Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatkówka
Guest
Unregistered

 
Post: #1
Siatkówka
Wielu z Was z pewnoscia interesuje sie siatkówką.W tym temacie można byłoby toczyc dyskusje o tym przyjemnym i ciekawym sporcie.Kto jest Waszym ulubionem siatkarzem.Ja niestety nie mam takiego.Kiedys był Arek Gołaś ale [*].

Pozdrawiam.
Rooney
25-04-2006 21:02
Aconiewolno Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Szkoda mi Arka... szczególnie, że żył w moim mieście... [*]
29-04-2006 21:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Dzisiaj oglądałem pierwszy mecz finału Ligi Siatkówki Kobiet. Zagrały ze sobą Muszynianka i Nafta Gaz Piła. Obie drużyny nie były głównymi faworytami do zwycięstwa w tym sezonie, jednak w ciągu całych rozgrywek, jak i podczas tego spotkania, pokazały, że należy im się występ w finale. Pierwsze dwa sety bardzo zacięte, z minimalną przewagą Muszyny, jednak w końcówkach znakomicie grały zawodniczki z Piły i rozstrzygały partie na swoją korzyść, więc było 2-0. Trzeci set wyglądał podobnie jak dwa poprzednie, ale tym razem Muszyniance udało się utrzymać prowadzenie i doprowadziły do stanu 2-1. W kolejnym secie ponowne zwycięstwo Muszyny, tym razem już wyraźniejsze, a tie-break to kompletna deklasacja młodej pilskiej drużyny i ostateczne zwycięstwo Muszynianki 3-2. Sprawdziła się stara prawda, że kto nie wygrywa 3-0 przy prowadzeniu 2-0, przegrywa spotkanie.
Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, oba zespoły grały znakomicie. W Muszyniance wyróżniły się szczególnie reprezentantki Mirek i Rosner. W drugiej ekipie dobre spotkanie rozegrała oczywiście Bełcik, mi osobiście podobała się również Dziękiewicz. Piła o wiele lepiej prezentuje się jako kolektyw i to jej właśnie kibicuję w tej rywalizacji, jednak tym razem nie udało się im pokonać rywalek.
06-05-2006 20:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
A jakie są wasze ulubione drużyny z tej dziedziny sportu :?: Chodzi mi o drużyny polskie chodź oczywiście można podać nazwę zagranicznego faworyta. Jeśli chodzi o mnie to kibicuję Skrze Bełchatów(bo najlepsi) i Wkręt- Metowi AZS CZęstochowie, bo to był mój ulubiony klub od zawsze (zwłaszcza jak tam Dawid Murek grał, ten gość to mój ulubiony zawodnik).
07-05-2006 09:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Ja kibicuję Mostostalowi Azoty Kędzierzyn-Koźle z racji tego, że ten klub jest najbliżej mojego miejsca zamieszkania (w moim województwie). Zacząłem się nimi interesować, kiedy dominowali w polskiej lidze. Grali tam tacy zawodnicy jak Papke, Świderski, itd. Teraz, niestety, głównie z powodu kłopotów finansowych Mostostal nie jest już taką potęgą, ale w tym sezonie młoda drużyna budowana przez Wojciecha Drzyzgę (został zwolniony z powodu słabych wyników w końcowej części sezonu) pokazała, że ma potencjał i być może już niedługo włączy się do walki o medale. Zobaczymy, jak zmiana trenera wpłynie na zespół.
W żeńskiej siatkówce nie mam ulubionego zespołu, ale najbardziej sympatyzuję z Naftą Gaz Piła, ponieważ pamiętam ich z czasów dominacji w polskiej lidze. Teraz ponownie mają szansę wrócić na szczyt i mam nadzieję, że im się to uda.
07-05-2006 10:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Bardzo lubię oglądać siatkówkę w TV, ale również lubię w nią grać. Jeśli znajdę czas to zawsze oglądam ligę siatkówki, ale nie tylko, róweniż mecze reprezentacyjne itp. W moim mieście (Bydgoszcz) są dwa kluby, jeden, w którym grają mężczyźni (BKS Delecta Chemik Bydgoszcz), w drugim grają kobiety. Ten, co interesuje się siatkówką, na pewno słyszał o drużyne kobiecej (Centrostal Focus Park Bydgoszcz). Oczywiście jest na pewno więcej klubów, ale te dwa są najbardziej znane w mieście.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
07-05-2006 10:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
 
marcelo napisał(a):A jakie są wasze ulubione drużyny z tej dziedziny sportu :?:
Oczywiście częstochowski AZS :] Chociaż dawno żadnego sukcesu nie było cały czas uważam, że jesteśmy najlepsi! Big Grin
07-05-2006 12:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Dzisiaj odbył się drugi mecz finału LSK. Tym razem 3-1 zwyciężyły siatkarki z Piły i wyrównały stan rywalizacji na 1-1. Widziałem tylko niecałego trzeciego seta (wygranego przez pilanki 25-13), ponieważ wcześniej nie było mnie w domu, a później zaczął się mecz MU. Wtedy Nafta grała bardzo dobrze, a Muszyna wyglądała, jakby była zagubiona. Ostatni set, sądząc po wyniku (25-14), wyglądał podobnie. Bardzo się cieszę, że Nafta zwycięzyłą w dzisiejszym spotkaniu. Teraz zostaną rozegrane dwa mecze w Muszynie i jeśli rywalizacja nie będzie rozstrzygnięta (do 3 zwycięstw), ostatni mecz zostanie rozegrany w Pile. Mam jednak nadzieję, że do niego nie dojdzie i siatkarki Nafty zapewnią sobie mistrzostwo już w dwóch wyjazdowych potyczkach.
07-05-2006 16:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #9
 
Jak wiemy rozpoczął sie IV Memoriału Huberta Wagnera. W pierwszym meczu nasi siatkarze pokonali Norwegów 3:1. Trzeba jednak zaznaczyc ze to i tak był słaby wynik. Podajze ponad 70. miejsc w rankingu swiatowym dzieli te 2 druzyny.
Dzisiaj jesli chodzi o wynik poszło lepiej: 3-0 wygralismy z Egiptem. Niestety obydwoch meczy nie było w telewizji (albo o tym nie wiem).
Jutro mecz z Włochami. Na TV4 o godz. 19.00 bedzie transmisja meczu. Z tego co wiem, takze na Polsacie Sport.

Niespodzianka sprawila reprezentacja B Polski, ktora pokonała 10 w rank. swiatowym team Kuby.

amor patriae nostra lex
29-06-2006 20:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #10
 
Wiem, ze drugi, ale info wazne opowiedzenia:

Memriol sie skonczyl, a Polacy wygrali w Włochami w finale.

Zbiza sie liga swiatowa. Mielismy jeden sparing przed pierwszym meczem. Wynik: Kanada 3-2 Polska.

W nocy z piatku na sobote o godz. 2,50 bedz transmisja meczu Polska - USA. Bede ogladał, bo uwielbiam ogladac siatkowke reprezentacji Smile

W naszej grupie poza USA mamy takze:
Japonie oraz Serbie i Czarnogóre.
Eksperci oraz ja uwazamy ze o pierwsze miejsce beda walczyc Polacy z Serbami. Trzeba pamietac ze tylko jedna druzyna wychodzi z grupy.


Czekamy na mecz! Do boju Polsko!

PS. W siatkowce moze przynajmniej cos zdzialamy na mistrzostwach swiata w Japonii Tongue Oby :wink:

amor patriae nostra lex
12-07-2006 14:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Zashi napisał(a):Wiem, ze drugi, ale info wazne opowiedzenia:

Jeśli masz taki długi odstęp od ostatniego posta to nie musisz przecież przepraszać, bo to jest logiczne, że konieczne jest napisanie nowego posta, żeby ktoś to przeczytał :wink:


Zashi napisał(a):Mielismy jeden sparing przed pierwszym meczem. Wynik: Kanada 3-2 Polska.

Odbył się również drugi, rewanżowy mecz, w którym pokonaliśmy Kanadyjczyków 3-0, jednak każdy set był bardzo zacięty.
12-07-2006 21:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Polacy zaczęli wspaniale Ligę Światową pokonując w Salt Lake City Stany Zjednoczone 3:1. Bohaterami naszej drużyny okazali się Dawid Murek, a także Sebastian Świderski. Meczu nie miałem przyjemności oglądać, ponieważ zupełnie o nim zapomniałem, ale też mecz był transmitowany na żywo w nocy, bo wiadomo, że jest tam inna strefa czasowa. Na pewno będą jakieś powtórki, jak obejrzę może opiszę więcej. Wie ktoś może, kiedy następne spotkanie, bo ja się nie orientuję :?:
15-07-2006 11:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #13
 
Następne spotkanie z USA w nocy z soboty na niedziele o godz. 3.00 Ja pierwszy meczyk widzialem. W 1 secie byla wyrownana gra, jednakze zabraklo nam szczescia w koncowce. Następne sety były nasze. Trzeba jednka zaznaczyc ze w koncowkach zawsze Amerykanie dochodzili nas, jednak udawalo sie zdobyc decydujace pkt.

Japonia wygrała 3-0 z Serbia. Oby w drugim meczu tych druzyn Serbie wygrała, a my swoj wygramy Smile

Do boju Polsko!!

amor patriae nostra lex
15-07-2006 11:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aveko Offline
Member
***

Liczba postów: 59
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Niby 3-1 ale jednak wygrane przez nas sety zawsze 25:23. Bardzo sie ciesze ze tak dobrze zaczelismy Lige Swiatowa. Były watpliwosci czy Raul Lozano rzeczywiscie jest w stanie doprowadzic nas do znacznego sukcesu. Ja sądze ze tak jest. Najlepiej pokazało to czwarte miejsce w ubiegłorocznej Lidze Swiatowej, co jest sukcesem nawet gdy pamietamy o glupio straconej szansy na finał.

Cały czas mamy mocna reprezentacje jednak potrzebny jest nam przełom ktory uswiadomi naszym siatkarzom ze na wiele nas stac. Ja sam uwielbiam siatkowke w reprezentacyjnym wydaniu. Ogolnie uwielbiam siatkowke - do niedawna trenowalem w klubie.

Przypominam ze USA w rankingu siatkarskim jest na 5. miejscu a my na 8.

Górnik Zabrze & Manchester United
1997 - 2007
To juz 10 lat zwyciestw i porazek Smile
15-07-2006 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Takie rankingi to sobie można o kant pupy rozbić, wszystko weryfikuje boisko :wink:
Wygraliśmy, ale obie drużyny dostosowały się do poziomu przeciwnika i mecz stał na średnim poziomie, na pewno oba team`y stać na lepszą grę. Polacy jak zawsze nerwowo w końcówce, ale tym razem zawsze udało się wychodzić z opresji.
Reszta wyników:
Finlandia - Portugalia 3:0
Japonia - Serbia 3:0
Korea - Kuba 1:3
15-07-2006 12:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości