Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben Foster
Giggsy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Ben Foster
[Obrazek: Ben-Foster-Manchester-United_2356985.jpg]

12. BEN FOSTER

Data urodzenia: 03 Kwiecień 1983
Miejsce urodzenia: Leamington Spa, Anglia
Narodowość: Anglik
Pozycja: Bramkarz
Wzrost: 188 cm

Poprzedni klub: Stoke City
Debiut w MU: 15 Marzec 2008 v Derby (A)
25-01-2008 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carter_14 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Ben Foster
Myślę że Ben już niedługo wróci do normalnej kadry meczowej. Póki co wrócił do treningów z pełnym obciążeniem i jak sam mówi musi sobie przypomnieć kilka rzeczy, żeby wychodziły już automatycznie. SAF będzie miał 2 świetnych bramkarzy do wyboru
23-02-2008 10:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
reddevil5 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Ben Foster
Po powrocie Benego, Tomek będzie 3 bramkarzem... oczywiście tylko dlatego, że jest Anglikiem i z tego ze wględu będzie faworyzowany...
24-02-2008 15:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #4
Re: Ben Foster
Mi się wydaje, że SAF jest ostatnią osobą która przejmowała by się reprezentacją Anglii i jej problemami a już o poddawaniu się jakimś naciskom to chyba nikt nie myśli na poważnie?

Według mnie w składzie meczowym będzie ten bramkarz, który według SAF'a będzie miał większy potencjał...

Co do Fostera to nie widziałem go w grze więc za dużo napisać nie mogę ale jeśli prezentuje porównywalną formę do Tomka to z całym szacunkiem do tych obu piłkarzy ale myślę, że SAF powinien rozglądnąć się za jakąś alternatywą. Szczególnie, że VDS prawdopodobnie zakończy karierę po następnym sezonie a myślę, że ani Kuszczak ani Foster pomimo bycia na pewno całkiem niezłymi bramkarzami, nie prezentują takiej formy żeby stanąć na bramce jednego z najlepszych klubów na świecie. Owszem może za kilka lat, chociaż mimo wszystko nie chce mi się w to wierzyć. Ale już na pewno nie uwierzę, że za rok z okładem któryś z tych bramkarzy będzie prezentował chociaż taki poziom jak Edwin. Poziom, który imo i tak jest trochę za niski jak na klub o takich ambicjach. Mi się marzy jakiś godny następca Schmeichela (oczywiście Petera zastąpić całkowicie się nie da bo jest najlepszym bramkarzem wszechczasów ale chociaż tak połowicznie można spróbować) ale to raczej tylko marzenia Big Grin

Pozdrawiam,

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
24-02-2008 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #5
Re: Ben Foster
reddevil5 napisał(a):oczywiście tylko dlatego, że jest Anglikiem i z tego ze wględu będzie faworyzowany...
:arrow: Nie wiedziałeś o tym, że Ferguson wszem i wobec głosi, że nienawidzi Angików.
A krytyką opinii publicznej się tym bardziej nie przejmie, bo...
:arrow: Nie wiedziałeś o tym, że Ferguson nienawidzi dziennikarzy. Nawet słynna anegdotka, gdy dziennikarz zapytał się go na konferencji prasowej co mógłby dla sir Alexa zrobić, żeby ten kontakt był lepszy z żurnalistami. Na to Fergie- "spróbuj umrzeć".


Fan United od 1992 roku
24-02-2008 23:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #6
Re: Ben Foster
Cytat:Angielski dziennik "The People" donosi, że sir Alex Ferguson po raz kolejny spróbuje ściągnąć na Old Trafford napastnika Tottenhamu Hotspur, Dymitara Berbatowa. W skład oferty, która łącznie ma wynieść 30 milionów funtów władze Manchesteru United mają zaoferować dodatkowo Bena Fostera.

Bułgar od dłuższego czasu znajduje się na liście życzeń Fergusona. Przed przeprowadzką do Londynu w 2006 roku Berbatow mógł zostać zawodnikiem "Czerwonych Diabłów", ale ostatecznie wybrał ofertę "Kogutów". Teraz sytuacja ma się zmienić. Na konto londyńskiego klubu powędruje 20 milionów funtów oraz dodatkowo na White Hart Lane przeniesie się Foster.

Jeszcze w styczniowym okienku transferowym z "Kogutami" miał pożegnać się Paul Robinson, a drugi golkiper Tottenhamu Radek Cerny rozważa zakończenie kariery. Foster w ubiegłym sezonie był wypożyczony do drużyny Watfordu, gdzie spisywał się bardzo dobrze. Jednak w czerwcu 2007 roku Anglik doznał poważnej kontuzji kolana, która wykluczyła go z gry na kilka miesięcy.

Hmmm, Fergie odda Benka :>? Co o tym myślicie :>?

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
26-02-2008 13:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Ben Foster
Bajki, 30 mln za Dymitara i jeszcze piłkarza oddać, bajki Smile

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
26-02-2008 13:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Ben Foster
Carter_14 napisał(a):SAF będzie miał 2 świetnych bramkarzy do wyboru
O tak, VDS i Foster Smile Ja bym miał dylemat.
reddevil5 napisał(a):oczywiście tylko dlatego, że jest Anglikiem i z tego ze wględu będzie faworyzowany...
Bzdura. Tylko dlatego, że Foster jest lepszy tudzież będzie lepszy.
radzio napisał(a):Fergie odda Benka :>?
Plota. Smile

Nie piszę tego dlatego, że nie lubię Kuszczaka, albo uwielbiam Fostera. Po prostu wiem, że Tomek lepszy nie będzie, a teraz już nie pokazuje wielkiego talentu. I mam nadzieję, że Foster będzie lepszym bramkarzem od Tomka i za dwa lata godnie będzie bronił bramki United.
29-02-2008 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: Ben Foster
Ben Foster jest "Wielką nadzieją Anglików" co sprawia wrażenie, że teraz gdy wyleczył już kolano, dziennikarze po prostu mogą zacząć żądać aby Foster zaczął grać w coraz większej liczbie meczów Wink
Kuszczak czy Foster ? Z pewnością jeden z tej dwójki może zostać wypożyczony.
29-02-2008 23:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Ben Foster
mufc.pl napisał(a):Ben Foster nie rozegrał jeszcze żadnego oficjalnego meczu w barwach Manchesteru United, a już jest uważany za sir Alexa Fergusona za najlepszego młodego bramkarza w Anglii. To nie najlepsza przesłanka dla Tomasza Kuszczaka, który z Fosterem będzie w przyszłym sezonie rywalizował bezpośrednio o miejsce w składzie.

Anglik przez ostatnie dziesięć miesięcy leczył poważną kontuzję. Niedawno powrócił do gry w meczu rezerw "Czerwonych Diabłów" i niewykluczone, że już w najbliższy weekend zadebiutuje w pierwszym zespole. Wciąż nieznany jest bowiem stan zdrowia Edwina van der Sara, a za czerwoną kartkę otrzymaną w spotkaniu z Portsmouth zawieszony jest Kuszczak.

"Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że Ben to obecnie najlepszy angielski bramkarz" - mówił Ferguson. - "Jeżeli nie złapałby kontuzji i byłby do mojej dyspozycji od początku rozgrywek, miałbym dodatkowy dylemat przy wyborze składu."

To być może początek końca Kuszczaka na OT. Jeśli wykorzysta swoją szansę to sporo zyska w oczach Sir Alexa Fergusona. Z pewnością Kuszczak stoi znów przed trudnym wyzwaniem, gdyż o zwycięstwo w rywalizacji z Benem będzie bardzo ciężko.
12-03-2008 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Ben Foster
No z tym, że najlepszy to się mogę w sumie zgodzić. Robinson, James Tongue Foster brzmi chyba lepiej Wink.

Miko napisał(a):To być może początek końca Kuszczaka na OT.
O Kuszczaku nie powiedział tu Ferguson ani słowa. Za to rzekł, że miałby dylemat, a więc od razu nie skreślił Tomka. Po prostu będzie zacięta walka na treningach i tyle.

Chyba, że przyjdzie ten nowy bramkarz i rozmaże nadzieje rezerwowych golkiperów na pierwszy skład :lol: (jak nic plota).

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
12-03-2008 20:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Ben Foster
Miko napisał(a):To być może początek końca Kuszczaka na OT. Jeśli wykorzysta swoją szansę to sporo zyska w oczach Sir Alexa Fergusona.

Ferguson o Fosterze wie już naprawdę dużo na podstawie występów w Watford oraz rezerwach, a jeden mecz w pierwszym składzie na pewno nie wpłynie na opinie Sir Alexa.

Miko napisał(a):Z pewnością Kuszczak stoi znów przed trudnym wyzwaniem, gdyż o zwycięstwo w rywalizacji z Benem będzie bardzo ciężko.

Na razie w lepszej sytuacji jest Tomek, bo to on w tej chwili jest numerem dwa i ma więcej występów w United, więc bardziej martwić powinien się Foster.
13-03-2008 16:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Ben Foster
MU_fan napisał(a):Na razie w lepszej sytuacji jest Tomek, bo to on w tej chwili jest numerem dwa i ma więcej występów w United, więc bardziej martwić powinien się Foster.
Tylko dlatego, że Foster albo był wypożyczony, albo kontuzjowany. Nie sądzę, że postawiłby zdecydowanie na Tomka lub Bena.
13-03-2008 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Ben Foster
Lucas napisał(a):Tylko dlatego, że Foster albo był wypożyczony, albo kontuzjowany. Nie sądzę, że postawiłby zdecydowanie na Tomka lub Bena.

Ja nie mówię o zdecydowanej pozycji Tomka, zaznaczam tylko, że Polak jest na razie w lepszej sytuacji od Anglika.
13-03-2008 21:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #15
Re: Ben Foster
MU_fan napisał(a):Ja nie mówię o zdecydowanej pozycji Tomka, zaznaczam tylko, że Polak jest na razie w lepszej sytuacji od Anglika.
Też nie powiedziane, bo nie wiadomo co siedzi w głowie Fergusona, a tylko on wie kto jest u niego na miejscu drugim.
13-03-2008 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości