Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwagi na temat Forum
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #61
 
Od niedawna jestem i piszę na forum. Dość fajna atmosferka, ład i porządek, wysoki poziom większości wiadomości :wink: Szkoda tylko, że tak mało osób tu pisze i pojawia się tak mało postów. Pozdrawiam :wink:
23-05-2006 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #62
 
Ja mam takie pytanie moze i szalone, ale np. dla mnie bardzo wazne : Czy nie mozna przywrocic forum manutd.pl/forum ?? bylo tam wiele fajnych rozmow, linkow i wogole moznabyloby powspominac stare, dobre czasy, nie pisalibysmy tam postow, bo nie ma to zupelnie sensu, ale byloby ono aby popatrzec jak to bylo wczesniej.
26-05-2006 07:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #63
 
Również jestem za ty, aby przywrócić stare forum na zasadzie Archiwum, ale nie wiem, czy będziemy w stanie to zrobić.
26-05-2006 17:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #64
 
Pejter napisał(a):Również jestem za ty, aby przywrócić stare forum na zasadzie Archiwum, ale nie wiem, czy będziemy w stanie to zrobić.
Swego czasu "ktos" obiecywał że bedzie dostep do starego forum...
Brakuje mi bardzo tematu o wyjazdach fanów na mecze UNITED :? Czy jest mozliwość skopiowania tego tematu na nowe forum?
27-05-2006 18:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #65
 
EricRyan napisał(a):Brakuje mi bardzo tematu o wyjazdach fanów na mecze UNITED :?

Więc co stoi na przeszkodzie, żebyś go założył?

EricRyan napisał(a):Czy jest mozliwość skopiowania tego tematu na nowe forum?

Jeśli chodzi ci o przywrócenie tamtych postow na to forum to chyba będzie cięzko to zrobić.
27-05-2006 20:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #66
 
Pejter napisał(a):
EricRyan napisał(a):Brakuje mi bardzo tematu o wyjazdach fanów na mecze UNITED :?
Więc co stoi na przeszkodzie, żebyś go założył?
Temat o wyjazdach na mecze istnial na starym forum prawie od jego poczatku istnienia i kiedy wiekszosc zdecydowała o tym żeby zamknąć historie starego forum, to temat wyjazdów również został zamkniety. Najwyraźniej niktórym osobom nie zależało na dyskusjach dotyczacych wyjazdow na mecze.
Na żadnym innym forum o MUFC nie zebrala sie tak aktywna grupa osob jeżdżaca na mecze i to też bylo wizytówka forum. Skoro osobom "prowadzące" forum nie zależy na tym temacie, to dlaczego ja mam go niby reaktywować, skoro cały dotychczasowy Nasz trud został zniweczony.
Osoby które sie poznały na meczach maja z soba stały kontakt bez względu na to czy bedize temat o wyjadach czy nie...
28-05-2006 18:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #67
 
Nie dałoby rady wprowadzenie innego stylu forum? Ten jest niezbyt fajny.
Poza tym przydałoby się cytowanie selektywne.
01-06-2006 13:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #68
 
Futbolowa napisał(a):Nie dałoby rady wprowadzenie innego stylu forum? Ten jest niezbyt fajny.
Poza tym przydałoby się cytowanie selektywne.

Zgadzam sie ze wszystkim. Ten styl jest zamało w stylu ManUtd...bardziej w kolroach Diabłów by sie przydał.

amor patriae nostra lex
01-06-2006 15:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #69
 
Według mnie, styl nie jest aż taki zły. Po kilku drobnych modyfikacjach na pewno przyapdnie do gustu większości użytkowników (mam nadzieję, że już teraz przyapdł). Jednak nie styl, a poziom forum jest najważniejszy, choć nie ukrywam, że wygląd również odgrywa dość dużą rolę.
01-06-2006 15:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #70
 
Pejter napisał(a):Według mnie, styl nie jest aż taki zły. Po kilku drobnych modyfikacjach na pewno przyapdnie do gustu większości użytkowników (mam nadzieję, że już teraz przyapdł). Jednak nie styl, a poziom forum jest najważniejszy, choć nie ukrywam, że wygląd również odgrywa dość dużą rolę.
Oczywiście, że poziom się liczy, ale przyjemniej się pisze na forum, które ma ładną, miłą dla oka grafikę Wink I tu naprawdę mogę śmiało odnieść się do starego wyglądu, który był o 100% lepszy.

Modyfikacje się przydadzą, bo szarość jest okropna Tongue
01-06-2006 16:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #71
 
Futbolowa napisał(a):
Pejter napisał(a):Według mnie, styl nie jest aż taki zły. Po kilku drobnych modyfikacjach na pewno przyapdnie do gustu większości użytkowników (mam nadzieję, że już teraz przyapdł). Jednak nie styl, a poziom forum jest najważniejszy, choć nie ukrywam, że wygląd również odgrywa dość dużą rolę.
Oczywiście, że poziom się liczy, ale przyjemniej się pisze na forum, które ma ładną, miłą dla oka grafikę Wink I tu naprawdę mogę śmiało odnieść się do starego wyglądu, który był o 100% lepszy.

Modyfikacje się przydadzą, bo szarość jest okropna Tongue

Racja, stare forum było bardziej Manchesterowe Smile Czerwony color to jest to :twisted:

amor patriae nostra lex
01-06-2006 18:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #72
 
nie jestem pewien czy poowinienem pisac tu ale ok ...
ej ludzie wiecie zemu jak chce dac avatara to pisz ze adres emblematu jest nieprawidlowy rozmiary sie zgadzaja ... :?

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
08-06-2006 06:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #73
 
..a skad bierzesz?? z http://www.avatarsland.com ? Bo mi jakos stamtąd nie dzialaja, byc moze tez trafiles na jakis felerną strone.

amor patriae nostra lex
08-06-2006 13:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #74
 
w googlach ... w galeri ...

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
09-06-2006 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #75
 
KanT - no to moze gdzies tam cos sie znajduje z tego serva co Ci mowilem, sprawdź..

amor patriae nostra lex
09-06-2006 13:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości