Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwagi na temat Forum
KS Ruch Chorzów Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
te forum jes jednak lepsze Smile mogło by być wiyncy CZERWONEGO Smile ale jes spoko

pozdRo

PS. pomyslcie nad tym działym
25-04-2006 20:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mATT Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Ciampel napisał(a):Nowe forum, nowe wyzwania, to także nowy design. Efekt? Pod względem wizulanym forum jest na swój sposób świetne - zresztą tak, jak poprzednie. Wszystko jest kwestią przyzwyczajenia, bo jeśli popiszecie tutaj tydzień i miałaby nastąpić wtedy kolejna zmiana, tym razem na stary wygląd, to mówilibyście zupełnie przeciwnie. Oczywiście design nie jest najważniejszy, mATT z pewnością za główny cel istnienia tego forum obiera sobie poziom postów o wiele wyższy niż na poprzednim. W końcu o to w tym wszystkim chodzi. Dbajmy o treści merytoryczne, a jak mATT zobaczy owoce naszych dyskusji, to nie ulega wątpliwości, że przygotuję jakąś nową niespodziankę w postaci np. nowej części designu. Coś, za coś.

Wow :shock: No proszę. To się nazywa wejście z klasą. Beirzcie przykład panie i panowie, tak powinny wyglądać wszystkie posty. Nie piszmy bzdur, które ślina na język przyniesie. Ciampel zrobiłeś na mnie duże, pozytywne wrażenie. Masz plusa :wink:
25-04-2006 20:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KS Ruch Chorzów Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
niy, niy chodzi mi o dział Zabawy... chodzi mi o dział Wszysko O United...
czyli wszysko zwiazne z MUFC np. niy wiym "Vlepki" pamiyntocie ?? no i wszysko innego

pozdRo
25-04-2006 20:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Corey Offline
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
KS RUCH CHORZÓW napisał(a):niy, niy chodzi mi o dział Zabawy... chodzi mi o dział Wszysko O United...
czyli wszysko zwiazne z MUFC np. niy wiym "Vlepki" pamiyntocie ?? no i wszysko innego

pozdRo

Te twoje wlepy to raczej do grafiki :?
25-04-2006 20:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KS Ruch Chorzów Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
ale tam by my mogli o nich pogodać w 1 tymacie opinie a tam (W Grafice) bydymy robic bajzel :?
pozdRo
25-04-2006 20:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KS Ruch Chorzów Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
moze jakis nabór do Modów Smile :twisted: :?:

admin
:x A może zamiast dodawać dwa posty pod rząd wykorzystasz opcję Edit? Z takim obeznaniem w forach na moda nie masz co liczyć.
25-04-2006 20:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Corey Offline
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Jak bedziesz pisał 2 posty po sobie + taki tekst to na pewno nim zostaniesz Big Grin
P.S. Sorry za OT
25-04-2006 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #23
 
Dla mnie szata graficzna nie ma totalnie znaczenia... Dla mnie forum to miejsce do wypowiedzenia swojego zdania na różne tematy, oraz do dyskusji z fanami UNITED.
Juz na samym poczatku rzucił mi sie w oczyc brak "LUŹNEGO DZIAŁU" dotyczącego UNITED...

Osobiście byłem za starym forum i jestem zdziwiony ze ludzie głosowali za zrezygnowaniem z "historii pierwszego forum o MUFC" :?
25-04-2006 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
¦ledzik Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Do mich_gier963: juz drugi czy trzeci raz widze twoj post do mATT'a: usun moj post itd... Admin z pewnoscia ma ciekawsze zajecie niz usuwanie twoich postow tylko dlatego ze ty nie pomyslales jak je pisales... wiec chlopie zastanawiaj sie co piszesz... <- to taka drobna uwaga...

A jesli chodzi o samo forum to bardziej mi sie podoba to nowsze... mzoe dlatego ze jestem przy jego poczatkach:]
25-04-2006 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #25
 
jeśli chodzi o forum.Ciekawaoprawa garficzna,myślę że forum lepsze od poprzedniego.Pisać na nim będe choc nie obiecuję że dużo.A tak apopros.Dodacie Shout Boxa ?Jest to bardzo ciekawe,ponieważ zamiast nabic sobie posta i napisać o sprawie błachej mozna wypowiedzieć sie w SB.Oczywiście za przeklinanie tam czy reklamę ban na IP.


Pozdrawiam.
Rooney
25-04-2006 21:55
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Co do bananków to wszystko jest jasne, ponieważ wydaje mi się, iż regulamin jest identyczny jak na starym forum, czyli wszystko w jak największym porządku. Oprawa graficzna na pierwszy rzut oka wydaje się mało skomplikowana i prosta. Ale jak tutaj jestem dobrych minut kilka Smile to widać, jaka przejrzystość z niej tryska. Tak samo jak na starym forum widac, że forum ma ręce i nogi, a jego każdy cal tworzony był po dłuższym namyśle. Trochę szkoda, że wszystkie rozmowy i dyskusje będę musiał zacząć się od nowa. Trudno. Mam nadzieję, że nie będzie bałaganu od początku, o co moderatorzy zadbają.

PS. Mam taką małą uwagę: nie spamujcie tego wątku. Wystarczy, że swoje zdanie wyrazicie w 1 poście. Wink
25-04-2006 22:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Wojtek3 napisał(a):Mam nadzieje ze starzy użytkownicy juz tu wbili

Obecny :lol:

A więc gdy pierwszy raz zobaczyłem wygląd forum nic mnie nie odrzuciło. Jak narazie wszystko mi się podoba, to po prostu jest kwestia przyzwyczajenia. Szczerze mówiąc chciałbym wrócić do starego forum, ale wierze, że i tutaj zaistnie tak miła, fajna i przyjazna atmosfera jak wtedy 8)

Witam spowrotem :!:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
25-04-2006 22:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roberto Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
mi tam sie desing podoba Smile jest lajtowy, nie ma jakiejs ostrej czerwieni, takze ten czerwony z szarymi i bialym wstawkami sie ladnie komponuje.
mogloby byc wiecej emotek 8)
25-04-2006 22:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
manutd85 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Jak dla mnie bomba, że forum w ogole istnieje. Szata graficzna nie robi mi żadnej różnicy. Liczy się to, że kibice United i nie tylko mogą wymieniać tu poglądy i opinie na różne tematy. Pozdrawiam Wszystkich odwiedzających forum!!!
25-04-2006 22:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #30
 
Witam Panowie 8) (Pań jeszcze niema)
Co do forum mi mi jakos zawsze było obojętne jaki ma wygląd itd - dla mnie liczy się jego charakter! Dokładnie? Ludzie i poziom! Musi byc klimat jednym słowem - Pozdro Red Army
25-04-2006 23:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości