Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Działy / Tematy - propozycje
mATT Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Działy / Tematy - propozycje
Ponieważ widzę, że sypią się propozycje nowych działów i tematów, zakładam osobny temat na nie.
25-04-2006 20:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KS Ruch Chorzów Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
jak podołech wcześnij w innym tymacie Smile proponuja założyc tymat "Wszystko Innego O United" ??

pozdRo
25-04-2006 20:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Corey Offline
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
maTT, moze dało by sie stworzyc taki dział gdzie posty nie będą liczone w którym będzie można prowadzić jakieś gry itp ?
25-04-2006 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mich_gier963 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Czyli Konkursy i Zabawy. Tam założylibyśmy kilka gier. np.: Skojarzenia, X czy Y, zespój komuś marzenie, opowiadanieWinkBig Grin

Właśnie...trzeba dział Kosz :>

Manchester United
25-04-2006 20:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Corey Offline
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
A propo gier. Może założymy jakis topico o grach komputerowych ogólny, czy na każdą grę założymy nowy i oddzielny temat ?
25-04-2006 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Brys Offline
Member
***

Liczba postów: 53
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Lige typerow cza nam tak jak bylo za dawnych czasow.Ty(L)ko zas potrzeba chetnych kto tego dopilnuje

[Obrazek: 67.gif]
25-04-2006 22:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Również jestem za typerami (typer NBA, Ligi polskiej itd.). Lecz na pewno będzie problem z chętnymi do prowadzenia tych typerów, ja już niestety na innym forum porawdzę coś podobnego.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
25-04-2006 22:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #8
 
Jakiś pojedynczy typer ja mógłbym prowadzić tylko podajcie mi regulamin Wink Proponuje utworzenie działu Mistrzostwa Swiata albo chociaz przyklejenie mojego tematu w dziale ,,Piłka Nożna''...Konkursy i zabawy mogą być pod warunkiem że posty nie bedą tam naliczane...


Pozdrawiam.
Rooney
26-04-2006 08:22
Farmer16 Offline
Member
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
na wcześniejszym forum podobał mi się temat ManUtd Plus. Wydaje mi się, ze teraz także mógłby zaistnieć. Wypowiadali bysmy się tam o różnych innych rzeczach związanych z United. Jakbyście mieli zakładać Ligi Typerów czy Zabawy forumowe, to najlepiej by było jakby posty w nich nie były zaliczane! :wink:

Cytat:Proponuje utworzenie działu Mistrzostwa Swiata
Moim zdaniem taki dział byłby zbędny. Najlepiej założyć temat zwykły w dziale ,,Piłka Nożna'' gdzie wypowiadalibyśmy się na temat Mundialu Smile

Cytat:ecz na pewno będzie problem z chętnymi do prowadzenia tych typerów,
Ja jakiegoś typera mógłbym poprowadzić. :twisted: . Poprzednik też coś wspomniał o prowadzeniu. Wierz mi chętnych by się napewno znalazło :wink:
26-04-2006 13:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mich_gier963 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Sądzę, że Typer powinien być na stronie. Jak na taki dobry serwis powinno być Typowanie wyników meczów. Ale wiem...może brak czasu, ale można nad tym pomyśleć. <!-- w -->http://www.chelsea.pl/typowanie<!-- w --> - zoaczicie sobie na ten typer. Moim zdaniem bardzo fajny.

Manchester United
26-04-2006 13:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
mich_gier963 napisał(a):Sądzę, że Typer powinien być na stronie. Jak na taki dobry serwis powinno być Typowanie wyników meczów. Ale wiem...może brak czasu, ale można nad tym pomyśleć. <!-- w -->http://www.chelsea.pl/typowanie<!-- w --> - zoaczicie sobie na ten typer. Moim zdaniem bardzo fajny.
Tylko po co akurat na stronie? Lepiej, jak wszystkie typerki będą w jednym dziale na forum i kwita. Nie ma co patrzeć na lońdyńskie stronki, nie powinnieneś brać z nich przykładu. Było dobrze na poprzednim forum, a teraz jak będą w jednym dziale to będzie elegancko.
26-04-2006 15:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Typer będzie na forum tym lepiej, ludzie będą częściej zaglądać na forum i może zaczną się udzielać w innych tematach i tak powstanie jakiś dobry user Tongue Jestem zdecydowanie za tym, aby typery były w jednym dziale i będzie wszystko ok.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-04-2006 17:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Farmer16 Offline
Member
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Już na wcześniejszym forum były dyskusje co do jednego działu typer. Wtedy typery były porozrucane po różnych tematach, i to był jeden z minusów. Teraz widze, że dział Typer jest już założony, tylko zapewne ruszy od nowego sezonu, bo teraz zbytnio się nie opłaca :wink: . Jednak wole typera na forum niż na stronie. Czekam aż jakiś typerek ruszy, może skusze się i jakiegoś poprowadze? Tongue
26-04-2006 18:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mich_gier963 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Maryc napisał(a):
mich_gier963 napisał(a):Sądzę, że Typer powinien być na stronie. Jak na taki dobry serwis powinno być Typowanie wyników meczów. Ale wiem...może brak czasu, ale można nad tym pomyśleć. <!-- w -->http://www.chelsea.pl/typowanie<!-- w --> - zoaczicie sobie na ten typer. Moim zdaniem bardzo fajny.
Tylko po co akurat na stronie? Lepiej, jak wszystkie typerki będą w jednym dziale na forum i kwita. Nie ma co patrzeć na lońdyńskie stronki, nie powinnieneś brać z nich przykładu. Było dobrze na poprzednim forum, a teraz jak będą w jednym dziale to będzie elegancko.

Maryc okWink Ale ja tylko dałem przykłąd fajnie zrobionego TyperkaWink

Manchester United
26-04-2006 20:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Przydałoby się cos na miarę dawnego "Man Utd Plus". Można by tam dyskutować jak dawniej o sprawach dotyczących klubu/ stadion ,właścieciel ,sponsorzy , mecze w TV i internecie / Taki dział chyba potrzebny no nie ?!

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
26-04-2006 21:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości