Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manchester United vs Chelsea (29.04.2006)
Aconiewolno Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Manchester United vs Chelsea (29.04.2006)
No właśnie! Jak sądzicie, dla kogo wynik będzie korzystny? Smile Niestety gramy w Londynie, ale miejmy nadzieje, że to problemem nie będzie i pokonamy obecnych liderów Smile Mi zostaje tylko życzyć powodzenia Naszym graczom i zachęcić Was do dyskusji.
25-04-2006 19:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
besty Offline
Member
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Będzie bardzo cięzki mecz, to napewno, jednak, pomimo że mamy małe szanse na tytuł, to determinacja diabłów będzie na tyle wysoka, że pozwoli na korzystny rezultat. Nie możemy dać swiętować tytułu Chelsea na naszym meczu. Poza tym ostatnio Makelele deliktanie podgrzał atmosferę i trzeba utrzeć im nosa. Typuję 1-2.
25-04-2006 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
bedzie bardzo ciezko, mistrzostwa nie zdobedziemy, ale mam nadzieje, że uda nam sie pokonac Chelsea i to bedzie zapowiedzią przyszłego sezonu Smile no i przy okazji zmniejszymy stratę, zresztą The Blues przegrali ostatnio z Liverpoolem wiec mysle ze nam tez uda sie wygrac Smile

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
25-04-2006 19:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Corey Offline
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Przydało by się wygrać jeszcze ten mecz dla poprawienia humorów, i tak jak Red powiedział, będzie to dobrze wróżyło na nowy sezon. Choć mecz na pewno będzie bardzo ciężki. Jednak licze, że uda się pokonać Cecha i nie tylko raz i uzyskać dobry wynik.
25-04-2006 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Corey napisał(a):Jednak licze, że uda się pokonać Cecha i nie tylko raz i uzyskać dobry wynik.

a Cech nie ma czasami kontuzji ? tak mi sie wydaje

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
25-04-2006 19:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mich_gier963 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
No ja myślę, że to będzie bardzo trudne spotkanie. Czerwone Diabły chcą wygrać...a Chelsea w ostatnim czasie nie gra rewelacyjnie. Przegrali z Liverpool'em w Pucharze Anglii.
Chelsea Londyn musi zdobyć jeszcze 1 punkt, aby już na 100 % zdobyć mistrzostwo. Ale myślę, że Diabły nie dadzą się pokonać.
Stawiam na 2:0 dla UNITED!

Pozdrawiam!

Manchester United
25-04-2006 20:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KS Ruch Chorzów Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Rymis lub Wygrano UNITED

admin
posty tej długości będa usuwane. Radzę pisać więcej i mądrze. Chyba możesz podeprzeć swoją decyzję jakimiś przemyśleniami
25-04-2006 20:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Diabeł z Old Traford Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Panowie o czym my tu gadamy? pewnie ze to MY Manchester wygramy ten mecz :twisted:
Chelsea tytuł juz prawie ma w garsci nom ale my to łatwo sie nie poddamy i pokazemy kto jest teraz w najlepszej formie...(tylko nam poczatek nie wyszedł)
25-04-2006 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KS Ruch Chorzów Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
KS RUCH CHORZÓW napisał(a):Rymis lub Wygrano UNITED

admin
posty tej długości będa usuwane. Radzę pisać więcej i mądrze. Chyba możesz podeprzeć swoją decyzję jakimiś przemyśleniami

zedytowołech mój post czymu go niy ma :?: :roll:
25-04-2006 20:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Nie ma co ukrywać, że gramy o pietruszkę i wynik tego meczu nie będzie miał zbyt wielkiego przełożenia na układ tabeli. Dziewięć punktów straty do Chelsea, sześć przewagi na Liverpool'em, co daje niemalże pewne wicemistrzostwo. Co prawda zostały nam jeszcze trzy spotkania i teoretycznie dogonienie Chelsea jest możliwe, ale chyba już nikt się nie łudzi. Jeśli Londyńczycy stracą w tych ostatnich spotkaniach jeden, góra trzy punkty, to z pewnością ten wyczyn będzie można uznać za sukces ich rywali. Inna sprawa z naszym meczem. Tutaj mecz nie rozegra się tylko o punkty, które jak już wcześniej powiedziałem, zbyt wielkiego znaczenia nie mają, tylko o prymat i pewną psychologiczną dominację na Wyspach. Gdy bieg wypadków potoczy się pośrednio na naszą korzyść tj. wygraną z Chelsea i zdobycie przez nich mistrzostwa, to wszyscy zapamiętają wynik wielkich derby, przez co względnie dobre podłoże psychiczne na następny sezon będziemy mieli zapewnione. Odnośnie wyniku meczu - trudno powiedzieć. Z jednej strony może być to loteria, w której zadecyduje zwykły przypadek, lecz druga opcja z pewnością gwarantowałaby grad bramek i piękną grę w futbol, a nie kopaninę, która często w takich meczach na szczycie miała miejsce. Liczę, że będzie to wyjątek od tej "reguły".

COME ON UNITED!
25-04-2006 20:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marcin26 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Mecz z Chelsea nie będzie łatwym pojedynkiem ale wieże w to że nasz zespół sobie poradzi w wygra 1-0 pozdro dla kibiców
25-04-2006 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
¦ledzik Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Co do wczesniejszej wypowiedzi Reda: Cech ma kontuzje i w bramce bedzie stal Cudicini... dlatego tez licze ze latwiej nam przyjdzie zwyciestwo... chociaz bedzie bardzo trudno bo przeciez gramy na Stamford Bridge... czuje ze bedzie remis ale bardzo bym tego nie chcial... bo niby gra o przyslowiową pietruszke ale inaczej bedzie jesli zdobeda mistrzostwo nie w meczu z Manchesterem...
25-04-2006 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Corey Offline
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Wiesz co, może to, że na bramce będzie stał Cudicini to aż tak bardzo nam nie ułatwia meczu. Wiadomo, że Cech jest lepszym bramkarzem niż wymienionym wyżej Cudicinim, ale on raczej pożagna się z Chelsea i na pewno będzie się starał jakoś zaprezętować. Bo podobno interesują się nim jakies 2 kluby z środkowej części tabeli. Jednak Chelsea składzik ma i na pewno oni tez będą chcieli się jakoś w tym meczu wykazać. Wkońcu jak wygra Chelsea to Mourinho będzie miał się czym napinac po meczu.
25-04-2006 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #14
 
Zagłosowałem na Chelsea.Powiedzmy sobie szczerze.Manchester nie jest najlepszą drużyna w Premiership.Wynik ciężko będzie obstawic.Wśród garczy Chelsea najbardziej trzeba bedzie uważać na Drogbe(jeśli zagra) ,ponieważ to włąśnie on powinien strzelać bramki.Lecz w Manchester United zawsze jest Ruud van Nistelrooy i Rooney.W obronie królować powinien Vidic ,który jest ostatnio w fantastycznej formie.Wszystko byłoby odpowiednio lecz pamiętajmy-mecz jest poprostu o zwykłą pietruszkę.Manchester United troszeczke bardziej zależy bo walczy jeszcze o drugie miejsce ale właściwie to miejsce tez jest pewne.A wiec co.Postarajcie się chłopaki zagrać jak najlepiej no ale uważać na kontuzje i kartki.

Pozdrawiam.
Rooney
25-04-2006 21:19
Guest
Unregistered

 
Post: #15
 
Ja liczę na zwycięstwo. Nie możemy tak łatwo oddać korony Chelsea. Mistrzostwa już niestety nie zdobędziemy, ale zawsze można opóźnić koronację Chelsea. United do boju!
25-04-2006 21:32
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości