Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben Foster
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #151
Re: Ben Foster
Foster oficjalnie w Birmingham.

W sumie jak pewnie większość z was przyjąłem tę wiadomość bez wzruszenia. Ferguson zachwala Amosa, który będzie teraz trzecim bramkarzem. Może to i dobrze. Teraz panuje oczywista hierarchia, a nie jak wcześniej: Kuszczak czy Foster.

Jedno jest pewne. Bramkarza nie kupimy w najbliższym oknie. I dobrze, bo niby po co skoro van der Sar dalej gra świetnie? Zobaczymy jak z przyszłością Kuszczaka. W tym sezonie nic się w jego kontekście nie zmieni, więc wolałbym odłożyć wszelkie dyskusje na przyszły sezon, w którym stawiam, że van der Sar skończy karierę.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
19-05-2010 14:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #152
Re: Ben Foster
Mimo wszystko odejście Fostera oznacza więcej szans dla Tomka. Zarówno w sezonie przygotowawczym jak i w pucharach itp. Amos zapewne też dostanie swoje szanse, ale mimo wszystko to Tomek będzie zdecydowanym nr2. Ma wciąż szanse byc kiedyś naszym nr1. Ale to już naprawdę decydujący sezon, jakies błędy i będzie po nim. Mam nadzieję, że wykorzysta każda szanse jaką dostanie.

Odejście Bena tez mnie niespecjalnie wzruszyło. Życze mu dobrze - pogra regularnie i mam nadzieje, że pokazż że jest dobry. Ale gadek Fergusona, że jest najlepszym angielskim bramkarzem znieść nie mogę...

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
19-05-2010 14:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #153
Re: Ben Foster
branka napisał(a):Ale gadek Fergusona, że jest najlepszym angielskim bramkarzem znieść nie mogę...

A co miał mówić, że to dupa wołowa i nic z niego nie będzie? Z tego co pamiętam to Ferguson mówił, że Ben ma szansę stać sie najlepszym angielskim bramkarzem a nie, że już nim jest. I niewątpliwie taką szansę miał bo talent miał spory ale psychika mu przeszkodziła chyba głównie.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
20-05-2010 01:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #154
Re: Ben Foster
Mówił teraz, chyba 2 dni temu, że Ben to obecnie najlepszy angielski bramkarz i dlaczego nie pojechał na mundial... jakby mówił w czasie przyszłym to pretensji bym nie miała.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
20-05-2010 10:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #155
Re: Ben Foster
Promuje go, może daje mu pewności siebie. jak można mieć pretensje o takie nieistotne sprawy Big Grin
20-05-2010 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości