Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben Foster
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #46
Re: Ben Foster
"Syndrom Kirklanda"? Wiadomo, on co chwilę odnosił kontuzję ale Ben także już ma już coś w dorobku. Jeszcze dwie kontuzje i nie zagra wcale w tym sezonie United. Czyżby kolejna nadzieja pomału znikała...
19-09-2008 18:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #47
Re: Ben Foster
muszeq napisał(a):Coraz ciszej się robi o tym Fosterze.
No ale z drugiej strony, nie ma też za bardzo jak o sobie przypomnieć. Angielska prasa raczej nie wykazuje większego zainteresowania wynikami i grą rezerw MU. O Kuszczaku też nie za głośno, gdyby nie fakt, że ostatnio przedłużył umowę, to jego nazwisko w prasie przewijało by się głównie w zestawieniu ławki rezerwowych w kolejnych spotkaniach United.

muszeq napisał(a):Przypuszczam, że w niedalekiej przyszłości odejdzie do średniaka angielskiej ligi.
A mi się wydaje, że poczeka do momentu, aż z klubem pożegna się Edwin Van Der Sar i wtedy powalczy o bluzę z nr 1. Jak cel osiągnie, to zostanie, jak nie to wtedy tak jak mówisz, pewnie przejdzie do jakiegoś innego zespołu Premier League.

Miko napisał(a):"Syndrom Kirklanda"?
Nie no bez przesady. Zerwane więzadła, teraz to skręcenie kostki i jeszcze pomiędzy tym coś było. Nie przesadzajmy znowu, Kirkland to oferma od momentu kiedy go pamiętam, jak zaczynał grać w Liverpoolu. Natomiast Foster przed tą poważną kontuzją zerwania więzadeł, chyba większych problemów ze zdrowiem nie miał, więc mówienie o 'syndromie Kirklanda' jest na razie nie na miejscu.

Miko napisał(a):Czyżby kolejna nadzieja pomału znikała...
Yyy, jaka nadzieja?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
19-09-2008 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #48
Re: Ben Foster
Wypowiedź Fergusona na temat Fostera:
Cytat:“Ben’s not had any luck,” Sir Alex said at his Friday press conference. “He was coming on fantastically, he’s been training really well. I made him substitute on Wednesday, which gives you an indication of his return to fitness.

“He’s been blighted by injuries so far in his career. He’s a top goalkeeper and I just hope he gets a little break now.”

Sir Alex was quick to point out Foster’s latest injury is unrelated to the goalkeeper’s past troubles.

“This has nothing to do with his previous injury – that was a cruciate knee injury. It was just bad luck.”



Mój Blog: Pod presją czasu
20-09-2008 11:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #49
Re: Ben Foster
manusite.pl napisał(a):Działacze Manchesteru United są gotowi by zaoferować kontuzjowanemu bramkarzowi Ben’owi Foster’owi nową umowę, która zwiększy jego dotychczasowe zarobki.

Foster [25 lat] znajduje się obecnie w rękach opieki medycznej klubu po skręceniu kostki, którego nabawił się w zeszłym miesiącu.

Mimo tego bramkarz Czerwonych Diabłów będzie miał możliwość przedłużenia kontraktu do 2012 roku oraz podwyższenia zarobków do kwoty 40,000£ za tydzień.



Mój Blog: Pod presją czasu
12-10-2008 18:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #50
Re: Ben Foster
Jeśli to prawda to po Kuszczaku, będzie to kolejny bramkarz z którym zostaje przedłużona umowa. Jak dla mnie to oznacza, że te wiadomości, iż United poszukuje następcy dla Van der Sara, były zwykłymi plotkami.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
12-10-2008 20:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #51
Re: Ben Foster
Dlaczego po Kuszczaku? Jak narazie to Kuszczak jest bliżej nr 1 niż Foster. Van der Sar odejdzie i Kuszczak z Fosterem będą rywalizować o miejsce w składzie. Wiadomo, że istnieje pewne ryzyko. Jak przyszedł Edwin to aż kamień z serca spadł, a jak odejdzie to wtedy znowu zacznie się nerwówka. Jeśli powtórzą się koszmary z czasów Van der Gouwa, Carrola czy Howarda to wtedy pewnie zawita nowy bramkarz.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
12-10-2008 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #52
Re: Ben Foster
Chodziło mi oto ze Kuszczak wczesniej podpisał kontrakt- aspekt czasowy;-)


o lol, rzeczywiście źle zrozumiałem kontekst zdania

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
12-10-2008 21:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #53
Re: Ben Foster
muszeq napisał(a):Jeśli powtórzą się koszmary z czasów Van der Gouwa, Carrola czy Howarda to wtedy pewnie zawita nowy bramkarz.
I Bartheza jeszcze ;d

Ale taka prawda jest taka ,a raczej moje zdanie że Foster jest bramkarzem numer 3 w United i ciężko to podważyć aczkolwiek dla chcącego nic trudnego :mrgreen:
Foster jest kontuzjowany ale przecież jakby Fergi oddał go czyli sprzedał to pozycja golkipera wyglądała by dość kiepsko , Holender i Polak z czego ten pierwszy lada chwila obwieści zakończenie kariery . Jak to napisał muszeq Ben i Tomek będą rywalizować o miejsce w pierwszym składzie.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
13-10-2008 11:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #54
Re: Ben Foster
Mata napisał(a):I Bartheza jeszcze ;d
Już nie mówiąc o takim Taibim. Bosnicha też do listy należy dopisać Smile

Wracając do tematu to wydaje mi się, że ani Tomek, ani Ben na tą chwilę nie są bramkarzami zasługującymi na bluzę z numerem jeden. Jednakże tak jak wy uważam, że Ferguson po odejściu Edwina nie będzie sprowadzał żadnego bramkarza, a zobaczy jak rozwinie się sytuacja. Bramkarz musi grać i kto wie, czy regularna gra nie spowoduje wskoczenia na wyższy poziom przez któregoś z młodych. Jeśli mu obrońcy zaufają, a obrona będzie monolitem każdy z nich ma szanse być bramkarzem w United na długie lata. Teraz gdy grają kilka razy w roku nawet nie ma sensu oceniać ich gry i tego jak będą się zachowywać, gdy zostaną bramkarzem nr 1.


Fan United od 1992 roku
13-10-2008 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #55
Re: Ben Foster
Cytat:Ben Foster przyznał, że w najbliższym czasie może zostać wypożyczony do innego klubu. Angielski bramkarz bardzo chciałby udowodnić sir Alexowi Fergusonowi swoją wartość i w najbliższej przyszłości stać się numerem jeden w bramce "Czerwonych Diabłów".
Jak donoszą media sir Alex Ferguson jest niechętny sprzedaży Bena Fostera. Chętnie przystałby jednak na krótkie wypożyczenie. Najprawdopodobniej w grę wchodzi Nottingham Forest, które już wcześniej wyrażało swoje zainteresowanie angielskim bramkarzem.
Oczywiście regularną grą nabierałby niezbędnego doświadczenia, ogrania i przede wszystkim pewności siebie. W Nottingham na pewno nie brakuje okazji do wykazania się umiejętnościami, bo Forest zajmują obecnie ostatnie miejsce w Championship.
Tylko czy nie powinien zostać wypożyczony do któregoś z klubu najwyższej klasy rozgrywkowej, a nie tułać się po nizinach pierwszej ligi, gdzie poziom diametralnie się różni od tego co znamy w Premiership...


Fan United od 1992 roku
25-10-2008 06:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #56
Re: Ben Foster
Cytat:Boss Manchesteru United Sir Alex Ferguson potwierdził, że bramkarz Czerwonych Diabłów Ben Foster podczas jednego z treningów złamał palec i nie wystąpi na turnieju w Japonii.

Foster oczekiwał występu w jednym ze spotkań podczas Klubowych Mistrzostw Świata, które rozegrane zostaną w tym tygodniu, jednak został oddalony ze składu po kontuzji jakiej doznał w zeszły czwartek.

Nie jest dokładnie wiadomo jak długo będzie pauzował młody Anglik i ile opuści meczów ligowych, jeśli w ogóle do tego dojdzie, jednak oznacza to, że Foster przez kolejną kontuzję może nie być gotowy do przejęcia schedy po Edwinie Van der Sarze, a właśnie tego spodziewał się Ferguson, który wypowiadał się na ten temat w zeszłym tygodniu.

Foster miał nadzieję na występ w turnieju w Japonii, lecz cała sytuacja powoduje, że to nie Anglik, a Tomasz Kuszczak oraz Holenderski golkiper wystąpią po jednym meczu w tym turnieju, który dla United zacznie się w czwartkowy poranek.
No kurwa mać :/ jak nie kostka to palec...



Mój Blog: Pod presją czasu
16-12-2008 16:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #57
Re: Ben Foster
Pecha ma chłopak. Mógł sie pokazać i dupa.
Ja coraz bardziej myślę o tym, że chciałabym Angola w bramce MU. Z drugiej strony lubię Tomka, ale on jest za nerwowy, za słabo gra nogami... Możźe sie jeszcze rozegra, ale Foster to chyba bardziej utalentowany bramkarz - tylko jak tak dalej pójdzie to nici z jego kariery będą.
Nie wiem, dziwna sprawa z tymi bramkarzami się robi, a kontuzje Fostera tylko brdziej komplikują sprawę. Ale może on szybko wyzdrowieje i zagra ze Stoke.
Ile sie leczy złamany palec??

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
16-12-2008 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #58
Re: Ben Foster
Nie wiem dlaczego większość ludzi uważa, że Foster to wielce utalentowany bramkarz. Sugerujecie się czyimiś opiniami? No bo chyba nie oglądaliście meczów Watford, gdzie podobno Foster bronił bardzo dobrze. Zresztą Kuszczak też w WBA bronił świetnie, a wychodzi na to, że mimo wszystko to Foster jest lepszy. Ja opinię o zawodniku tworzę na podstawie tego, co widziałem. Jak na razie widziałem szmaty wpuszczane przez Fostera. Jedne mniej hańbiące, drugie trochę bardziej. Dlatego na dzień dzisiejszy nie widzę w Fosterze nic wielkiego, a już na pewno nie zgadzam się z opinią, że jest lepszy od Kuszczaka.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
16-12-2008 23:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #59
Re: Ben Foster
A ja widziałem same szmaty Kuszczaka i co, podskoczysz? :roll:
16-12-2008 23:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #60
Re: Ben Foster
Ja nie widziałem.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
16-12-2008 23:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości