Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Barclays Premiership
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Skull napisał(a):Tak wiec stało sie to na co zanosiło sie od pewnego czasu! Ballack podpisal 3-letni kontrakt z Chelsea!
To napewno wielkie wzmocnienie,ale jakos nie widze go w skladzie :roll: No chyba ze Lampard przejdzie do Barcy :wink:

Ballack na pewno znajdzie sobie miejsce w składzie, jest w końcu jednym z najlepszych na swojej pozycji, a poza tym będzie zarabiał 130 tys Ł tygodniowo ( więcej od Rio ) :wink:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
17-05-2006 13:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
No tak skoro trafił za darmo na Stamford Bridge to mógł trochę bardziej wynegocjować zarobki. Ale klasa piłkarza mówi sama za siebie. Ciekawe tylko czy w tym wypadku zawodnicy, którzy juz grają w Chelsea dostaną wyższe kontrakty. No i ktoś będzie musiał wypaść ze składu, bo skoro Ballack zdecydował się na "The Blues" to chyba nie po to żeby siedzieć i grzać ławe. Lampard napewno nie odpadnie, no chyba że gdzieś odejdzie ale w to też watpie. Makalele to dobry def. pomocnik, ale to chyba właśnie on będzie musiał uznać wyższość Michael'a, no i Essien automatycznie będzie mniej grał. Cóż same gwiazdeczki w składzie, ktoś grać nie będzie mógł, a co za tym idzie- niezadowolenie piłkarzy.

Mourinho wspominał coś o 3 wielkich transferach przed nowym sezonem. Niemiec już jest, myśle, że także Jose będzie chciał upolowac "Szewe", a kto trzeci to naprawde nie wiem, choć raczej zawodników do formacji ofensywnych już w Chelsea nie będą potrzebowali.
17-05-2006 13:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Dyrektor sportowy Tottenhamu Damien Comolli potwierdził, że napastnik Bayeru Leverkusen przeniesie się latem na White Hart Lane.
Spurs zapłacą za 25-letniego reprezentanta Bułgarii 10.9 mln funtów, a kontrakt zostanie podpisany 1 lipca, kiedy oficjalnie rozpocznie się okres transferowy.

Berbatow to dobry nabytek śeitny napastnik typowy egzekutor ploa karnego ciekawe z kim zagra w ataku??

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
18-05-2006 12:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Berbatov'em ponoć był zainteresowany także Man United, ale nam nie był az tak potrzebny więc odpuściliśmy ten transfer, a ze Tottenham za wszelką cene chciał go ściągnąć na White Hart Lane tym bardziej o niego nie walczyliśmy. Berbatov pewnie z Defoe będzie w napadzie o ile Anglik odnajdzie swoją najwyższą forme.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
18-05-2006 15:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #35
 
No i Arsenal dzisiaj wzmocnił swoją linię pomocy!
Zakupili Rosickiego ktorego ja chcialem w MU!!!
I to za smieszne pieniadze... 7mln ehh
23-05-2006 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Tak Rosicky oficjalnie jest już piłkarzem Arsenalu i tak jak napisał Skull za śmieszne pieniądze 7mln.
Taka mała kasa za takiego piłkarza przydał by się u nas ale cóż jak to powiedział sam Tomas wolał najlepszy klub na śweicie :evil:

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
24-05-2006 07:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Tomas Rosicky, 25 - letni reprezentant Czech podpisał dziś kontrakt z angielskim Arsenalem Londyn. Strony nie podały szczegółów umowy, mimo to brytyjskie media szacują z dużym prawdopodobieństwem, iż "Kanonierzy" zapłacą Borussi 10,2 mln euro.


Czyli nie byl az tak tani, ale 10 mln. (7 w funtach), ale Borussia ma problemy z pieniedzmi i musza kupowac takich zawodnikow jak Smolarek, albo ich trenowac
25-05-2006 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #38
 
Dzisiaj z kolei dwie drużyny z Premiership pozbyły sie swoich bananów.

Pires - Villareal
Morientes - Valencia

Pierwszy ostatnio bez formy,nie dziwie sie ze Wenger sie go pozbyl. Drugi natomiast sie nie sprawdzil w Angli,byc moze wroci do formy na ojczystej ziemi?
25-05-2006 22:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Szewa odchodzi! Gdzie odchodzi? Oczywiście do Chelsea! Myślałem, że Ukrainiec jest bardziej wierny barwom klubowym niż pazerny na kase, ale jak widać pozory mylą. Teraz ciężko wskazać zawodników, dla których jednak pieniądze nie grają aż tak dużej roli, bo same deklaracje to przecież nie wszystko. Sam Shevcenko niedawno przyrzekał, że nigdzie nie odejdzie. A tu co? Blef. Milionerzy niesamowicie się zbroją i teraz pewnie ich głównym celem będzie triumf w LM, bo Mourinho z nimi jeszcze tego nie osiągnął. Ciekawi mnie, jakiego następnego potentata wchłoną do swojej "zmutowanej" ekipy. Jeśli Chelsea tak pogrywa, to nadszedł czas na ruch Diabłów.

capo di tutti capi

MUSC PL
26-05-2006 20:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
Chelsea się wzmacnia, a my narazie jesteśmy na etapie jakiś plotek, marzeń itd, a The Blues skutecznie negocują z klubami, w którym gra dany zawodnik i Go mają. Mają już Ballack'a no i teraz negocjują z Shevchenką, który już jest praktycznie na Stamford Bridge. Zobaczymy co jeszcze wywinią Ci z Londynu, ja myślę, że Man United zaczną kupować po MŚ, ale wcześniej zrobią jeden transfer (moje marzenia :? ).

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-05-2006 22:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Kuba_^^ napisał(a):Chelsea się wzmacnia, a my narazie jesteśmy na etapie jakiś plotek, marzeń itd, a The Blues skutecznie negocują z klubami, w którym gra dany zawodnik i Go mają. Mają już Ballack'a no i teraz negocjują z Shevchenką, który już jest praktycznie na Stamford Bridge. Zobaczymy co jeszcze wywinią Ci z Londynu, ja myślę, że Man United zaczną kupować po MŚ, ale wcześniej zrobią jeden transfer (moje marzenia :? ).
Nie martw się ...jeszcze jest czas.A tak po MŚ Ferguson może jakiś talencik wyłowi.
27-05-2006 09:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
Cytat:Nie martw się

Ja się tylko martwię, że Ferguson znowu kupi jakiś "mega talent", a później się wszyscy tylko zawiodą, podobnie jak było z piłkarzami takimi jak Djemba-Djemba czy też Kleberson. Na tą środkową pomoc musi być ktoś z doświadczeniem.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
27-05-2006 10:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Cytat:Kleberson
Pamiętaj, że Kleba naprawdę był utalentowany, grał w podstawowej 11 Brazylii na MŚ w 2002 roku. Nie wyszło mu w Anglii głównie przez kontuzje :?

Co do Chelsea - wszyscy garną się do tego klubu, bo Abramowicz gwarantuje im kosmiczne zarobki. Gdyby byli ambitniejsi i waleczniejsi, to wybraliby Utd.No, ale cóź :?
27-05-2006 12:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
Fernando Morientes opuścił LFC, odchodząc do Valencii. Pupilek Beniteza został sprzedany aż za 5 mln euro :shock: Dobry interes Liverpoolu, pozbyli się jednej z kul u nogi. Z L`poolu odejdzie też Djimi Traore.
27-05-2006 12:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Nie powiem, że bardzo zdziwiło mnie to, że Moreintes odszedł z Liverpoolu, gdzie trenuje "trzymać" Hiszpanów Benitez. Ale też zimą sprzedał Josemi'ego do Villarreal, tak więc chyba trener The Reds wbił sobie do głowy, że nie każdy Hiszpan jest dobry. Zobaczymy co El Moro pokaże w Valencii.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
27-05-2006 13:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości