna z najwiekszych atrakcji na tym forum, wiec sadze ze zdecydowanie powinny byc typery tak jak na starym forum i lepiej dac je do jednego dzialu niz szukac po 10 Smile

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
22-04-2006 11:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Red ma rację. Typery i inne zabawy powinny byś w osobnym dziale i nie powinny być tam zliczane posty. Lepiej to od razu zrobić, niż później znowu modyfikować.
22-04-2006 16:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mATT Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Pejter napisał(a):nie powinny być tam zliczane posty.
forum nie ma takiej opcji
23-04-2006 00:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Aconiewolno napisał(a):Targowisko:
:arrow: Sprzedam
:arrow: Kupie
:arrow: Wymienie

Badziewny pomysł. To nie jest forum na jakieś targowisko, wymiany, transakcje, itp. To jest forum do rozmów i ja bym tego w ogóle nie brał pod uwagę.
23-04-2006 12:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #5
 
mATT napisał(a):
Pejter napisał(a):nie powinny być tam zliczane posty.
forum nie ma takiej opcji

No własnie, bedziemy mieli kiedys forum z taką opcją ?
23-04-2006 12:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Panzer Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Aconiewolno napisał(a):Sadze ze typer to zly pomysl. Będzie mnóstwo postów.

a ja sadze ze brak typera wywolalby rewolte tutaj. fakt ze taki topic moze wygenerowac nam pokolenie nabijaczy, dlatego mam taka propozycje/wniosek: jak mniemam typery, wszelkie wybory miss itepe beda podzielone na edycje czy tam sezony, wiec proponuje, zeby po zakonczeniu takiej edycji i przed rozpoczeciem kolejnej wywalic posty. dzieki temu nie bedzie userow ktorzy bede mieli po 1000 postow, z czego 950 jedynie w typerach. co wy na to?
23-04-2006 14:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Według mnie, trzeba poszukać jakiejś modyfikacji, która doda taką opcję, że w danym dziale nie będą zliczane posty. Już znalazłem jedną, tylko podobno jest ona wadliwa, dlatego lepiej jej nie używać. Będę szukał dalej. Takie jest najlepsze rozwiązanie.
23-04-2006 14:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mATT Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Ja nie jestem untuzjasta wszelkich rankingow, wyborow i typerow. Od tego moga byc inne strony, a nie forum. Na forum widzialbym dyskusje, wymiane opinii, komentarze. Na prawde nie musimy robic forum pod 14-latków. A jezeli nasza glowna atrakcja maja byc typery, to ja dziekuje za takie nabiajanie odwiedzalnosci :? Kwesta priorytetow. Rewolta? Czemu rewolta - a moze wyzszy poziom intelektualny forum? Co straci forum, jesli nie bedzie na nim typerow? Nikt tu nikogo na sile nie bedzie trzymal. Jak ktos ogranicza sie do wcisniecia CTRL+C , CTRL+V i postawienia 1/x/2, to sie go nie nauczy pisac dlugich postow. Przynajmniej ja tak uwazam. I jestem niemal w 100% zdecydowany, zeby ograniczyc sie do typowania tylko Premiership. Licze na dyskusje z argumentami w tej sprawie.
23-04-2006 14:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
dla mnie typer to troche rozrywki, hmmm moze i masz racje - nie trzeba ich robic az tyle, mozna zostawic np tylko Typer Premiership i Mega Typer, ew Typer LM, lub zlaczyc Mega Typera z typerem LM

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
23-04-2006 16:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mATT Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Red napisał(a):dla mnie typer to troche rozrywki, hmmm moze i masz racje - nie trzeba ich robic az tyle, mozna zostawic np tylko Typer Premiership i Mega Typer, ew Typer LM, lub zlaczyc Mega Typera z typerem LM
co to jest megatyper? Big Grin powaznie nie wiem
23-04-2006 17:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
mATT napisał(a):co to jest megatyper? Big Grin powaznie nie wiem

heh mega typer to typowanie kilku wybranych meczy z roznych lig swiata i europy Smile

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
23-04-2006 17:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
mATT, zostawienie tylko typera Premiership byłoby dużym błędem. Owszem, przy tym się nabija posty, ale jeśli byłoby wyłączone zliczanie to nic by nie stało na przeszkodzie, żeby istniały, bo to świetna zabawa dla wielu osób. I udział w typerach wcale nie sprawia, że osoby typoujące nie potrafią się wypowiedzieć, bo większość z tych, którzy typowali to czynni użytkownicy starego forum, jak Diabeł, Manchesterowiec, garfield, becks15, ja i kilku innych. Jeśli już chcesz ograniczać to dobra, przedstawie moją "okrojoną" propozycję typerów w dziale z propozycjami.
23-04-2006 17:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mATT Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Red napisał(a):heh mega typer to typowanie kilku wybranych meczy z roznych lig swiata i europy Smile

Pejter napisał(a):mATT, zostawienie tylko typera Premiership byłoby dużym błędem. Owszem, przy tym się nabija posty, ale jeśli byłoby wyłączone zliczanie to nic by nie stało na przeszkodzie, żeby istniały, bo to świetna zabawa dla wielu osób. I udział w typerach wcale nie sprawia, że osoby typoujące nie potrafią się wypowiedzieć, bo większość z tych, którzy typowali to czynni użytkownicy starego forum (...)

w porządku, dla mnie może być typowanie Premiership + ten MegaTyper (a w nim najciekawsze mecze z kilku dyscyplin). Ale kilka dzialow typowaniem, po jednym do kazdej dyscypliny, mi sie nie podoba. Jesli ktos jeszcze jest zainteresowany typerem, niech pisze swoje zdanie.
23-04-2006 17:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #14
 
mATT, nie podoba Ci się a sam na forum wchodzisz tylko z okazji rocznicy albo jak ktoś ma dostać bana wiec o co cho ? :shock: Stary to jest dla nas rozrywka, to ze ktos wchodzi na forum czasem tylko po to zeby oddac typy nie znaczy ze nabija czy cos w tym stylu. Luzuj troche bo zrobisz sztywniacką atmosfere na forum a po co to ? Jesli martwisz sie tym ze bedziemy nabijac to zrob na forum z opcją w ktorym zrobimy dział w ktorym posty nie są nabijane.
23-04-2006 17:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mATT Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Wojtek3 napisał(a):mATT, nie podoba Ci się a sam na forum wchodzisz tylko z okazji rocznicy albo jak ktoś ma dostać bana wiec o co cho ?
Za poziom forum odpowiada admin. ZAWSZE. Nie ważne, jak często wchodzi na forum i z jakiej okazji.
Wojtek3 napisał(a)::shock: Stary to jest dla nas rozrywka, to ze ktos wchodzi na forum czasem tylko po to zeby oddac typy nie znaczy ze nabija czy cos w tym stylu. Luzuj troche bo zrobisz sztywniacką atmosfere na forum a po co to ? Jesli martwisz sie tym ze bedziemy nabijac to zrob na forum z opcją w ktorym zrobimy dział w ktorym posty nie są nabijane.
pokaż mi , gdzie mówiłem o nabijaniu postów? Chyba nie zrozumiałeś moich argumentów.
23-04-2006 17:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości