Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben Foster
badyl_mufc Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Ben Foster
Niech Kuszczak lepiej posłucha Cotona i potrenuje lewą nogę. Foster jest dobrym bramkarzem ale Kuszczak grał dłużej i w meczach o wyższą stawkę (Liga Mistrzów) więc o to co się stanie z Tommkiem bym się nie martwił.
17-03-2008 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rockefeller11 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Ben Foster
Oj ja się bardzo boję o to co będzie dalej z Tomkiem. Anglicy zdecydowanie bardziej lubią "swoich", jeszcze do tego można dodać niechęć jaka wytworzyła się w meczu z Portsmouth. Obawiam się, że może być podobnie jak z Fabiańskim - odejdzie bramkarz nr 1, a na jego miejsce wskoczy nominalny nr 3 i nasz chłopak zostanie dalej na ławie, a oczywiście w między czasie trener i tak będzie mówił teksty w stylu "on jeszcze będzie najlepszy na świecie"....
18-03-2008 17:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #33
Re: Ben Foster
MU_fan napisał(a):A moim zdaniem to Tomek stanie między słupkami, a Foster pójdzie na wypożyczenie.

I tak będzie właśnie Wink Zapomniałem o tym, że Ben nie jest zgłoszony do Champions League :?
Sam właściwie twierdzi, że sam nie byłby zadowolony gdyby został odsunięty od składu tylko, dlatego, że odniósł kontuzję lub jest zawieszony za czerwoną kartkę.
19-03-2008 17:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #34
Re: Ben Foster
Cytat:A moim zdaniem to Tomek stanie między słupkami, a Foster pójdzie na wypożyczenie.
Ferguson jednak trzyma się fair hierarchii w drużynie i w meczu z Boltonem Ben musiał zasiąść na ławce rezerwowych. Tomek nigdy nie zawiódł sir Alexa, więc nie ma co tego zmieniać, mimo świetnego debiutu anglika.
Swoją drogą w jakim klubie na świecie jest takie bogactwo bramkarzy? :| Ferguson naprawdę ma w czym wybierać.
Rockefeller11 napisał(a):Anglicy zdecydowanie bardziej lubią "swoich"
Ferguson nie ugina się pod presją. Szczególnie jeśli chodzi o anglików, bo sam jest szkotem.
badyl_mufc napisał(a):Niech Kuszczak lepiej posłucha Cotona i potrenuje lewą nogę.
Foster musi za to potrenować prawą, bo z Derby wcale nie było tak różowo w wybijaniu piłki słabszą nogą.


Fan United od 1992 roku
20-03-2008 08:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Ben Foster
sebos_krk napisał(a):Foster musi za to potrenować prawą, bo z Derby wcale nie było tak różowo w wybijaniu piłki słabszą nogą

Wtedy chyba zagrał 2 mecz po kontuzji, w roli przypomnienia Wink Potem bronił fantastycznie, kto będzie pamiętał to jedno złe wybicie w porównaniu do 3 świetnych interwencji w meczu.

Kuszczak zagrał, widać Ferguson cały czas wierzy w Polaka, dodatkowo Ben dopiero dochodzi do optymalnej dyspozycji, a wtedy będzie ciekawie...
20-03-2008 10:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #36
Re: Ben Foster
sebos_krk napisał(a):
Cytat:A moim zdaniem to Tomek stanie między słupkami, a Foster pójdzie na wypożyczenie.
Ferguson jednak trzyma się fair hierarchii w drużynie i w meczu z Boltonem Ben musiał zasiąść na ławce rezerwowych. Tomek nigdy nie zawiódł sir Alexa, więc nie ma co tego zmieniać, mimo świetnego debiutu anglika.
Swoją drogą w jakim klubie na świecie jest takie bogactwo bramkarzy? :| Ferguson naprawdę ma w czym wybierać.
Rockefeller11 napisał(a):Anglicy zdecydowanie bardziej lubią "swoich"
Ferguson nie ugina się pod presją. Szczególnie jeśli chodzi o anglików, bo sam jest szkotem.
I to mi się podoba u SAFa. Ben po prostu dobrze zagrał w debiucie, ale to wcale nie oznacza że już wygryzł Polaka ze składu. Angole jak to angole woleliby widzieć Fostera w bramce MU, ale to na szczęście szkot decyduje Bogactwo bramkarzy jest naprawdę godne podziwu- tylko nie wiadomo czy później pogodzi się jeden z nich z funkcją rezerwowego :/ Także te doniesienia o tym iż MU chce zakupić bramkarza są tylko i wyłącznie zwykłymi plotkami Wink

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
20-03-2008 16:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: Ben Foster
No i widzisz Czapaczku to Kuszczak zagrał i wychodzi na to, że on jest tym numerem dwa, więc co Ty na to?
21-03-2008 10:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #38
Re: Ben Foster
Myślę, że tylko ze względu na to, że Foster nie jest zgłoszony do Ligi Mistrzów, więc przy ewentualnej kontuzji Van der Sara Kuszczak musi być ograny. Myślę, że prawdziwa rywalizacja rozpocznie się w następnym sezonie.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
21-03-2008 14:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #39
Re: Ben Foster
muszeq napisał(a):Myślę, że tylko ze względu na to, że Foster nie jest zgłoszony do Ligi Mistrzów, więc przy ewentualnej kontuzji Van der Sara Kuszczak musi być ograny. Myślę, że prawdziwa rywalizacja rozpocznie się w następnym sezonie.
W tym jest dużo racji. Zresztą nawet Ferguson w takim właśnie tonie się wypowiedział. Kuszczak musi być w gotowości, bo w LM właśnie on będzie zastępował w razie potrzeby Edwina.
A jak na razie pojawiają się informacje, że holender już wróci do bramki na spotkanie z Liverpoolem.


Fan United od 1992 roku
21-03-2008 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: Ben Foster
muszeq napisał(a):Myślę, że tylko ze względu na to, że Foster nie jest zgłoszony do Ligi Mistrzów, więc przy ewentualnej kontuzji Van der Sara Kuszczak musi być ograny.

Tak jest, po części masz rację, ale Kuszczak i Foster występami w tym sezonie już powoli torują sobie drogę do pozycji numer 2 w nowym sezonie, a kto wie, może i nawet numer 1.
22-03-2008 00:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #41
Re: Ben Foster
Może mi ktoś powiedzieć co sie dzieję z Fosterem? Ben i Tomek mieli dostać tyle samo szans na pokazanie sie w meczach towarzyskich, a okazuje się ze Foster rozegrał tylko jeden mecz. Kuszczak rozegrał ich kilka. W meczowej kadrze też go nie ma...
Co się z nim dzieje?



Mój Blog: Pod presją czasu
16-08-2008 09:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #42
Re: Ben Foster
Pewny nie jestem. Ale chyba Foster jest znów kontuzjowany i dlatego nie występował w spotkaniach towarzyskich.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
16-08-2008 09:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #43
Re: Ben Foster
Siedział z Roo, Crisem, Parkiem i innymi w garniaku podczas meczu z Portsmouth. Czyli chyba jak oni kontuzja.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
16-08-2008 11:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #44
Re: Ben Foster
Cytat:England international goalkeeper Ben Foster was substituted after 57 minutes after sustaining a badly twisted ankle, but replacement Ron-Robert Zieler was in sharp form to preserve the Reds' clean sheet.

Kurwa znów kontuzja :/



Mój Blog: Pod presją czasu
19-09-2008 07:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #45
Re: Ben Foster
Coraz ciszej się robi o tym Fosterze. Przypuszczam, że w niedalekiej przyszłości odejdzie do średniaka angielskiej ligi.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
19-09-2008 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości