Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwagi na temat Forum
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
No to przydałoby się jednak powiadomić użytkowników no nie?
28-04-2006 14:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
Chyba nikt nie będzie oponował, jeśli powiem, że ten temat to zwykłe nabijanie, dlatego spokojnie poczekamy do uaktualnienia skryptu z działem niezliczającym postów (nie mam co do tego pewności, ale istnieje szerokie prawdopodobieństwo). Jeszcze odnośnie innego działu - "Skład";

Dozwolone jest zakładanie tematu o każdym zawodniku (oczywiście z pierwszej drużyny, rezerwy pomijamy, do dyskusji o drugim składzie jest inny wątek), lecz nie umieszczamy na początku postu otwierającego żadnych metryczek, które w szerszej okazałości można znaleźć w internecie, nawet na NASZEJ STRONIE.

capo di tutti capi

MUSC PL
28-04-2006 15:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
No ale to się pisze chyba jakąś notkę? Tak trudno napisać "Temat zamknięty z powodu..."
I uzasadnić, a nie zebym się denerwował (aż mi ciśnienie skoczyło Tongue )
28-04-2006 22:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
A ja mam takie pytanie do osob odpowiadajacych za forum, a mianowicie : czy mozna tutaj zrobic ShoutBoxa? Umozliwiloby to np. szybkie porozumienie sie z innym uzytkownikiem, albo zamiast nabijania pogadac sobie wlasnie tam.
29-04-2006 07:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Farmer16 Offline
Member
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
nervix napisał(a):A ja mam takie pytanie do osob odpowiadajacych za forum, a mianowicie : czy mozna tutaj zrobic ShoutBoxa? Umozliwiloby to np. szybkie porozumienie sie z innym uzytkownikiem, albo zamiast nabijania pogadac sobie wlasnie tam.
A teraz właśnie Shoutboxy są mniej popularne. Zamiast ludzie wypowiadać się na forum, to piszą o wynikach, transferach w Shoutboxie. Na jednym forum to nic nie pisali na forum tylko w SB. :roll: . Ja tam nigdy tego zwolennkiem nie byłem. Równie dobrze mozna poagdać sobie na gadu czy coś takiego. :wink: .

P.S Będzie dział Manchester United.UTD Plus czy coś takiego?
29-04-2006 08:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
Farmer16 napisał(a):A teraz właśnie Shoutboxy są mniej popularne. Zamiast ludzie wypowiadać się na forum, to piszą o wynikach, transferach w Shoutboxie. Na jednym forum to nic nie pisali na forum tylko w SB. :roll: .

P.S Będzie dział Manchester United.UTD Plus czy coś takiego?

Mi chodzi o to, zeby szybko cos napisac do kogos lub nawet pogadac, zamiast nabijac (rozmowa w grafice Mich_giera z Coreyem (?)) mi sie wydaje, ze jest to dobre wyjscie wejdz na <!-- w -->http://www.ligamistrzow.com<!-- w --> i na forum jest SB, mnie wydaje sie, ze byloby to dobre wyjscie, ale oczywiscie decyzja nalezy do admina Wink

Byl kiedys dzial manutd Plus i chyba powinien powrocic
29-04-2006 08:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Farmer16 Offline
Member
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Cytat:Mi chodzi o to, zeby szybko cos napisac do kogos lub nawet pogadac, zamiast nabijac
No tak tylko, czasem to może przekładać się na mniejszą popularnść forum. Ludzie powoli będa dyskutowali w shoutboxie o wynikach itp. zamiast to robić na forum. Wiele forum zrezygnowało juz z shoutboxa Tongue . Wątpie, aby większość chciała Shoutboxa, pewnie chcą zwykłe takie forum jak było kiedyś :wink: . No tak dla mich_giera Shoutbox byłby idealny, tam móglby wrzucać swoje stronki zamiast, je umieszczać w każdym innym poście :roll:
29-04-2006 08:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
Ja tak jak pisałem w temacie o moderatorach "tęsknie" za poprzednim forum, a mianowiecie świetnym wyglądem który istnial tam tyle lat i miał swój specyficzny klimat, druga sprawa to brak tylu swoiskach twarzy Tongue bo jak widać nie wszyscy powrócili ( zresztą ja sam sie wachałem )

Zobaczymy jak to będzie, póki co będe sie przyglądał i w miare mozliwości wypowiadał.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
29-04-2006 09:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
Stojkovic napisał(a):(aż mi ciśnienie skoczyło Tongue )

Dobra Stojko, czasem takie wzrosty ciśnienia są bardzo wskazane, z pewnością żadnych stanowczych konsekwencji Twój wzrost ze 130/80 na 131/79 nie miał. Następnym razem napiszemy jakąś notkę, co byś się nie denerwował, bo jeszcze nam wypadnie jeden redaktor i kurde spadnie oglądalność stronki Wink

Sterowiec no na razie nie wszyscy powrócili, ale myślę, że 75% żywych użytkowników z tamtego forum tutaj zagości. Co z tego, że mieliśmy zarejsetrowanych ponad 2,3 tysiąca userów, jak tylko niewielka grupka uczestniczyła czynnie w życiu forum. Lepiej, żeby było mniej użytkowników, ale za to aktywnych! Pare dni i się przyzwyczaisz, każdy miał jak dotąd problem z przestawieniem się na nowość. Różnica design'u nie gra wielkiej roli, piszesz dla siebie i dla innych, wygląd to sprawa drugorzędna.

capo di tutti capi

MUSC PL
29-04-2006 10:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
Ciampel napisał(a):Sterowiec no na razie nie wszyscy powrócili, ale myślę, że 75% żywych użytkowników z tamtego forum tutaj zagości. Co z tego, że mieliśmy zarejsetrowanych ponad 2,3 tysiąca userów, jak tylko niewielka grupka uczestniczyła czynnie w życiu forum. Lepiej, żeby było mniej użytkowników, ale za to aktywnych! Pare dni i się przyzwyczaisz, każdy miał jak dotąd problem z przestawieniem się na nowość. Różnica design'u nie gra wielkiej roli, piszesz dla siebie i dla innych, wygląd to sprawa drugorzędna.

No ja mam wielką nadzieje, że powróci tutaj chociaż 75% byłych userów bo do nich mam ogromy semtyment na szczęscie utrzymuje z większą cześcią z nich kontakt poprzez GG i PW. Smile

Co do wyglądu, to dla mnie nie jest to aż takie wazne, pisałem tutaj prawie 3 lata i na innych forach więc mnie to tam wali. Tongue Ale wiekszość zwraca na to wielką uwage, a to przyciąga nowych użytkowników.

Pozdrawiam

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
29-04-2006 11:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Manchesterowiec napisał(a):Co do wyglądu, to dla mnie nie jest to aż takie wazne, pisałem tutaj prawie 3 lata i na innych forach więc mnie to tam wali. Tongue Ale wiekszość zwraca na to wielką uwage, a to przyciąga nowych użytkowników.

Z biegiem czasu na pewno będziemy wprowadzali jakieś udoskonalenia w wyglądzie, co sprawi, że ta szata graficzna stanie się lepsza. Postanowiliśmy otworzyć już forum, żebyście nie musieli dłużej czekać, mimo że jest jeszcze kilka niedopracowanych elementów.

Ciampel -> to nie temat pierwsza pomoc i usunąłem kilka postów. W jednym z działów jest wszystko opisane (czyt. na samej górze).
29-04-2006 14:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
Może to jest głupie pytanie, ale czy tutaj są jakieś rangi :?: Chodzi mi o to, że po jakiejś ilości postów pod nickiem zmieni się napis, tak jak było to na poprzednim forum np. "zawodowiec", "sir" itd. Nie chcę nabijać, żeby mieć jakąś range, ciekawość mnie tylko zrzera Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
03-05-2006 15:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mATT Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
Kuba_^^ napisał(a):Może to jest głupie pytanie, ale czy tutaj są jakieś rangi :?:

Oczywiście, że są :wink: Wystaczr spojrzeć na ilość czerwonych kwadratów u redaktora, a zwykłego użytknownika. Powiem tak: ilość postów do awansu jest baardzo duża, jutro wkleje dokładne dane
03-05-2006 22:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Mam takie pytanie : Czy jest sens pisania na manutd.pl/forum ?? Mnie sie wydaje, ze jednak nie. Napisano tam 8 postow, a ostatni z nich zostal dodany 2 maja, chyba lepiej jest zrobic wszystko na jednej stronie, ja bylem za starym forum, ale coz...
13-05-2006 08:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
nervix napisał(a):Mam takie pytanie : Czy jest sens pisania na manutd.pl/forum ?? Mnie sie wydaje, ze jednak nie. Napisano tam 8 postow, a ostatni z nich zostal dodany 2 maja, chyba lepiej jest zrobic wszystko na jednej stronie, ja bylem za starym forum, ale coz...

Nervix, przecież wszystko jest na jednej stronie, bo grafikę itp. przenieśliśmy tutaj, a tamto forum po prostu sobie "stoi" i raczej nikt tam nie wchodzi, gdyż mamy wszystko na miejscu. Także sensu pisania tam nie ma żadnego z wyżej wymienionych przyczyn. Poza tym, jesteśmy już tu dobre dwa tygodnie i chyba kwestia "nieprzyzwyczajenia powinna" już dawno zostać przełamana. Nie patrzmy w przeszłość, coś się skończyło i tworzymy nową historię, dlatego nie ma co rozpaczać, tylko należy pisać, pisać i pisać.

capo di tutti capi

MUSC PL
13-05-2006 08:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości