Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwagi na temat Forum
danp Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Nareszcie chcialoby sie powiedziec, super ze forum sie pojawilo po malej przerwie, w tym miejscu wszystkim ktorzy sie do tego przyczynili mowie DZIEKUJE.
25-04-2006 23:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #32
 
Witam wszystkich ponownie, z tej strony kłania sie Wróg. :wink: Nareszcie doczekaliśmy się, długo oczekiwanego przez nas wszystkich forum. Wybraliśmy wspólnie, że swoje poglądy o Devils, będziemy wymieniać na całkiem nowym forum. Smile

Jeśli chodzi o wygląd, to nie będe ukrywał, że poprzednie forum, było ładniejsze. Oczywiście nie twierdze, że obecne jest brzydkie, lecz jednak już sie ładniejsze widziało. :wink: Ale i tak wielki szacuneczek dla mATTa i spółki za przygotowanie forum. 8) W końcu to nie wygląd jest najważniejszy, (na początku owszem, bo to przeważnie decyduje, czy użytkownik chce sie zarejestrować czy też nie) a atmosfera na forum; treść postów i ich poziom.

Jeśli chodzi o jakieś uwagi co do forum, to jak narazie przyczepił bym się do jednej rzeczy. A mianowicie, do ilości znaków w podpisie. 100, jest to moim zdaniem za mała liczba. Mam nadzieje, że chociaż rozważycie tą moją malutką uwage. :wink:

Pierwszy post na forum --> Bezcenny.

Pozdro

Blog
26-04-2006 00:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KS Ruch Chorzów Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
jesce Nom trza wiyncy userów... ale widza ze to bydzie yno kwestia czasu Smile
26-04-2006 06:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mich_gier963 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
To przecież jest pewne, że na tym Forum będzie więcej użytkowników. Tylko, że wczoraj jak zostało 'rozpoczęte' to był wieczór, ktoś oglądał TV czy coś takiego. Kiedys był ogrom userów, teraz też tak będzieWink

Manchester United
26-04-2006 13:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
WRESZCIE !! Powróciło moje ukochane forum manutd.pl Big Grin Ponad 3 miesiące posuchy i wreszcie jest ! Ale się kurde cieszę 8) Wielkie brawa dla redakcji ,że wreszcie udało się wam tego dokonać !! Jak ja się za wami stęskniłem... Tongue pozdro !!

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
26-04-2006 18:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
adriano_mchw Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Jesli temat " komnata ojca dyrektora" jest tylko dla adminow i modów to czy nei da sie zrobić tak żeby był on tylko widoczny dla nich :?:
26-04-2006 19:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mich_gier963 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
mATT - czy zrobiłbyś Shout Boxa na tym forum??? Fajnie by byłoBig Grin Porozmawiać z innymi:>

Manchester United
26-04-2006 21:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
mich_gier963 napisał(a):mATT - czy zrobiłbyś Shout Boxa na tym forum??? Fajnie by byłoBig Grin Porozmawiać z innymi:>

Być może to tylko kwestia czasu, jednak tak, jak już mówiłem - aby mATT zrobił coś dla nas, my musimy najpierw uczynić coś w drugim kierunku. Wszyscy dokładnie wiedzą o co chodzi, więc nie będę się rozpisywał znowu na ten sam temat. Odnośnie działu niezliczającego postów - także zostały podjęte działania w poszukiwaniu takiego skryptu i znając zawziętość tutejszych użytkowników, lada dzień taki dział zostanie utworzony.

"Komnata ojca dyrektora" jest rzeczywiście dostępna tylko dla MODów i Redaktorów, ale czy jego obecność aż tak bardzo przeszkadza tym "normalnym" użytkownikom? Myślę, że nie. Nie róbmy z każdej błahostki problemu.

capo di tutti capi

MUSC PL
26-04-2006 21:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
mich_gier963 napisał(a):mATT - czy zrobiłbyś Shout Boxa na tym forum???

Właśnie miałem o tym napisać, bardzo fajna sprawa z tym SB, wiem, bo jestem na innym forum gdzie to właśnie funkcjonuje, zresztą teraz prawie to jest na każdym forum, więc my nie możemy być gorsi Tongue

Również porzyteczną rzeczą jest cytowanie selektywne. Jest to opcja umożliwiające zaznaczenie kawałka posta jakiegoś usera i jeśli chcemy te słowa zacytować, to zaznaczamy tekst i klikamy na taką ikonkę, podobnie jak mamy obecnie cytowanie, tylko, że te cytowanie, które używamy pozwala zacytować cały tekst, a tak trzeba kopiować, pisać [quote=user] itd.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-04-2006 22:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
mich_gier963 napisał(a):mATT - czy zrobiłbyś Shout Boxa na tym forum??? Fajnie by byłoVery Happy Porozmawiać z innymi:>

Kuba_^^ napisał(a):Właśnie miałem o tym napisać, bardzo fajna sprawa z tym SB, wiem, bo jestem na innym forum gdzie to właśnie funkcjonuje, zresztą teraz prawie to jest na każdym forum, więc my nie możemy być gorsi

Według mnie, ShoutBox jest rzeczą zupełnie niepotrzebną. Po co robić z forum chat? Takie rozmowy można prowadzić na GG lub innym komunikatorze albo na chacie (w końcu od czego on jest?). Po prostu taki "bajer" nic nie wnosi na forum.
27-04-2006 14:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Pejter napisał(a):Według mnie, ShoutBox jest rzeczą zupełnie niepotrzebną. Po co robić z forum chat? Takie rozmowy można prowadzić na GG lub innym komunikatorze albo na chacie (w końcu od czego on jest?). Po prostu taki "bajer" nic nie wnosi na forum.


W sumie masz rację, ja po prostu wyraziłem tylko swoją opinię na temat ShoutBoxa, nie mówię, że musi być on koniecznie, nie jestem tutaj żadnych adminem czy też modem, więc decydować nie mogę 8)

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
27-04-2006 14:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #42
 
Cytat:Według mnie, ShoutBox jest rzeczą zupełnie niepotrzebną

Cytat:Po prostu taki "bajer" nic nie wnosi na forum.

To prawda,ludzie pisali by sporo na ShoutBoxie przez co traciło by forum,mała (ilosc postów)

Ja natomiast proponowalbym na forum pojawila sie opcja ignorowania tematów - jesli niechce by jakis istnial,jakis mi przeszkadza - zapisuje go do listy ignorowanych - na innych forach to sie cieszy wielka popularnoscia! tu tez by sie zdało!
27-04-2006 16:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Aconiewolno napisał(a):Ee... jakich programów bo nie łapie?

Pewnie chodziło mu o tematy. Według mnie taka opcja być może byłaby przydatna. Zobaczę, co się da zrobić w tej sprawie.
27-04-2006 19:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
Ej, a czemu niektóre tamaty sa zamknięte? Jak choćby fotozabawa? Może mi to ktoś wyjaśnić? Jakich wymogów nie spełniała?
28-04-2006 11:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Stojkovic napisał(a):Ej, a czemu niektóre tamaty sa zamknięte? Jak choćby fotozabawa? Może mi to ktoś wyjaśnić? Jakich wymogów nie spełniała?

Choć nie jestem modem, ani adminem zdaje mi się, że ten temat będzie zablokowany do chwili, gdy nie będzie na tym forum działu, gdzie posty nie będą naliczane...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
28-04-2006 11:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości